Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555147 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 19, 2009, 14:51:23 pm »
Woicki pali za sobą mosty i podlizuje się nowym trenerom. Ile razy powtarzał że przy Travicy uczy się rozgrywać, jak wiele z tych nauk wyciąga, że jest lepszym zawodnikiem itd, a teraz narzeka na Travice jak stara baba i liże d... Castelaniemu. Powinien wyciągnąć wnioski z ostatniego sezonu i zabrać się za trenowanie a nie podlizywanie się.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 19, 2009, 23:10:21 pm »
Piotras ostre słowa, ale czy nie było tak,że Wujek tak naprawdę od nowa uczył się rozegrania, czy nagle przestał umieć to robić.Dlaczego przy Panasie był wirtuozem a przy innych trenerach już nie?.Ja też zawiodłem się na Woickim, ale czy mam prawo tak jak Ty o nim mówić?.Prawda jest taka,że przy brazylijczyku nie pograłby w ogóle (nie po to był ten zakup,aby Redwitz siedział na ławie),to chciał odejść, aby w ogóle grać gdziekolwiek.Zeby było jasne, mi też nie podoba się jego wypowiedź,ale on po prostu nie był pewien swojej przyszłości i nie do końca przemyślał co mówi.Czy Ty zawsze ważysz swoje słowa, nie zdażyło Ci się powiedzieć czasem za dużo i niepotrzebnie ?.Zgadzam się,że w Resovii już jest spalony, ale czy można mówić takie słowa?.

Tadeak

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 19, 2009, 23:28:32 pm »
A tak naprawde to mało wie kto sie działo,prawdą jest ze Woicki był dysktyminowany od poczatku, pamietny mecz  kiedy wszedł i to trener Travica dostał MEGA BRAWA za zmiane (chyba Skra pierwsza runda) i gdyby nie kontuzja Ilica to siedział by na ławie taka prawda, Woicki  sie nie poddaje nie pali  mostów, mowi tak jak jest i to co czuje, rozumiem go w pełni, przychodził w glorii następcy Gumy,odchodzi jako zmiennik Łomacza,taka dola ,dla mnie zawodnik z wielką klasą osobistą i sportową....

Loduwa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 20, 2009, 00:08:54 am »
Majer każdy pamięta wywiady Woickiego jak to się uczy od zera, że zmienia się na lepszego rozgrywającego itd, kilka tygodni temu z jego strony padły identyczne słowa o Castelanim. Dla mnie to podlizywanie się trenerowi, a prawda jest taka że zarówno Travica jak i Castelani na niego nie stawiają, bo ma wielkie problemy z regularnością i dokładnością, a dla tych trenerow jest to dużo ważniejsze od "wirtuozji"

Eva

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 20, 2009, 00:40:45 am »
Pamiętajmy, że srebro wywalczył nam m.in Woicki. Nie wiem czy z Ilicem gra chłopaków wygadała by tak samo... Ale Pawła zapamiętam jako jednego z tej srebrnej drużyny i nie straci on mojej sympatii bo nikt z nas tak naprawdę nie wie kto tu ma racje ;)

liliplason

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 20, 2009, 01:34:44 am »
Popularny "Wujo" wypowiedział sie sam w tej krótkiej rozmowie http://www.volley24.pl/index.php/PlusLiga/Pawel-Woicki-Nie-stawialem-zadnego-ultimatum , ta cała nagonka na to ,że miał niby konflikt,że to ,że owo, nie ma sensu, wypowiedział się,odszedł. Wielki SZacunek za to ze zrobilismy z nim medal! Powodzenia Panie Pawle!!!!!!!!Dla mnie jesteś członkiem SREBRNEJ druzyny, moze jeszcze sie zdarzy ze złotej.............

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 20, 2009, 21:14:47 pm »
Jest członkiem srebrnej drużyny nie ma co do tego nikt wątpliwości ale także nie mam wątpliwości że formę zgubił dość dawno, jeszcze u Lozano.

Co do sprostowania wywiadu, no cóż gdyby faktycznie powiedział do zarządu albo Travica albo ja to chyba usłuszałby gromki śmiech... Czy dziennikarz wyssał sobie wywiad z palca, pewnie nieco podkoloryzował, ale ogólny wydźwięk chyba został zachowany. Pamietam też wywiad Woickiego że odchodzi z Czewy ale na pewno nie do Resovii... pamiętam że mówił o zastanowieniu się czy odejdzie z Resovii, że menadżer szuka propozycji, teraz mówi że przyjął ofertę Bydgoszczy bardzo szybko, jeszcze wspominane już pochwały pod adresem Travicy. Może mniej wywiadów albo bardziej przemyślane wypowiedzi.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 21, 2009, 08:27:56 am »
Woicki pali za sobą mosty i podlizuje się nowym trenerom. Ile razy powtarzał że przy Travicy uczy się rozgrywać, jak wiele z tych nauk wyciąga, że jest lepszym zawodnikiem itd, a teraz narzeka na Travice jak stara baba i liże d... Castelaniemu. Powinien wyciągnąć wnioski z ostatniego sezonu i zabrać się za trenowanie a nie podlizywanie się.

Piotras, Ty masz chyba jakiś osobisty uraz do Pawła Woickiego. Nie zapominaj, że Wujek zdobył dla nas srebro. Z Iliciem chyba by się nam nie udało. I nawet jeśli tych słów nie wypowiedział, to jest w nich dużo prawdy. Nie ma się o co obrażać.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 21, 2009, 09:34:37 am »
Woicki pali za sobą mosty i podlizuje się nowym trenerom. Ile razy powtarzał że przy Travicy uczy się rozgrywać, jak wiele z tych nauk wyciąga, że jest lepszym zawodnikiem itd, a teraz narzeka na Travice jak stara baba i liże d... Castelaniemu. Powinien wyciągnąć wnioski z ostatniego sezonu i zabrać się za trenowanie a nie podlizywanie się.

Piotras, Ty masz chyba jakiś osobisty uraz do Pawła Woickiego. Nie zapominaj, że Wujek zdobył dla nas srebro. Z Iliciem chyba by się nam nie udało. I nawet jeśli tych słów nie wypowiedział, to jest w nich dużo prawdy. Nie ma się o co obrażać.
Czy ja gdzieś napisałem że odbieram mu to co wygrał ? Zdobył z Resovią medal, gratulacje i szacunek za pomoc drużynie, ale to cały zespół zdobył medal, a nie jeden zawodnik. Czy byłby medal jeśli grałby Ilić ? To jak wróżenie z fusów, można co najwyżej gdybać. Przeszłości nie zmienisz, nie da się tego sprawdzić wiec takie stwierdzenia są bezsensu.

Woicki jako człowieka u mnie szacunku nie ma, m.in właśnie za takie wypowiedzi do gazet. Za dużo wywiadów i potem wychodzi że w każdym mówi co innego. Nie podoba mi się żalenie się do Gazet i za to mam brak szacunku dla Woickiego, Wlazłego i wielu więcej. Dla mnie to dziecinada.