Autor Wątek: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa  (Przeczytany 54406 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 31, 2016, 16:18:46 pm »
Ja niedopuszam myśli, iż karnety nie będą miały pierwszeństwa. Ja to odczytuje, iż rezerwacja będzie w innym systemie, który obsługuje ta halę.
Zresztą, to nie jest problem. Wystarczy, aby każdy użytkownik karnetu otrzymał hasło do portalu a loginem nr karnetu.
W końcu w bazie maja emaile wszystkich karnetowiczów.
Odbiór osobisty w Rzeszowie za okazaniem karnetu. A miejsca? Niech każdy sobie wybierze z puli dostępnych. Bo cześć miejsc zapewne będzie wyłączone jako pakiety sponsorskie i CEV.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 31, 2016, 16:20:46 pm »
Chyba nikt nie jest tak durnym w klubie, aby takiego samobója sobie strzelać.
Nawet o tym NIE MYŚLĘ.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2016, 16:22:23 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 31, 2016, 16:36:08 pm »
To byłby SKANDAL jeśli karnetowicze nie mieli by prawa pierwokupu. Ja niestety bardzo się obawiam takiej sytuacji. Obym się mylił. Również zarezerwowałem już hotel (jeśli komuś nie zależy na bóg wie jakim standardzie to przyzwoite ceny ma hotel Felix, dobry dojazd do hali) i nie wyobrażam sobie żebym został ,,wydymany'' przez klub.

Oby też nie było tak, że te ,,specjalne'' przywileje dla karnetowiczów to będzie ew. zniżka jeśli uda nam się zamówić bilet. Byłoby to żenujące...

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 31, 2016, 16:39:37 pm »
Wydaje mi się, że to o czym piszecie jest niemożliwe.
W roku ubiegłym podczas rozdziału biletów to Berlin rozdawał karty i w tym będzie zapewne podobnie.
Klub będzie zobowiązany do zapewnienia wejściówek sponsorom, kibicom przejezdnym i różnej maści działaczom ale nie sądzę żeby było to więcej niż 30%.
Sprzedanych karnetów jest chyba nie 4 a jakieś 3,5 tysiąca, więc przy założeniu 1+1 robi się nie 8 a 7 tysięcy.
Czy klub zdecyduje się  na 1+1 nie wiem (osobiście uważam, że nie), tego że każdy posiadacz karnetu będzie miał możliwość zakupu jednego biletu jestem niemal pewien (obym się nie zdziwił :-\ :-\)
Tak na marginesie szykujcie się na niezapomniany wyjazd 8) planujemy eskapadę w składzie co najmniej 2 razy większym niż do Berlina.
Pierwszeństwo przy zapisach oczywiście będą mieli uczestnicy wcześniejszych wyjazdów, szczegóły niebawem...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 31, 2016, 16:42:20 pm »
Bo cześć miejsc zapewne będzie wyłączone jako pakiety sponsorskie i CEV.
Ja jedynie dopominam się o drobniutki "pakiet sponsorski" dla każdego kibica. Nie dyskutuję ani o cenie, ani o miejscu. Przypominam jedynie o drobnym dowartościowaniu drugiego, co do kwoty, sponsora Resovii. I przypominam, żeby nie lekceważyć tego sponsora.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 31, 2016, 16:47:36 pm »
Wydaje mi się, że to o czym piszecie jest niemożliwe.
W roku ubiegłym podczas rozdziału biletów to Berlin rozdawał karty i w tym będzie zapewne podobnie.
Klub będzie zobowiązany do zapewnienia wejściówek sponsorom, kibicom przejezdnym i różnej maści działaczom ale nie sądzę żeby było to więcej niż 30%.
Sprzedanych karnetów jest chyba nie 4 a jakieś 3,5 tysiąca, więc przy założeniu 1+1 robi się nie 8 a 7 tysięcy.
Czy klub zdecyduje się  na 1+1 nie wiem (osobiście uważam, że nie), tego że każdy posiadacz karnetu będzie miał możliwość zakupu jednego biletu jestem niemal pewien (obym się nie zdziwił :-\ :-\)
Tak na marginesie szykujcie się na niezapomniany wyjazd 8) planujemy eskapadę w składzie co najmniej 2 razy większym niż do Berlina.
Pierwszeństwo przy zapisach oczywiście będą mieli uczestnicy wcześniejszych wyjazdów, szczegóły niebawem...

A mi się wydaje iż opcja 1+1 jest rozsądną propozycją. Raz, iż jest pewność, iż trafi to do tych którzy inwestuję w klub od lat i jest pewnego rodzaju nagrodą, dwa klub sprzeda większość miejsc. Bo za darmo nie będą a żniżki na ten drugi nie będzie raczej. A kto płaci to wszystko jedno. W końcu to impreza dla sympatyków Resovii a nie mecz kadry. Jak w jeden czas sprzedzą taką ilośc to będzie super. Bo i tak podejrzewam, iż biletów braknie bo zainteresowanie jest ogrmne.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 31, 2016, 17:08:45 pm »
Ja jedynie dopominam się o drobniutki "pakiet sponsorski" dla każdego kibica. Nie dyskutuję ani o cenie, ani o miejscu. Przypominam jedynie o drobnym dowartościowaniu drugiego, co do kwoty, sponsora Resovii. I przypominam, żeby nie lekceważyć tego sponsora.
Miałem od siebie napisać kilka zdań podrzędnie złożonych, ale po co ;).
Napiszę krótko: podpisuję się pod tymi słowami Represa wszystkimi kończynami. AMEN, po tysiąckroć AMEN.
===================================================================
Co do ewentualnego udziału duetu M&K w meczach Resovii to będę tutaj ortodoksem i mówię stanowcze NIE. Nawet na (jak ktoś tutaj napisał) "subtelną pomoc/wsparcie z ich strony". Uważam że jest to niepotrzebne i - prowadzeni przez KK - z dopingiem damy radę. Nawet w tak olbrzymiej hali. Damy radę. Bez wuwuzeli, bez trąbek, bez M&K. Doping naturalny, taki jak przez lata na Podpromiu tylko nie 4 tys. gardeł ale min. 2,5 raza więcej.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2016, 17:14:28 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 31, 2016, 17:48:53 pm »
Ludzie ale o czym wy piszecie ? Górski wypowiedział się w gazecie że będą chcieli dać możliwość zakupu biletów przez osoby które maja karnety i to jest stanowisko klubu. Wypowiedź na tweeterze Katarzyny Ziemby jest tylko informacja że rezerwacja nie będzie w systemie w którym teraz kupuje się bilety. Nic tam nie było na temat tego że osoby z karnetami nie będą mieć jakiegoś pierwszeństwa czy czegoś innego. Weźcie kilka głębszych oddechów i uspokojcie się bo wprowadzacie jakąś panikę a na razie jeszcze nic nie wiadomo a mowicie tak jakby klub już poinformował że biletów nie będzie dla kibiców Resovii.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 31, 2016, 18:03:42 pm »
Piotras, to nie jest problem "paniki". To raczej dyskusja, żeby ktoś nie podjął złej decyzji.
Mamy tendencję do dyskusji, jeśli już coś złego się wydarzy. Ja uważam, że lepiej jest dyskutować "przed". Bo "po", to najczęściej nie ma o czym dyskutować i pozostaje jedynie awantura.
Obawiam się, że sprzedaż przez inny system spowoduje wiele kłopotów. A jest czas, żeby tych kłopotów uniknąć.
Czy to tak trudno "przetransferować" całe Podpromie do krakowskiej hali w odpowiednie (nie piszę jakie, to kwestia klubu) sektory, żeby w jednym "ciągu" zgromadzić nas wszystkich? 4.000 stałych bywalców Podpromia, skupionych wokół KK, jest w stanie narzucić doping pozostałym 6.000 kibiców Resovii. I o to chodzi.
Jak rozpieprzymy to wszystko, efekty mogą być różne. Po co rozwalać dobre?
W Berlinie trochę ponad 1000 kibiców Resovii było wielką siłą, bo byliśmy razem, "w kupie". W KRakowie efekt może być 10 razy lepszy, o ile zachowamy największą wartość Podpromia - "wykształconych" w dopingu kibiców.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 31, 2016, 18:04:11 pm »
Nic tam nie było na temat tego że osoby z karnetami nie będą mieć jakiegoś pierwszeństwa czy czegoś innego.



Jesteś pewny?


@@@@@
Z ostatniej chwili: https://twitter.com/BG_Resovia/status/693843399682686977
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2016, 18:12:28 pm wysłana przez Michał5 »