Autor Wątek: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.  (Przeczytany 38909 razy)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 29, 2008, 20:31:03 pm »
Hmmmm, myślę że komisja dyscyplinarna będzie pobłażliwa. ;) Jak to się mówi "damy radę" a potem impra... ;) Tradycyjnie już DUŻO będzie się działo... :)

Mort

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 29, 2008, 20:37:37 pm »
Hmmmm, myślę że komisja dyscyplinarna będzie pobłażliwa. ;) Jak to się mówi "damy radę" a potem impra... ;) Tradycyjnie już DUŻO będzie się działo... :)
w sumie co racja to racja, zabawa po turniejowa zawsze była że tak powiem "nie do zapomnienia"

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 29, 2008, 21:16:34 pm »
a aby uczestniczyc w tym turnieju , druzyna ma sie skladac z osob pelnoletnich czy moze byc zespol z "mlodzikow" - 16-17 lat ?? ile kosztuje wpisowe czy skladka na turniej ?? kiedy mozna sie bedzie zapisac ?? prosze o odp ... pzdr

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 30, 2008, 10:44:51 am »
Pędzel w regulaminie skrobnij wielkimi literami o amatorskim charakterze turnieju :) żeby nie było problemów jak rok temu

20 dni do turnieju :D:D
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"

Aga;)

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 30, 2008, 11:53:11 am »
Z tego co pamiętam to regulaminem zawsze zajmował się Tinek. Ja proponuję żeby zamieścić tam punkt: "SSPS ma zawsze rację" i nie będzie żadnych problemów :P

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 31, 2008, 15:22:04 pm »
moglby ktos odpisac na moje wczesniejsze pytanie ??

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 31, 2008, 15:42:23 pm »
a aby uczestniczyc w tym turnieju , druzyna ma sie skladac z osob pelnoletnich czy moze byc zespol z "mlodzikow" - 16-17 lat ?? ile kosztuje wpisowe czy skladka na turniej ?? kiedy mozna sie bedzie zapisac ?? prosze o odp ... pzdr

Cześć!

Młodzicy mogą grać, wpisowe 150, zapisy od czwartku u Piotrasa. :)

Pozdrawiam,
Pedzelito
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2008, 08:39:17 am wysłana przez pedzelito »

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r.
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 31, 2008, 17:47:04 pm »
czekam na dalsze wiadomości z niecierpliwością ...

Mort

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 02, 2008, 18:57:49 pm »
Cześć!

Młodzicy mogą grać, wpisowe 150-200 zł od drużyny (jutro będziemy wiedzieć dokładnie ile), zapisy od czwartku (jutro będziemy wiedzieć dokładnie gdzie). :)

Pozdrawiam,
Pedzelito

hehe jutro już minęło, a tu dalej cisza ^^
a teraz tak poważnie, chciałbym się dowiedzieć czy wysokość wpisowego oraz miejsce zapisów zostało już ustalone?
a także co chyba najważniejsze czy jest już regulamin, bo on jest chyba najważniejszy ;) 

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: IV Turniej Kibiców Resovii w Piłce Siatkowej, Kielnarowa 19 kwietnia 2008 r
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 02, 2008, 22:19:31 pm »
Co do regulaminu to pełny pewnie przedstawiony zostanie później, a Ciebie Mort interesują pewnie ograniczenia co do drużyny :P
Tak było w poprzednich latach i pewnie nic się nie zmienni (na 100% pewien nie jestem). Mie może grac w drużynie nikt kto był zgłoszony do rozgrywek organizowanych przez PZPS/PWZPS w tym sezonie. Było również ograniczenie do 1 zawodnika występującego w PLASie ale te rozgrywki chyba w tym sezonie się nie odbyły (jeśli się myle to poprawiać) także ta zasada jest mało ważna. Drużyna może być 12 osobowa ale nagrody przewidziane są dla 9 graczy.

W pierwszych dwóch turniejach było 8 drużyny, w ostatnim 6. Uważam że 8 jest optymalna i mam nadzieje że tak będzie. Mecz do 2 wygranych setów, w przypadku 1:1 odbywa się tie-break.

Chyba tyle było z ważniejszych zasad, tak kiedyś było, a czy regulamin teraz się zmieni to nie wiem.

Co do wpisowego i terminu zapisów musi się Pędzel wypowiedzieć