Autor Wątek: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa  (Przeczytany 54418 razy)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #180 dnia: Lutego 29, 2016, 16:35:29 pm »
Co za idiotyzm! I niech więcej żaden pismak rzeszowski nie pisze, że miasto powinno jeszcze więcej finansowo wspomagać Asseco Resovię bo ona promuje miasto. 

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #181 dnia: Lutego 29, 2016, 16:46:49 pm »
Co za idiotyzm! I niech więcej żaden pismak rzeszowski nie pisze, że miasto powinno jeszcze więcej finansowo wspomagać Asseco Resovię bo ona promuje miasto.

Idiotyzm ?!!! Moim zdaniem świetnie wynegocjowana umowa przez klub i miasto Rzeszów. Koszt wynajęcia hali na 2 dni weekendowe + koszty przygotowania i posprzątania, to kwota około 0,5 miliona złotych.
Kraków nie bierze od nas nic. Pół miliona, za umieszczenie herbu Krakowa na koszulkach na 2 mecze, to moim zdaniem świetny interes. Nie popadajmy proszę w pseudo patriotyczną histerię.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2016, 17:00:08 pm wysłana przez gregy69 »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #182 dnia: Lutego 29, 2016, 17:07:46 pm »
Idiotyzm ?!!! Moim zdaniem świetnie wynegocjowana umowa przez klub i miasto Rzeszów. Koszt wynajęcia hali na 2 dni weekendowe + koszty przygotowania i posprzątania, to kwota około 0,5 miliona złotych.
Kraków nie bierze od nas nic. Pół miliona, za umieszczenie herbu Krakowa na koszulkach na 2 mecze, to moim zdaniem świetny interes. Nie popadajmy proszę w pseudo patriotyczną histerię.

To ja proponuję pójść dalej. Zagramy jako.... ASSECO CRACOVIA KRAKÓW. Może nie tylko herb na koszulce ale i nazwę można by korzystnie przehandlować? ...

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #183 dnia: Lutego 29, 2016, 17:08:27 pm »
Prawdopodobnie chodzi o taki zestaw .

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #184 dnia: Lutego 29, 2016, 18:49:25 pm »
Idiotyzm ?!!! Moim zdaniem świetnie wynegocjowana umowa przez klub i miasto Rzeszów. Koszt wynajęcia hali na 2 dni weekendowe + koszty przygotowania i posprzątania, to kwota około 0,5 miliona złotych.
Kraków nie bierze od nas nic. Pół miliona, za umieszczenie herbu Krakowa na koszulkach na 2 mecze, to moim zdaniem świetny interes. Nie popadajmy proszę w pseudo patriotyczną histerię.

W punkt.

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #185 dnia: Lutego 29, 2016, 18:56:56 pm »
To ja proponuję pójść dalej. Zagramy jako.... ASSECO CRACOVIA KRAKÓW. Może nie tylko herb na koszulce ale i nazwę można by korzystnie przehandlować? ...

Koszulki Resovii ogólnie są trochę takimi słupami reklamowymi co mimo, że nie jest najpiękniejsze to jednak pokazuje jakąś zaradność klubu. Bez pozyskiwania 90% budżetu od głównego sponsora, który w dodatku nie jest firmą państwową, potrafią zrobić prawdopodobnie największy budżet w lidze. Więc w takiej sytuacji czepianie się tego, że herb Krakowa będzie na koszulkach przez 2 mecze jest trochę dziwne.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2016, 18:58:46 pm wysłana przez mar!usz1000 »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #186 dnia: Lutego 29, 2016, 19:07:20 pm »
Koszulki Resovii ogólnie są trochę takimi słupami reklamowymi co mimo, że nie jest najpiękniejsze to jednak pokazuje jakąś zaradność klubu. Bez pozyskiwania 90% budżetu od głównego sponsora, który w dodatku nie jest firmą państwową, potrafią zrobić prawdopodobnie największy budżet w lidze. Więc w takiej sytuacji czepianie się tego, że herb Krakowa będzie na koszulkach przez 2 mecze jest trochę dziwne.

Koszulka Resovii to tylko słup reklamowy, w dodatku tylko na dwa dni...?

A nie.... to luz....

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #187 dnia: Lutego 29, 2016, 19:17:06 pm »
Koszulka Resovii to tylko słup reklamowy, w dodatku tylko na dwa dni...?

A nie.... to luz....

Nie, koszulki Resovii są koszulkami Resovii czyli klubu sportowego. Kluby sportowe zasadniczo w zamian za pieniądze dzięki, którym mogą działać umieszczają loga sponsorów na koszulkach, wiadomo oczywistość. Resovia ma tych log tak dużo na koszulce w pluslidze, że można odnieść wrażenie, że jest trochę jak słup reklamowy (co nie oznacza, że nim jest). Więc jeśli nie burzymy się o każde pojedyncze logo to czemu akurat teraz miałby nam Kraków przeszkadzać, szczególnie, że koszulka na FF jest dość schludna i tych sponsorów nie ma za dużo?

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #188 dnia: Lutego 29, 2016, 19:37:49 pm »
Nie rozumiem o co znowu jakieś wielkie halo? Zagramy pewnie w dwóch kompletach, na jednym będzie w tle Rzeszów, na drugim Kraków. Przypominam, że jak graliśmy w Rzeszowie to też nie promowaliśmy na koszulkach Rzeszowa tylko choćby Łańcut.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #189 dnia: Lutego 29, 2016, 20:22:12 pm »
Siatkówka nie jest sportem, w którym jeden napis na koszulce zapewniałby byt klubowi. Pół miliona złotych to spora kwota, która zostanie w klubie. Nie wiem, czy jest to jedyna korzyść z naszej współpracy z Krakowem. Myślę, że nie.
Ja też bym wolał być piękny, bogaty i zdrowy. Niestety, bogaty nie jestem, a i zdrowie coraz częściej kuleje.
Resovia nie zmienia siedziby i, ciągle mam taką nadzieję, kolejny F4 także zorganizuje w Krakowie, ponieważ będzie się cieszyć ogromną popularnością.
Ta współpraca (Resovii, Rzeszowa i Krakowa) może przynieść dobre owoce. Może kiedyś rozegramy tam ostatni mecz finału +L? W końcu 10.000 osób (karnetowiczów odliczyłem, bo oni nie zapłacą), które zapłacą 100 zł za bilet to 1.000.000 zł wpływu do kasy Resovii. Z jednego meczu! Jeśli przy tym nie trzeba będzie płacić 300.000 zł za wynajęcie hali...
Doszła mnie również plotka, że podobno jest taka koncepcja w CEV, by Kraków był stałą areną rozgrywania F4 LM. Ta koncepcja usatysfakcjonowałaby tych, którzy oczekują "sportowego awansu do finału", a my mielibyśmy "pod nosem" każdy siatkarski finał. Czy to się uda? Będzie trudno. Ale jeśli Resovia może takiemu przedsięwzięciu pomóc... Same korzyści.
Polską wadą jest brak chęci do współpracy. Każdy sobie rzepkę skrobie, a moja chata z kraja. A przecież ten finał może być wspaniałym przykładem współpracy dwóch polskich miast i dużej korzyści dla obu miast.
Toczę dyskusje z Leonem na temat "promowania miasta". Podobno nie przynosi to żadnej korzyści, więc o co chodzi? Widocznie Krakowowi przynosi. Bo Resovia jest klubem ze stolicy województwa podkarpackiego i stolica ma obowiązki wobec mieszkańców miasta i województwa, ale dlaczego krakowski podatnik miałby za bezdurno "płacić" za napis na koszulce obcego klubu, z obcego miasta i obcego województwa pół miliona złotych? Jeśli ktoś nie wierzy w sens współpracy, to niech się raduje, że udało nam się "zrobić w balona" krakusów na pół bańki. Obrotni jesteśmy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.