Autor Wątek: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa  (Przeczytany 54418 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #260 dnia: Marca 23, 2016, 14:44:24 pm »
Klub zaprezentował koszulki zawodników na FF  https://twitter.com/AssecoResovia/status/712605287006527488.



...a to nasz klub (Resovia) zaprezentował, bo jakoś znaków szczególnych nie zauważam?...  :o  ::)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #261 dnia: Marca 23, 2016, 15:36:36 pm »
Jak dobrze zrozumiałem Bartosza Górskiego w radiu to miały być "Visit Kraków" i "Visit Rzeszów" ...

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #262 dnia: Marca 23, 2016, 16:19:35 pm »
...a to nasz klub (Resovia) zaprezentował, bo jakoś znaków szczególnych nie zauważam?...  :o  ::)

Jak to nie zauważasz "znaków szczególnych dla Resovii"? A "Ignaczak" na koszulce?

Acha... Klub informuje, że te koszulki od dziś w sprzedaży... Spokojnie, spokojnie!!!.... nie nerwowo... dla wszystkich wystarczy... a jak nie, to się wyprodukuje kolejną partię, żeby dla wszystkich wystarczyło... ::) ::) ::)
Bardzo ładne te koszulki. I Sukiennice są, i Kościół Mariacki, i duży herb i napis "Kraków"... Cholera, szkoda tylko, że nie są w kolorze niebiesko-zielonym. W tych kolorach wyglądam korzystniej.... ::) ::) ::)
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2016, 16:49:43 pm wysłana przez wog »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #263 dnia: Marca 23, 2016, 17:10:20 pm »
Warto kupic jako najnowszą wersję gry ,,Gdzie jest ...Wally" przepraszam Resovia.
Mam nadzieję że koszulka dla kibiców będzie poprostu pasiakiem
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2016, 17:14:24 pm wysłana przez dafu »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #264 dnia: Marca 23, 2016, 17:22:08 pm »
Mam nadzieję że koszulka dla kibiców będzie poprostu pasiakiem

Przesadzasz.
Na białej koszulce na dekolcie masz paski... I to nawet biało-czerwone...

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #265 dnia: Marca 23, 2016, 19:49:31 pm »
Jak dobrze zrozumiałem Bartosza Górskiego w radiu to miały być "Visit Kraków" i "Visit Rzeszów" ...
Też mi się wydaje ,że tak mówił.Szukałam Rzeszowa a tu d..a.Głupio to wygląda ,ale to pewnie "koszty" hali .

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #266 dnia: Marca 23, 2016, 21:18:00 pm »
W sprawie koszulek.

Drogi Leonie i jeszcze dwu kolegów. Podziwiam Was, że zabraliście głos w sprawie odejścia obecnego kierownictwa klubu od tradycji czyli sprowadzenia na koszulkach zawodników biało-czerwonych pasów i nazwy Resovia do wielkości znaczka pocztowego.
Ale to Was naprawdę dziwi? Przecież to jest proces, który trwa od kilku lat i co gorsza nie spotyka się z reakcją kibiców.
Gdy przed turniejem F4 w ub. roku w Berlinie zasygnalizowałem na forum ten proces, zrozumienie wykazała jedna (!) osoba.
Gdy napisałem o tym na forum miesiąc temu - wspólny język znalazłem także z jedną osobą.

Efekt jest taki, że na najważniejszym w historii klubu i Rzeszowa wydarzeniu szykujcie się do tłumaczenia innym kibicom, że 10 tyś. fanów w biało czerwonych koszulkach  z napisem Resovia (mam taką nadzieję) dopingować będzie drużynę w koszulkach  bez pasów i napisem Asseco Kraków. Może coś z tego zrozumieją?

Gdy ja od zawsze upominam się o szacunek dla tradycji klubu, spotyka mnie podgryzanie po łydkach.
Szkoda, że choć część tej odwagi nie idzie  na bronienie kilku istotnych wartości.
A może nie ma czego bronić? A może nie ma kto bronić? Gdy kilka lat temu pojawiła się groźba całkowitego odejścia naszego klubu od nazwy Resovia, akcję w zbieraniu podpisów w jej obronie musiała podjąć osoba, która mieszka od Rzeszowa 300 km. Nikt na miejscu się nie wychyli.
I boję się, że nikt się nie wychyli jak znów nadejdzie taka potrzeba. A na pewno nadejdzie. 

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #267 dnia: Marca 24, 2016, 12:09:00 pm »
Wczoraj, oglądając mecz Ankary z Lube, specjalnie zwróciłem uwagę na stroje zawodników.
Niestety, gracz piłki siatkowej męskiej jest jednym wielkim słupem reklamowym. Cóż, dopóki nie jesteśmy, my kibice, jedynym sponsorem naszych siatkarzy, musimy liczyć się ze zdaniem i pieniędzmi innych. Niesamodzielność ma swoje, czasami bardzo niewygodne, strony.
To oczywiście nie oznacza, że nie powinniśmy upominać się o symbole, wokół których tworzona jest taka niesamowita atmosfera. Jeśli zarządzającym klubem, sponsorom i innym darczyńcom, wydaje się, że Marka Resovia to tylko pieniądze, to są w dużym błędzie. Spychanie na dalszy plan, czy wyłączanie z obiegu tej wielopokoleniowej świadomości pod nazwą Resovia jest działaniem szkodliwym...paradoksalnie najbardziej szkodliwym dla tych właśnie sponsorów.
To bardzo niedobrze, że zarząd klubu nie chce, a może nie jest w stanie, takiej tendencji się przeciwstawić.
Już kiedyś pisałem, że przeciętny kibic/widz z Polski zapamięta z nadchodzącego FF tylko dwie nazwy...Asseco i Kraków.
Może i Krakusy wydadzą na organizację tej imprezy 0,5 mln, ale im to się zwróci z nawiązką. W pierwszej kolejności to my, Rzeszowianie zapłacimy za tę imprezę.
Nie wykorzystywanie swoich szans mnie osobiście mocno...boli.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #268 dnia: Marca 24, 2016, 13:50:13 pm »
...Może i Krakusy wydadzą na organizację tej imprezy 0,5 mln, ale im to się zwróci z nawiązką. W pierwszej kolejności to my, Rzeszowianie zapłacimy za tę imprezę.
Nie wykorzystywanie swoich szans mnie osobiście mocno...boli.

No nie wierzę!!! :o Halo, Leon to Ty?!?!?!?! :o To Ty Poldziu napisałeś, czy ktoś Ci się na konto włamał?!?!?!?!?!?! ;)

Jakbym był złośliwą mendą to... zapytałbym Cię o "namacalny dowód", że Krakusom się te pół bańki zwróci z nawiązką. Albo zapytałbym Cię o to czy te "nie wykorzystane szanse" Rzeszowa to np. brak "prostego przelewu publicznych środków do Resovii" na organizację F4 za np. napis "visit Rzeszów", który to "przelew" Rzeszowowi też by się zwrócił z nawiązką?...

Jakbym był złośliwą mendą.... 8) 8) 8)

Ale, że nie jestem  ;D, pytań tych nie zadaję, tylko w pełnej rozciągłości zgadzam się z Twoim ostatnim wpisem. ;D

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: F4 Kraków bilety, transport, hotele, doping, oprawa
« Odpowiedź #269 dnia: Marca 24, 2016, 14:07:07 pm »
Na moje zapytanie na twitterze w sprawie napisu Resovia dostałam odp ,że jest na herbie  :o Chyba lornety trzeba, aby to z hali zobaczyć   (a może i galareta jest potrzebna  ;))