Autor Wątek: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa  (Przeczytany 54406 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #230 dnia: Marca 08, 2016, 16:48:57 pm »

Owszem, będzie za to na koszulkach nazwa Krakowa.


To akurat kamyczek do władz Rzeszowa. Serial budowy/rozbudowy hali trwa już niczym najlepszy południowoamerykański tasiemiec.
Jakby hala w Rzeszowie spełniała wymogi co do il. osób na trybunach FF byłoby w Rzeszowie.

Boss

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 115
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #231 dnia: Marca 09, 2016, 21:50:32 pm »
Cytuj
Już w najbliższą niedzielę, 13 marca o godz. 12.00 na Rynku Głównym w Krakowie pojawią się siatkarze Asseco Resovii Rzeszów i będą zapraszać kibiców na wyjątkowe wydarzenie - Turniej Finałowy Ligi Mistrzów, który odbędzie się 16 i 17 kwietnia w TAURON Arenie Kraków.
 
Final Four 2016 to efekt wspólnych starań Miast ? Krakowa i Rzeszowa oraz Klubu Asseco Resovia. Dla sympatyków siatkówki zarówno niedzielne spotkanie z mistrzami Polski na Rynku Głównym w Krakowie, jaki i kwietniowa rywalizacja czterech najlepszych klubowych zespołów Europy w TAURON Arenie Kraków, stanowią niepowtarzalne okazje do zdobycia autografów i krótkich rozmów z idolami, oraz podziwiania na żywo popisów Bartosza Kurka czy Krzysztofa Ignaczaka i innych znakomitych siatkarzy rzeszowskiej drużyny.
 
W Krakowie zjawi się cała nasza drużyna. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki![/
quote]



W RZESZOWIE zamknięty trening, w Krakowie "wyjątkowe" wydarzenie. Sami się w to bawcie  !

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #232 dnia: Marca 10, 2016, 11:30:35 am »
Cytuj
Już w najbliższą niedzielę, 13 marca o godz. 12.00 na Rynku Głównym w Krakowie pojawią się siatkarze Asseco Resovii Rzeszów i będą zapraszać kibiców na wyjątkowe wydarzenie - Turniej Finałowy Ligi Mistrzów, który odbędzie się 16 i 17 kwietnia w TAURON Arenie Kraków.
 
Final Four 2016 to efekt wspólnych starań Miast ? Krakowa i Rzeszowa oraz Klubu Asseco Resovia. Dla sympatyków siatkówki zarówno niedzielne spotkanie z mistrzami Polski na Rynku Głównym w Krakowie, jaki i kwietniowa rywalizacja czterech najlepszych klubowych zespołów Europy w TAURON Arenie Kraków, stanowią niepowtarzalne okazje do zdobycia autografów i krótkich rozmów z idolami, oraz podziwiania na żywo popisów Bartosza Kurka czy Krzysztofa Ignaczaka i innych znakomitych siatkarzy rzeszowskiej drużyny.
 
W Krakowie zjawi się cała nasza drużyna. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki![/
quote]



W RZESZOWIE zamknięty trening, w Krakowie "wyjątkowe" wydarzenie. Sami się w to bawcie  !

Rzeszowskich kibiców będą "zapraszać" na meczach z Radomiem i Będzinem  ;) 8)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #233 dnia: Marca 10, 2016, 11:34:23 am »
Ludzie serio? Cały sezon można było chodzić na treningi, spotykać się z trenerem, siatkarzami. A teraz wielkie oburzenie bo zamknęli i będą promować FF w Krakowie.

Nie zamknęli, bo im kibice przeszkadzają i chcą się od nich odciąć, zamknęli bo pewne słowa, czy zachowania powinni mieć tylko dla siebie i jest na to ostatni dzwonek. Macie często pretensje, że nie mają jaj i nie potrafią sobie wyjaśnić czegoś po męsku, takich rzeczy nie robi się publicznie.

Rozumiem Repres, że byleś stałym bywalcem i może Ci być przykro ale w innych klubach to normalne, że praktycznie wszystkie treningi są zamknięte i nikt nie płacze.

Boss
A co ta drużyna jest na wyłączność rzeszowskich kibiców? Kibice z innych miast nie mają prawa, może pierwszy raz w życiu, spotkać naszych siatkarzy? Gdyby tam nie jechali to pewnie było by narzekanie, że FF nie promują, jak jadą też źle.

Naprawdę zamiast tworzyć sztuczne problemy, warto było by skupić się na tym, co każdy potrafi robić najlepiej. Niech ta hala w końcu będzie Podpromiem jak za dawnych lat, kiedy drużyny przyjezdne drżały na widok biało-czerwonych trybun. Na forum wtedy nie było wzajemnych wyrzutów, tylko dyskusje o tym, co można zrobić by Podpromie było jeszcze głośniejsze. Zróbmy co w naszej mocy by tej drużynie pomóc, rozliczać ją będziemy po sezonie.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #234 dnia: Marca 10, 2016, 12:33:17 pm »
Ludzie serio? Cały sezon można było chodzić na treningi, spotykać się z trenerem, siatkarzami. A teraz wielkie oburzenie bo zamknęli i będą promować FF w Krakowie.

Nie zamknęli, bo im kibice przeszkadzają i chcą się od nich odciąć, zamknęli bo pewne słowa, czy zachowania powinni mieć tylko dla siebie i jest na to ostatni dzwonek. Macie często pretensje, że nie mają jaj i nie potrafią sobie wyjaśnić czegoś po męsku, takich rzeczy nie robi się publicznie.

Rozumiem Repres, że byleś stałym bywalcem i może Ci być przykro ale w innych klubach to normalne, że praktycznie wszystkie treningi są zamknięte i nikt nie płacze.

Boss
A co ta drużyna jest na wyłączność rzeszowskich kibiców? Kibice z innych miast nie mają prawa, może pierwszy raz w życiu, spotkać naszych siatkarzy? Gdyby tam nie jechali to pewnie było by narzekanie, że FF nie promują, jak jadą też źle.

Naprawdę zamiast tworzyć sztuczne problemy, warto było by skupić się na tym, co każdy potrafi robić najlepiej. Niech ta hala w końcu będzie Podpromiem jak za dawnych lat, kiedy drużyny przyjezdne drżały na widok biało-czerwonych trybun. Na forum wtedy nie było wzajemnych wyrzutów, tylko dyskusje o tym, co można zrobić by Podpromie było jeszcze głośniejsze. Zróbmy co w naszej mocy by tej drużynie pomóc, rozliczać ją będziemy po sezonie.

Brawo  :) Nic dodać, nic ująć  :)
Od paru tygodni domnuje na forum krytykanctwo. Bo treningi zamknięte, bo w zamian za darmowy dostęp do Tauron Areny napisaliśmy "Visit Kraków" na koszulkach, bo promujemy FF w miejscu jego rozgrywania...
To ostatnie mnie szczególnie irytuje. Nie zapełnimy hali Resoviacką bracią w 100%. To jak ? Lepiej grać przy 10 tys, czy spróbować ściągnąć 5 tys mieszkańców Krakowa, którzy przecież nie będą dopingowali nikogo innego, tylko nas (w awans Skry jakoś nie wierzę).
Skończmy już proszę z małostkowością i marudzeniem.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #235 dnia: Marca 10, 2016, 13:00:29 pm »
Gregy69, nie chcę być niegrzeczny, ale mam podejrzenie, graniczące z pewnością, że pomyliłeś słowo "krytykanctwo" z "krytyką".

Jeżeli uważasz, że znakomita większość wpisów (tych krytycznych wobec szeroko pojętej Resovii) na tym forum jest niesłusznich i nierzeczowych ( owszem, ZDARZAJĄ SIĘ takie) to.... kompletnie się z Tobą nie zgadzam.
Pozdrawiam

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #236 dnia: Marca 10, 2016, 13:31:25 pm »
Gregy69, nie chcę być niegrzeczny, ale mam podejrzenie, graniczące z pewnością, że pomyliłeś słowo "krytykanctwo" z "krytyką".

Jeżeli uważasz, że znakomita większość wpisów (tych krytycznych wobec szeroko pojętej Resovii) na tym forum jest niesłusznich i nierzeczowych ( owszem, ZDARZAJĄ SIĘ takie) to.... kompletnie się z Tobą nie zgadzam.
Pozdrawiam

Niczego nie pomyliłem  :) Do krytyki nie mam żadnych zastrzeżeń, szczególnie gdy jest konstruktywna.
Ale ok, przyjmuję Twoję krytykę Wog i uznaję słowo "krytykanctwo" za niezbyt trafione  :)
Chciałem po prostu wyrazić opinię, że czepianie się rzeczy nieistotnych, czasem mam wrażenie, że wręcz na siłę, uważam za słabe. A było tego dużo ostatnio.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #237 dnia: Marca 10, 2016, 13:58:16 pm »
Gregy, piszesz, że zgadzasz się, że słowo "krytykanctwo" było "niezbyt trafione", po czym piszesz, ze dużo było ostatnio na forum "czepiania się (wręcz na siłę) rzeczy nieistotnych", zatem....krytykanctwa.

Ja uważam, że na forum ostatnio było dużo krytyki (w zdecydowanej większości zasadnej i konstruktywnej) i niewiele krytykanctwa, którego zresztą też nie lubię.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #238 dnia: Marca 10, 2016, 14:16:34 pm »
Wog, każdy z nas ma swoje zdanie i ok, dzięki temu świat jest ciekawszy  :)
Ja tam dalej będę uważał, że krytykowanie (celowo używam tego właśnie czasownika) napisu "Visit Kraków" na koszulce czy promocji FF4 na Rynku w Krakowie to czepianie się, a nie konstruktywna krytyka,
Oczywiście nie uogólniam, bo nie chcę nikogo urazić. Były posty, w których użytkownicy pisali, dlaczego im się to nie podoba, potrafili to uzasadnić, nawet pojawiały się kontrpropozycje, jak to wg nich można zorganizować inaczej. Do tego typu wpisów zupełnie się nie odnoszę.
Ale wiele postów, to tylko ironiczne uwagi lub samo stwierdzenie, że to do bani. A to właśnie jest krytykanctwo i czepianie się.
Nie będę się teraz cofał się po stronach i robił wklejek z tych postów, bo wywołam autorów tamtych wypowiedzi i zrobi się tu dym. Zupełnie niepotrzebny.

Zamykając temat. Solidaryzuję się z wpisem Monixx.. I tyle  ;D
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2016, 14:20:53 pm wysłana przez gregy69 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #239 dnia: Marca 10, 2016, 14:18:15 pm »
Rozumiem Repres, że byleś stałym bywalcem i może Ci być przykro ale w innych klubach to normalne, że praktycznie wszystkie treningi są zamknięte i nikt nie płacze.
1. Nie jest mi przykro, bo mam mnóstwo równie dobrych pomysłów na spędzenie wolnego czasu; z całym szacunkiem, ale życie jest o wiele bogatsze w wydarzenia niż się komuś wydaje.
2. Pies z kulawą nogą nie interesuje się treningami innych klubów.
---------------------------------------------------
Lepiej mądrze milczeć niż niemądrze się wypowiadać. Jedno udało się komuś osiągnąć: zniechęcić kilka osób. Brawo!
A zanim się strzeli w kogoś jakimś farfoclem, lepiej się zastanowić, czy więcej się temu komuś daje, czy więcej się od tego kogoś dostaje?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.