Autor Wątek: Transfery 2011/2012  (Przeczytany 30367 razy)

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Transfery 2011/2012
« dnia: Maja 28, 2011, 19:26:28 pm »
Samica oficjalnie w Zaksie. Z jednej strony świetny zawodnik, a z drugiej spore problemy ze zdrowiem i ostatni dobry mecz to tak z 1,5 roku temu. Mam nadzieje, że się odbuduje, dla dobra ligi.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 10:48:25 am wysłana przez Piotras »

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 28, 2011, 19:31:54 pm »
Kędzierzyn zbudował naprawdę świetny zespół. Skład przemyślany bez słabych punktów. Rouzier i Samica to jak narazie najlepsi zawodnicy jacy przyszli w tym okienku transferowym do naszej ligi.

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 28, 2011, 20:17:09 pm »
Zagraniczny środkowy w JW jest uzależniony od decyzji Bartmana. Będzie Zibi, będzie środkowy. Może Bjelica, może inny. Nie będzie Zibiego, będzie polski środek.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 28, 2011, 20:33:26 pm »
Zagraniczny środkowy w JW jest uzależniony od decyzji Bartmana. Będzie Zibi, będzie środkowy. Może Bjelica, może inny. Nie będzie Zibiego, będzie polski środek.
raczej odwrotnie, będzie dobry skład to Zibi może się pojawi. 

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 28, 2011, 20:40:03 pm »
raczej odwrotnie, będzie dobry skład to Zibi może się pojawi. 

Pojawi się albo się nie pojawi. Nie wierzę, żeby ryzykowali ściągnięcie zagranicznego środkowego nie mając podpisanego Bartmana.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 29, 2011, 00:09:32 am »
Pojawi się albo się nie pojawi. Nie wierzę, żeby ryzykowali ściągnięcie zagranicznego środkowego nie mając podpisanego Bartmana.
Batman powiedział, że podpisze z zespołem jeśli będzie miał pewność że team da gwarancję gry o najwyższe cele, czyli kropka nad i.


rayan11

  • Gość
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 29, 2011, 08:11:04 am »
Repres i Rayan jest pewna organizacja forum i każdy ma się jej trzymać. Jest podział forum na kategorie: Ogłoszenia, Resovia, Siatkówka na świecie i Poza parkietem. Opisy kategorii są jasne, stąd też jeśli chcecie rozmawiać o transferach Skry czy innej drużyny załóżcie sobie temat w dziale Siatkówka na świecie -> Liga Polska.

Dałem ostrzeżenie, więcej OT nie będę tolerował, czy to w tym temacie czy innych.

Co do transferu Samika do Zaksy to mój komentarz brzmi następująco: :-X.

  Cos mi sie wydaje, ze niektorym dyskutantom odpowiadalaby tzw. przewodnia rola PARTII czyli jak pamietamy.....,,tylko jedna ideologia jest nieomylna,,......
Ktokolwiek nie przyjdzie do innych drużyn transfery Resovii są the best. Majster jest nasz.Resovia się wzmocniła w tym sezonie wręcz niesamowicie, Skra :-X,  Zaksa też  :-X, o innych nie wspominam, aby ie dostać bana.
Pozdrowionka, a wszystkim forumowiczom życzę dzisiaj, lepszego nastroju jak wczoraj. A i wtedy atmosfera na tym forum będzie lżejsza.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 29, 2011, 10:20:20 am »
Mi bardzo podobają się transfery Zaksy. Na tą chwilę ma najsilniejszą 2 środkowych (wraz ze Skrą, choć dla mnie i tak Zaksa, ze względu na Gumę), i najlepsze mimo wszystko rozegranie (przy całym moim braku niechęci do Zagumnego, ale myślę że w następnym roku będzie jeszcze lepszy). Dodatkowo doszła silna ławka przy przyjęciu (zdrowy Świder robi zamieszanie w Polskiej lidze), i atakujący grający z drużyną a nie przeciwko jej. Kwestią i zadaniem jest doprowadzenie Samici do formy optymalnej.

Ciekawi mnie jak rozegra całość JW, mają też szansę stworzyć niezły zespół.

Jakoś szczerze nie nastawiam się na mistrzostwo, raczej mam nadzieję na zaciętą walkę i 1 finał.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 29, 2011, 10:27:59 am »
Co niektórzy chyba nie pamiętają że Samica grał w Grecji z Zagumnym i ich współpraca wyglądała naprawdę nieźle. 2 miejsce w lidze, Puchar Grecji....
To coś na zasadzie zgrania Grozer-Tichacek to samo będzie w Zaksie Samica-Paweł. Myślę że Francuz przy Zagumnym się odbuduje, wróci do formy i klub będzie miał z niego pociechę.

Czerwony

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Transfery 2011/2012
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 29, 2011, 10:52:43 am »
Mi bardzo podobają się transfery Zaksy. Na tą chwilę ma najsilniejszą 2 środkowych (wraz ze Skrą, choć dla mnie i tak Zaksa, ze względu na Gumę), i najlepsze mimo wszystko rozegranie (przy całym moim braku niechęci do Zagumnego, ale myślę że w następnym roku będzie jeszcze lepszy). Dodatkowo doszła silna ławka przy przyjęciu (zdrowy Świder robi zamieszanie w Polskiej lidze), i atakujący grający z drużyną a nie przeciwko jej. Kwestią i zadaniem jest doprowadzenie Samici do formy optymalnej.

Ciekawi mnie jak rozegra całość JW, mają też szansę stworzyć niezły zespół.

Jakoś szczerze nie nastawiam się na mistrzostwo, raczej mam nadzieję na zaciętą walkę i 1 finał.
Mi również spodobały się ich transfery, ale... Nie zgodzę się z Tobą co do środkowych. Raczej powiedziałbym, że ZAKsy są na wyrównanym poziomie i dopiero sezon pokaże, która z drużyn zrobiła z nich lepszy pożytek, a Skra jednak może ma lekką przewagę. Jedno co na siatce mi się bardzo spodobało, że mamy chyba najwyższy blok w PlusLidze! Poprostu nawet Mario będzie się musiał napocić, żeby się przebić przez taką ścianę. :) Co do Gumy również uważam, że mamy równe szanse i Lukas wcale nie musi być gorszy, tak jak powiedziałem wcześniej wszystko zweryfikuje boisko w nadchodzącym sezonie PlusLigi, bo naprawde składy są wyrównane. Z kolei Świder jak dla mnie nic już nie pokaże. Oczywiście znam jego klase, ale tak jak w tamtym sezonie tffu tffu może mieć jakieś problemy ze zdrowiem. To już jest wiekowy i kontuzyjny zawodnik i jego forma nie jest gwarantowana... A Rozier to jednak wzmocnienie. Na tej pozycji na boiskach +L będzie wielka konkurencja, ale obstawiam, że Dżordż z Lukasem w tym sezonie pokaże jak się atakuje na jego poziomie...!!! :D A to, że większość uważa, że w tym roku nie będzie MP dla Rzeszowa, to brawa dla zarządu, bo teraz nareszcie chłopaki będą sobie pykać bez presji, a takim młodziakom napewno się to dobrze odbije ;) Myśle, że zarząd właśnie chciał, aby ciśnienie na laury trochę opadło i może to jest klucz do sukcesu, bo atmosfera w śród zawodników jak i kibiców trochę się oczyściła, a poza tym mamy skład, który jest w stanie osiągnąć wszystko!!! Jestem dobrej myśli i jeszcze WILKI pokażą niektórym na co ich stać:D

Pozdrawiam