Autor Wątek: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa  (Przeczytany 54409 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 29, 2016, 11:01:06 am »
Pablo, ale chyba pojedziesz autobusem? ;)
No przecież nie na rowerze  :P
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 29, 2016, 11:33:31 am »
miejmy nadzieję że w Krakowie nie będzie wodzireja z Bełchatowa ani alkoholowego Magiery ;D

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 29, 2016, 12:37:37 pm »
Wodzirej będzie na pewno, miejmy tylko nadzieje że tak jak np w PP nie będzie się wpierniczał w doping na meczach Sovi.
W końcu.

Suchy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
  • L3 R9 M27
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 29, 2016, 12:47:01 pm »
A nie daloby rade poprostu z naszym klubowym spikerem. Gada tyle ile trzeba, a kibice robia swoje. To przecież od klubu będzie zależało kogo zatrudni i jak to będzie wyglądało

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 29, 2016, 12:54:19 pm »
Lodu w majty, mawiał klasyk :)

Panie i Panowie, ruszyły prace, aby zaproponować Wam ofertę wyjazdu wraz z noclegiem (bilety to osobny temat).
Śpieszę się, bo hoteli w Krakwie może i dużo, ale te w dobrej cenie i lokalizacji szybko się kurczą.

Dajcie mi czas do poniedziałku, a postaram się zrobić dla Was, Forumowiczów, ofertę przejazdu i noclegu na F4. Taki pakiet.

Oferta będzie w stylu - TANIO i DOBRZE.

Mogę tylko powiedzieć, żebyście pytali znajomych i przyjaciół czy chcą z nami jechać, spisujcie na swoją listę, aby w poniedziałek to szybko ogarnąć i zarezerwować dla siebie miejsce.

Cena pakietu nie powinna przekroczyć 150 zł - na razie mam takie kalkulacje, co wyjdzie w praniu, to się okażę.


Podsumowując - macie weekend na zebranie chętnych.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 29, 2016, 12:59:49 pm »
Przyznam szczerze,że nie spodziewałem się że to dostaniemy... ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 29, 2016, 14:52:34 pm »
Powiedzmy sobie szczerze - po ME i MŚ z Magierą i pochlebnych opiniach CEV i FIVB o atmosferze na trybunach, nie ma realnych szans na brak "wodzirejów" w trakcie F4.
Przede wszystkim dlatego, że na meczach bez naszej drużyny kibice nie wiedzieliby, co robić. Nie zapominajmy, że jesteśmy gospodarzem, a nie właścicielem imprezy.
Inną, ale w tym wypadku kluczową kwestą jest dogadanie się z wodzirejami, żeby w trakcie meczów Resovii pomagali w "naszym" dopingu, w sensie bębny według naszych zaśpiewek, brak "ona tańczy dla mnie", że już o "zawsze tam, gdzie ty" nie wspomnę;) Wierzę, że nasz KK znajdzie na to sposób - może na naszych meczach młynowy z mikrofonem zastępowałby MM?? A nasz bębniarz dostałby dostęp do ich zestawu perkusyjnego, tak żeby bębny szły na całą halę?

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 29, 2016, 17:29:29 pm »
Na  twitterze Katarzyna Zięba na moje pytanie odnośnie karnetowiczów odpowiedziala tak

"Na pewno nie. Rezerwacja nie będzie w naszym systemie"

Wiadomo kupa czasu i jeszcze wszystko sie wyjasni. Ale było by to bardzo brzydkie kuku ze strony klubu.

Nie wyobrażam sobie sytuacji, że karnetowicze nie będą mieli zapewnionej możliwości kupienia biletów, nawet 1 na karnet.

deepforest

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 83
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 29, 2016, 17:37:55 pm »

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 29, 2016, 17:52:24 pm »
Oprócz braku Magiery ew. nie robienie tych jego piknikowych zagrywek, trzeba wyeliminować wszystkie te trąbki wuwuzele itp.