Autor Wątek: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 22674 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 11, 2012, 15:31:54 pm »
nie słyszałem tego wywiadu...
ok - chociaż w meczu ze Skrą zrobił inaczej niż mówił...  ;)
trzymam się tego, że w play-off będzie na parkiet wychodzić "szóstka" jaką podałem

tomi - przecież i jedno (LM) i drugie (PP) jeszcze przed nami - jestem przekonany, że jutro awansujemy do 12 LM
zresztą w ubiegłym sezonie zabrakło naprawdę niewiele do zdobycia obydwu pucharów

Myślę że się pomyliłeś bo szans na LM w ubiegłym sezonie nie mieliśmy, bo nie graliśmy w tych rozgrywkach, miałeś na myśli puchar CEV  :), PP, hm w półfinale mecz z Skra bardzo podobny do tego ostatniego, choć wygraliśmy seta, ale czy byliśmy blisko to za dużo powiedziane. Ale masz racje wszystko przed Nami w tym sezonie :)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 11, 2012, 15:50:05 pm »
hm w półfinale mecz z Skra bardzo podobny do tego ostatniego, choć wygraliśmy seta, ale czy byliśmy blisko to za dużo powiedziane. Ale masz racje wszystko przed Nami w tym sezonie :)

No nie przesadzajmy ;) Nie ma co porównywać tych meczy - zupełnie inny poziom sportowy obu zespołów w tych spotkaniach. Po zeszłorocznym półfinale PP (gdy już przebolałam gorycz porażki) była dumna i spokojna. Bo to był pierwszy mecz w którym nasi pokazli, że potrafią grać wielką siatkówkę. Brakowało im wtedy tylko zimnej głowy bądź doświadczenia (niech każdy nazwie to po swojemu) po 20punkcie każdego seta. W sobotnim meczu brakowałao nam trochę więcej -cwaniactwa  (zimnej głowy), przyjęcia itd. Bynajmniej nie jestem spokojna, bo jest jeszcze wiele do poprawienia i gorąco wierze, że mecz w którym pokażą swoje możliwości jeszcze nie nadszedł ( ;P ). Puchar Polski w tym roku nie jest ważny, więc licze że gdy już awansujemy do fazy play-off LM to tam "zaskoczą" i będzie pierwszy mecz Resovii jaką chcemy oglądać (oby grali conajmniej jak w półfinale zeszłorocznego PP)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 11, 2012, 16:21:29 pm »
....PP, hm w półfinale mecz z Skra bardzo podobny do tego ostatniego, choć wygraliśmy seta, ale czy byliśmy blisko to za dużo powiedziane. Ale masz racje wszystko przed Nami w tym sezonie :)

"Nie lepiej zapobiegać niż leczyć"?
Dajmy najlepiej Kowalowi wszystko przegrać wtedy będzie za późno na korzystny wynik, super tok myślenia, to tylko możliwe wśród naszych kibiców, tzn Resovii !
"Mądry Polak po szkodzie"

Skoro widać, gołym okiem, że coś w drużynie nie funkcjonuje, że nie ma formy i innych ważnych aspektów sportowych za które odpowiada trener, to się nie czeka tylko rozwiązuje kontrakt, a myślenie, że będzie lepiej bez żadnych zmian personalnych jest dla huraoptymistów i im podobnych kibiców!
Prezes-Ignaczak

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 11, 2012, 17:22:15 pm »
Skoro widać, gołym okiem, że coś w drużynie nie funkcjonuje, że nie ma formy i innych ważnych aspektów sportowych za które odpowiada trener, to się nie czeka tylko rozwiązuje kontrakt, a myślenie, że będzie lepiej bez żadnych zmian personalnych jest dla huraoptymistów i im podobnych kibiców!
Rok temu pisałeś to samo o zwalnianiu Kowala. Czy miałeś rację?
Czy warto było Ciebie wtedy posłuchać?
Dotychczasowe Twoje rady raczej nie przyniosłyby Resovii niczego dobrego.
I na koniec zagadka. Kto to napisał?
Cytuj
Uwierzę dopiero w tego trenera jak wygra np. mecz z Bełchatowem, lub w pucharze CEV z którymś z klubów z elity w europie.
:P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2012, 17:29:42 pm wysłana przez madlark »

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 11, 2012, 19:14:31 pm »
Myślę że się pomyliłeś bo szans na LM w ubiegłym sezonie nie mieliśmy, bo nie graliśmy w tych rozgrywkach, miałeś na myśli puchar CEV  :), PP, hm w półfinale mecz z Skra bardzo podobny do tego ostatniego, choć wygraliśmy seta, ale czy byliśmy blisko to za dużo powiedziane. Ale masz racje wszystko przed Nami w tym sezonie :)
tomi - po co ten post, chyba wszyscy zrozumieli... ;) oczywiście, że chodziło mi o puchary, które wogóle mieliśmy możliwość w ubiegłym sezonie zdobyć - może za bardzo "skróciłem"...
Co do ubiegłorocznego PP - Vegia już wystarczająco trafnie odpisała