Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1429860 razy)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1050 dnia: Października 22, 2014, 11:07:30 am »
Taaa pociąg, autobusy itp. :(  Obawiam się że klub spłyci temat i zostaniemy sami z pomysłami na dojazd. Oby ta pula biletów faktycznie była dostępna to przynajmniej jeden problem odpadnie. Tak czy inaczej lepszej okazji aby odwdzięczyć się dużej grupie kibiców za wsparcie u siebie klub na razie nie będzie miał.  Obstawiam jeszcze PP w Krakowie . Finały PLS to już na zasadzie obligatoryjnej bo karnety zobowiązują.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1051 dnia: Października 22, 2014, 11:20:56 am »
No ciekawe, ciekawe jak to wyjdzie.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1052 dnia: Października 22, 2014, 12:14:39 pm »
Taaa pociąg, autobusy itp. :(  Obawiam się że klub spłyci temat i zostaniemy sami z pomysłami na dojazd. Oby ta pula biletów faktycznie była dostępna to przynajmniej jeden problem odpadnie. Tak czy inaczej lepszej okazji aby odwdzięczyć się dużej grupie kibiców za wsparcie u siebie klub na razie nie będzie miał.  Obstawiam jeszcze PP w Krakowie . Finały PLS to już na zasadzie obligatoryjnej bo karnety zobowiązują.
A co, nie poradzimy sobie? Ja już sobie urlop 1 XII zaklepuje ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1053 dnia: Października 22, 2014, 14:19:32 pm »
No ciekawe, ciekawe jak to wyjdzie.
Jak to co? Wyjdzie to co zwykle. Obiecanki cacanki a głupiemu ................ Wiesz co :P.

Why, to ja jestem lepszy bo już zaklepałem sobie urlop  na ten dzień ;)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1054 dnia: Października 23, 2014, 08:08:05 am »
Jak to co? Wyjdzie to co zwykle. Obiecanki cacanki a głupiemu ................ Wiesz co :P.

Why, to ja jestem lepszy bo już zaklepałem sobie urlop  na ten dzień ;)
To jedziemy razem jakby co ;)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1055 dnia: Października 23, 2014, 13:49:19 pm »
1200 kibiców do Łodzi nie pojedzie, jestem prawie pewien, że 500 osób nie uda się zebrać, ale.... chciałbym się mylić.
Ciekawi mnie jakie koszty przejazdu poda Prezes.

Pociągiem, to było by coś, normalnie jak kibice piłkarscy, ale bez demolki.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1056 dnia: Października 23, 2014, 14:17:24 pm »
A w Łodzi "przjacielskie" powitanie kibiców Widzewa  8) .
Mam prośbę. Nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz pojęcia. Zobacz gdzie leży Atlas Arena na mapie. Zobacz co jest w okolicy i nie siej jakiś dziwnych informacji.
Dla innych Atlas Arena i stadion ŁKSu to ten  sam kompleks sportowy. Dodatkowo obok jest dworzec Łódź Kaliska. Widzewieka w okolicy ze świecą szukać :) 

Na realia Rzeszowskie to tak jakby hala leżała na Wyspiańskiego a kolega Sławek obawia się tam kibiców zza miedzy.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1057 dnia: Października 23, 2014, 14:22:10 pm »
Koledze Darkowi udzieliła się zła pogoda i ma muchy w nosie. To już zażartować nie można. Nikogo nie miałem zamiaru straszyć. Kurcze Darek wyluzuj. Darku jak Ciebie tak ten wpis ugryzł, to przepraszam i zaraz go usunę.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2014, 14:28:16 pm wysłana przez Slawko »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1058 dnia: Października 23, 2014, 14:42:15 pm »
O jasna, otwieram forum, a tu chłopaki się do ustawki przymierzają...  :) Przyznam, tego jeszcze nie było.
Darek, a tak na logikę, skoro już uważasz, że będziemy nietykalni ze względu na położenie hali w samej Łodzi...lądujemy helikopterami, czy jednak będziemy tam musieli dojechać/dojść? A słyszał Ty może, jak skończyli kibice żużlowi ostatnio w Łodzi właśnie? A...?
Gdyby faktycznie uzbierało się nas z tysiąc to będzie to duże wyzwanie...logistyczne. Z zakresu bezpieczeństwa przede wszystkim...bo dojechać to tak, czy inaczej dojedziemy.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1059 dnia: Października 23, 2014, 15:20:21 pm »
O jasna, otwieram forum, a tu chłopaki się do ustawki przymierzają...  :) Przyznam, tego jeszcze nie było.
Darek, a tak na logikę, skoro już uważasz, że będziemy nietykalni ze względu na położenie hali w samej Łodzi...lądujemy helikopterami, czy jednak będziemy tam musieli dojechać/dojść? A słyszał Ty może, jak skończyli kibice żużlowi ostatnio w Łodzi właśnie? A...?
Gdyby faktycznie uzbierało się nas z tysiąc to będzie to duże wyzwanie...logistyczne. Z zakresu bezpieczeństwa przede wszystkim...bo dojechać to tak, czy inaczej dojedziemy.
Poldek? Pantoflarzu :P, czyżbyś jednak wybierał się do Łodzi? Dostałeś już przepustkę z domu :P ;D?
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)