Autor Wątek: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa  (Przeczytany 54427 razy)

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 05, 2016, 12:27:44 pm »
Tak to prawda, kupienie żółtego biletu graniczyło z cudem. Rozpłynęły się :P Trochę to nie fair, ludzie stali tam od 8mej a tu się okazuje, że bilety poszły gdzieś na lewo.
Nie lepiej było wyznaczyć sektor dla sponsorów ? a nie robić z kibiców idiotów...
Do tego jeden komputer na którym ludzie wybierają najlepsze dostępne bilety, skaczą po sektorach i nie dziw że kolejka nie maleje.
I komunikat, że biletów starczy dla wszystkich. No jasne że starczy ale chyba brali pod uwagę, że ludzie będą czekać po te najlepsze...

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 05, 2016, 12:49:08 pm »
Pozostaje liczyć na to że część żółtych pozostanie do wolnej sprzedaży na e-bilet i będzie szansa o nie powalczyć .
Byłem w Krakowie na sektorach C , powiem tak , atmosfera jest ale oglądanie siatkówki z tamtych poziomów to nieporozumienie.
Powtórki wyświetlane były tylko na telebimach w bocznych sektorach , od tylu boiska leciały tylko reklamy.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 05, 2016, 12:50:01 pm »
Przewidziałem takie coś i kupiłem bilety w B1. Może są jeszcze jakieś wolne miejsca, to tylko 40 zł więcej.

Boss

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 115
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 05, 2016, 13:08:30 pm »
a nie robić z kibiców idiotów...

W języku korporacyjnym to się nazywa "wartość medialna", potwierdzona zainteresowaniem mas.

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 05, 2016, 14:15:29 pm »
Bilety kupilem o godzinie 13 w A9 i bylo jeszcze duzo biletow  na zolte sektory wiec nie wiem skad info ze juz nie ma

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 05, 2016, 14:17:46 pm »
Bilety kupilem o godzinie 13 w A9 i bylo jeszcze duzo biletow  na zolte sektory wiec nie wiem skad info ze juz nie ma
[/quote

No to rzeczywiście cuda... Bo ja kupowałem o 11 i w żółtych sektorach były tylko dwa czasem trzy dolne rzędy dostępne ;)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 05, 2016, 14:27:49 pm »
Byłam wczoraj na koncercie w Tauron Arenie. Nie zapomnijcie o lornetkach  :P Moim zdaniem nawet najlepsze miejsca nie zapewniają  dobrej widoczności - a to  z racji tego ,że boisko jest daleko od trybun.Jest dużo niżej niż trybuny.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 05, 2016, 14:40:57 pm »
Byłam wczoraj na koncercie w Tauron Arenie. Nie zapomnijcie o lornetkach  :P Moim zdaniem nawet najlepsze miejsca nie zapewniają  dobrej widoczności - a to  z racji tego ,że boisko jest daleko od trybun.Jest dużo niżej niż trybuny.

Nie zgodzę się, to zależy czy trybuny są całkiem rozłożone, wtedy są na poziomie boiska. Całkiem inaczej ich organizacja wygląda na koncertach.
Na jednym meczu były całkiem rozłożone i był fajny widok, z kolei na innym nie było pierwszych 4 rzędów i wtedy boisko było dużo niżej. To zależy od organizatora i zainteresowania imprezą. Oglądałam nawet jeden z meczów na samej górze sektora C 13, czyli z najwyższego punktu trybun i dla mnie widok był super. Minusem może być to, że jest bardzo stromo ale to dlatego, że przywykliśmy do płaskiego Podpromia.
Jak ktoś chce mieć najlepszą widoczność niech ogląda w tv.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #218 dnia: Marca 05, 2016, 14:44:57 pm »
Jak ktoś chce mieć najlepszą widoczność niech ogląda w tv.
I po co ta złośliwość koleżanko Monixx.Każdy ma prawo do własnej opinii.

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #219 dnia: Marca 05, 2016, 14:47:11 pm »
Duże jeszcze kolejki o tej porze?

Są w końcu dostępne bilety na sektor żółty?