Autor Wątek: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017  (Przeczytany 24226 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 24, 2017, 15:47:41 pm »
Leon, jeżeli uważasz, że w obecnej jak to nazwałeś prawie beznadziejnej sytuacji najlepsze lub jedyne co my kibice możemy zrobić to... niezapisywanie się do "antykowalowej akcji" to... cóż... (innych propozycji nie zauważyłem).
(...)


Ani jednego, ani drugiego przymiotnika nie użyłem. Cóż, wokół własnego rozumienia można wybudować i własną terminologię. Czego się nie robi na własny użytek.

Leon,
sorry ja tu poszukiwania wyjścia z sytuacji nie widzę.

(...)

Prośba to nie przymus. Ja prośbę Represa odczytałem, jako...jeden ze sposobów, który może odnieść określony skutek. Dostrzegam w tym metodę. Namawiam innych, żeby też to dostrzegli.


@LewMarcin

Prezes @BG_Resovia; Zapraszam kibiców na piątkowy trening siatkarzy. Bo okazać wsparcie drużynie. Apel, pokażmy, że razem jesteśmy siłą

To bardzo dobrze, że jest reakcja ze strony klubu. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby w trakcie tego treningu doszło do jakiegoś gestu/gestów ze strony zawodników w kierunku kibiców. Ale czy możemy liczyć na takie...otwarcie?

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 24, 2017, 15:59:14 pm »
Ani jednego, ani drugiego przymiotnika nie użyłem. Cóż, wokół własnego rozumienia można wybudować i własną terminologię. Czego się nie robi na własny użytek.

Można się tak przerzucać w nieskończoność, że takiego czy innego przymiotnika nie użyliśmy, zamulając temat, bez odnoszenia się do zasadniczej kwestii:

Ten klub pogrąża się na własne życzenie.
Przykry widok.

Ja się poddaję...

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 24, 2017, 16:28:38 pm »
Jeden plus zauważyłem w tej przykrej sytuacji - forum ożyło  8)
Przyznam, że nie jestem entuzjastą warsztatu trenera Kowala i chętnie zobaczyłbym na jego miejscu kogoś innego (może np. Glena Hoaga albo Stoiceva) ale oczywiście poczekam do końca sezonu ze zwalnianiem sztabu trenerskiego... Nie ukrywam jednak, że w przypadku zostania trenera na kolejny sezon wezmę sobie wolne do końca jego kadencji, ponieważ obserwowanie gry Resovii sprawia mi coraz mniej radości a za stan ten winię sztab trenerski właśnie...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 24, 2017, 16:52:38 pm »


Prośba to nie przymus. Ja prośbę Represa odczytałem, jako...jeden ze sposobów, który może odnieść określony skutek. Dostrzegam w tym metodę. Namawiam innych, żeby też to dostrzegli.


Jak sam zauważyłeś prośba Represa dotyczyła "akcji antykowalowej".

W prośbie o zaprzestanie "antykowalowej akcji" widzę sposób.

Jeśli zatem propozycje Woga zmierzające do późniejszego uruchomienia dopingu lub późniejszego wejścia na halę są elementami wojny antykowalowej, to dopadło nas jednak coś gorszego niż opisałem to w 3ech punktach mego poprzedniego wpisu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 24, 2017, 17:02:47 pm »
Otwarty trening o 16.00 w piątek.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 24, 2017, 17:03:32 pm »
Jak sam zauważyłeś prośba Represa dotyczyła "akcji antykowalowej".

Jeśli zatem propozycje Woga zmierzające do późniejszego uruchomienia dopingu lub późniejszego wejścia na halę są elementami wojny antykowalowej, to dopadło nas jednak coś gorszego niż opisałem to w 3ech punktach mego poprzedniego wpisu.

Marcin, jeśli uważasz, że propozycje Woga...zmierzające do późniejszego uruchomienia dopingu lub późniejszego wejścia na halę są elementami "wojny antykowalowej"...to musisz zgodzić się sam ze sobą. Ja Ci w tym nie dam rady pomóc.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2017, 17:21:04 pm wysłana przez leon »

rafael74

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 6

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:02:22 pm »
https://twitter.com/Mielewski/status/823983418253905921

Widzę, że nikt nie może sobie odpuścić tematu odnośnie sytuacji co się dzieje z Resovią.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:15:51 pm »
https://twitter.com/Mielewski/status/823983418253905921

Widzę, że nikt nie może sobie odpuścić tematu odnośnie sytuacji co się dzieje z Resovią.
Może oglądalność mają słabą...

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia, niedziela 22.01.2017
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:19:44 pm »
Bartosz Górski ?@BG_Resovia 7 min.7 minut temu

Zapraszam kibiców na piątkowy trening! Razem tworzymy klub, tylko razem jesteśmy silni! P.S. Godzinę treningu podamy na oficjalnym TT.
Wolałbym, gdyby to zaproszenie wyszło od Kowala

Edit
Asseco Resovia ?@AssecoResovia 5 godz.5 godzin temu

Jochen w imieniu całej drużyny @AssecoResovia zaprasza na otwarty trening zespołu. Najbliższy piątek, godz.16:00! #GoSovia #StrongerTogether

Do tego jest plik video z Jochenem mówiącym  po polsku
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2017, 21:29:17 pm wysłana przez madlark »