Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 66049 razy)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #430 dnia: Marca 17, 2013, 21:24:40 pm »
Tak czytam Wasze komentarze pełne zwrotów o skandalu i kompromitacji... Zainteresowanie bylo szacowane na ok 35 tys chętnych, a biletów niecale 900. To oznacza, że bilet dostał co 20 chętny. Jak nie traficie przynajmniej trójki w totka, to też krzyczycie do Pani z kolektury: skandal ? 35 tys chętnych, z tego część z kilku kont na raz, czyli 50 tys wejść na serwer w jednej chwili. Nie ma prawa tego wytrzymać. A biletynw kasie ? Już widzę te awantury osób, które przyjechały z daleka, postaly kila godzin w kolejce i odeszły z kwitkiem

krzysiek926

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #431 dnia: Marca 17, 2013, 21:26:15 pm »
Jeśli twierdzicie, że serwery nie wytrzymują tego, to jakim cudem facebook to wytrzymuje, i bez takich opowieści że nie ma serwera który by to wytrzymał, bo to jest śmiech.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #432 dnia: Marca 17, 2013, 21:27:58 pm »
Tak czytam Wasze komentarze pełne zwrotów o skandalu i kompromitacji... Zainteresowanie bylo szacowane na ok 35 tys chętnych, a biletów niecale 900. To oznacza, że bilet dostał co 20 chętny. Jak nie traficie przynajmniej trójki w totka, to też krzyczycie do Pani z kolektury: skandal ? 35 tys chętnych, z tego część z kilku kont na raz, czyli 50 tys wejść na serwer w jednej chwili. Nie ma prawa tego wytrzymać. A biletynw kasie ? Już widzę te awantury osób, które przyjechały z daleka, postaly kila godzin w kolejce i odeszły z kwitkiem

100% racji ;)

Wracając do pomysłu z transparentem to mieszanie do tego Asseco to bardzo zły pomysł. Prezes Góral ładuje w Resovie swoje ciężko zarobione miliony, a ktoś chce mu w ten sposób odpłacić? Taka antyreklama dla jego firmy mogłaby się nam czkawką odbić. Bardzo bardzo zły pomysł. Zwłaszcza przed kamerami...

berblak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 75
  • A3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #433 dnia: Marca 17, 2013, 21:33:28 pm »
Takie zainteresowanie jaki mecz - chyba nie powinno to być zaskoczeniem. Ale już dziwi mnie to, że nic z tym się nie robi. Nawet nie próbuje poprawić tego sparaliżowanego stanu. Najlepiej udawać, że wszystko OK i twierdzić, że to norma przy tak dużym zainteresowaniu. Ponadto m.in. ukrywa się zakładki (i miało to już miejsce przy wcześniejszych rezerwacjach), a to mi wyjątkowo 'brzydko pachnie'.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #434 dnia: Marca 17, 2013, 21:34:02 pm »
Jeszce parę słów w tym temacie...
Wyczytałem wcześniej pretensje, pewnie wywołane żalem z powodu nie zdobycia biletu, że w Bełchatowie i innych klubach nie ma takich kłopotów...
Jasne, tylko, że inne kluby albo nie mają karnetów, albo mają sprzedane kilkaset na sezon, dlatego w sprzedaży jest kilka tysięcy biletów na każdy mecz, więc szanse zdobycia dużo większe
Choć jak kupowałem rok temu na finał do Bełka przez kubpilet, to potrzebny był równie dobry refleks jak u nas  :)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #435 dnia: Marca 17, 2013, 21:37:09 pm »
Jeśli twierdzicie, że serwery nie wytrzymują tego, to jakim cudem facebook to wytrzymuje, i bez takich opowieści że nie ma serwera który by to wytrzymał, bo to jest śmiech.
Oni mają dużo serwerów rozsianych po całym świecie. Obsługują miliony userów w jednym czasie. Myślę, że pięcioletni budżet Resovii nie wystarczyłby na zbudowanie takiej infrastruktury sprzedaży biletów

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #436 dnia: Marca 17, 2013, 21:38:32 pm »
Jeśli twierdzicie, że serwery nie wytrzymują tego, to jakim cudem facebook to wytrzymuje, i bez takich opowieści że nie ma serwera który by to wytrzymał, bo to jest śmiech.
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz - na takie serwery jak ma fb to by budżetu klubu zabrakło  ;)
ups. gregy mnie uprzedził

krzysiek926

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #437 dnia: Marca 17, 2013, 21:39:25 pm »
Oni mają dużo serwerów rozsianych po całym świecie. Obsługują miliony userów w jednym czasie. Myślę, że pięcioletni budżet Resovii nie wystarczyłby na zbudowanie takiej infrastruktury sprzedaży biletów
OK. Ale my aż tak bardzo rozbudowanego systemu nie potrzebujemy, wystarczy nam mniejszy.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #438 dnia: Marca 17, 2013, 21:42:26 pm »
OK. Ale my aż tak bardzo rozbudowanego systemu nie potrzebujemy, wystarczy nam mniejszy.
No to gramy Mloda Liga w przyszlym sezonie, ale za to będziemy mieć mega wypasiony system do sprzedaży biletów :-) pytanie, czy wtedy będzie on potrzebny

Daniel

  • Gość
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #439 dnia: Marca 17, 2013, 21:42:56 pm »
Kasja takie teksty to może mówić do tego małżeństwa z wyspy Resovii i tego ziomka z młyna, który jest bratem tego gościa z wyspy. No tak 10000 tys osób chciało kupić bilet :)) Legii też siadają serwery na derby?! NIGDY!! VIVE siadają na mecz z Wisła?! Nigdy! Oni nie mają serwerów jak facebook!!