Autor Wątek: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!  (Przeczytany 90046 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #350 dnia: Września 19, 2014, 10:30:31 am »
Uderz w stół - nożyce się odezwą. Już znalazł się rzecznik (nie po raz pierwszy), niejaki A :) relatywizujący fakt, że strefy nie ma.

A przy tym co to za argument, że Warszawa jest bogata a strefy nie ma?

Po pierwsze - to w Rzeszowie są najlepsi i najliczniejsi kibice siatkówki nie tylko w Polsce ale i na świecie. Wydawało się, że skoro tym się chlubi klub i miasto, to powinno to rodzić pewne zobowiązania.
 
Po drugie - jakoś nasz p.i. (używam skrótu, by nie zostać ocenzurowanym) nie raczył zauważyć, że napisałem, że w Bełchatowie strefę zorganizowała Skra. Co prawda Skra na tle Resovii to wiocha pod każdym względem...

Strefy kibica także np. zorganizował klub z Bielska B. i Nowego Targu, że poprzestanę na przykładach z okolicy. 

W innych miejscach powstały strefy organizowane razem przez władze miasta i kluby.

Strefa w Leżajsku, zorganizowana została przez starostwo powiatowe.
W Bełchatowie strefę zorganizował Skra czy PGE ? Ja raczej obstawiam drugą opcje.

U Nas sponsorzy jakoś specjalnie nie rzucili się na taka akcje, miasto chciało, ale jak się dowiedziało o kwocie to stwierdzili że jest zdecydowanie za wysoka.

Polsat chciał wysępić kasę i jedni się zgodzili, a inni nie. Ja tam nie ma za złe miastu że nie ma telebimu, wina leży po stronie Polsatu bo po pierwsze zakodowali a drugie wprowadzili odpychające kwoty za możliwość oglądania spotkań publicznie oraz w knajpach. Z tego co słyszałem to stawki były podobne albo wyższe niż na Euro w piłce nożnej.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #351 dnia: Września 19, 2014, 12:08:50 pm »
Z tego co słyszałem to stawki były podobne albo wyższe niż na Euro w piłce nożnej.

Dla pubów i tego typu lokali minimalna stawka wynosiła 1250 zł (lokal do 50ciu metrów kwadratowych), góra granica to 10 000. W przypadku stref kibica (także przy galeriach handlowych) były jakieś specjalne stawki, domyślam się, że dużo wyższe.

Może nie do końca w temacie:
http://satkurier.pl/news/105574/polsat-sprawdza-licencje-pubow-na-polsat-volleyball.html

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #352 dnia: Września 20, 2014, 15:39:32 pm »
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/Final-Z-Udzialem-Polakow-W-Polsacie/index.html

W tym polsacie to jednak dobrodzieje :D Pokażą Polakom aż 2 mecze ze 103!

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #353 dnia: Września 20, 2014, 16:11:54 pm »
Znając boskie poczucie humoru- przegramy dzisiejszy półfinał ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #354 dnia: Września 20, 2014, 17:03:20 pm »
Znając boskie poczucie humoru- przegramy dzisiejszy półfinał ;D
Nie wiem co napisać. Niespodziewalem się :)  prawdziwy filantrop z Pana Solorza.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #355 dnia: Września 20, 2014, 23:33:50 pm »
Jeśli to prawda, że szczęście sprzyja lepszym, to byliśmy lepsi  :)
Mozolnie, ale skutecznie. Oj, jak mozolnie, ale, oj, jak skutecznie!
Czy można mozołem zdobyć mistrzostwo świata? Zobaczymy jutro. Jedno wydaje się niemożliwe: żebyśmy zagrali finał gorzej niż zagraliśmy w 2006 r.  Jeśli nie można zagrać gorzej, to znaczy, że zagramy lepiej. Na ile lepiej?
Faworytem jest Brazylia. A my postarajmy się sprawić sensację.
Najważniejsze, że polska siatkówka żyje! I będzie żyła jeszcze przynajmniej 3 lata. W moim wieku to dużo. Gdy straciliśmy 2 sety z Iranem, byłem pełen obaw, że ziści się najczarniejszy scenariusz. Blok Możdżonka spowodował, że wychyliliśmy nos ponad lustro wody.
Później mecz z Brazylią. Co by było, gdyby Fabian nie zaspał podczas zmiany? Konar został na zagrywce i tym pomógł nam wygrać I seta. Ten drobny "błąd" (nie wiem, czy trenera, czy Fabiana) utrzymał nas na powierzchni. Później podziało się, co się podziało. Wyrwaliśmy mecz obciereczką na najwyższym z możliwych poziomów. Nie wiem co by było, gdybyśmy musieli wygrać z Rosją. Nie musieliśmy. Uff, będzie siatkówka w Polsce!
Dziś graliśmy źle, ale wygraliśmy. Musieliśmy obronić się przed ogromnym kacem i obroniliśmy się. Nie będzie kaca! Nie będzie z nas topielca  ;D Głowę trzymamy wysoko nad lustrem wody.
Niech się dzieje. Niech będą czerwone kartki. Skoro po tylu dniach turnieju Zator potrafił obudzić się dziś w obronie, to może jutro wszyscy obudzimy się w zagrywce? Może, zamiast liczyć punkty, będziemy przyjmować?
Mamy furę szczęścia, a ono podobno sprzyja lepszym. No to niech nam sprzyja.
Polska w grach zespołowych tylko raz była mistrzem świata. Było to 40 lat temu. Nie było transmisji z tamtych mistrzostw (tylko retransmisja ostatniego meczu z Japonią).
Jutro transmisja będzie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dla mnie najlepszym polskim zawodnikiem w całym turnieju jest Fabian. To już są jego mistrzostwa. Aż takiego postępu w jego wykonaniu nigdy bym się nie spodziewał. Przez całe mistrzostwa świata ma mniej niedokładnych wystaw niż w jednym meczu Resovii  :) Jutro wytrzyma.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #356 dnia: Września 20, 2014, 23:48:09 pm »
Ja jestem pełen wrażenia jeśli chodzi o Mike, chłopaka ja i 3/4 forum skreślało, facet był na poziomie średniaków w pls, a ja bym sie go bał w Resovii puścić na Warszawe, przy całym szacunku do Warszawy, a teraz wychodzi na Brazylię w finale Mistrzostw Świata zamiast Kurka, kurczę siatkówka to przewrotna dyscyplina. Brawo Mateusz!
Dla mnie to skok jakościowy niesamowity, bo para Mika Winiarski jeszcze w marcu budziła by lekki uśmieszek politowania.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #357 dnia: Września 21, 2014, 00:03:16 am »
Dla mnie najlepszym polskim zawodnikiem w całym turnieju jest Fabian. To już są jego mistrzostwa. Aż takiego postępu w jego wykonaniu nigdy bym się nie spodziewał. Przez całe mistrzostwa świata ma mniej niedokładnych wystaw niż w jednym meczu Resovii.

Pytanie do Pabla, czy w związku z tym obgryzł już palce do kości?;d

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #358 dnia: Września 21, 2014, 00:09:06 am »
Represie,
Ubiegles mnie. Fabian mega! Byleby tak w +L

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Siatkarskie mistrzostwa świata 2014 w Polsce!
« Odpowiedź #359 dnia: Września 21, 2014, 00:29:48 am »
Wracając do zakodowania ....


Pan hochsztap... tfu filantrop zapewne pluje sobie w brodę, że zablokował..... tfu zakodował. Wraz z kolejnymi sukcesami Polaków, oglądalność by rosła, zatem i wpływy z reklam też. Wieszczyłem to już 3 tyg. temu. Ale najgorzej być prorokiem we własnym kraju. ;)