Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555114 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 21, 2009, 09:50:14 am »
Piotras, ale to przecież nie Wujek poszedł do prasy, tylko prasa do niego.Dziennikarz zadał mu może specjalnie takie pytanie, a Małemu rozwiązał się długi język i trochę za dużo powiedział.Taka praca :ktoś pyta , a inny odpowiada i już.Ja osobiście nie przepadam za triem częstochowskim, ale oceniam ich za wyniki, a te przemawiają raczej na korzyść i tak oceniam całą trójkę (chociaż osobiście nie jestem ich fanem, żeby było jasne).Mały generalnie sprawiał na ,mnie wrażenie małomównego i trochę zamkniętego w sobie.To dziennikarz musiał go sprowokować do zwierzeń, a Paweł dał się podejść, no chyba że było inaczej.Tego nie wiem ,bo nie było mnie przy tym wywiadzie.

Eva

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 21, 2009, 11:51:09 am »
Ja przepraszam ale dlaczego zawsze obwinia się dziennikarzy... >:( To prawda manipulacja nie jest im obca ale taki zawód...
Jak było naprawdę wie tylko Woicki i takie spekulacje nie maja sensu

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 21, 2009, 14:32:47 pm »
 Pawel rzadko zgadzam sie z Toba na forum .Dlatego bardzo sie ciesze ze Twoja opinia o Pawle jest sprawiedliwa.Jestem osoba ktora rozmawiala z Woickim jako jedna z ostatnich jako RESOVIAKIEM i jako jedna z pierwszych jako zawodnikiem Delecty P[awel zawsze byl ok. Piotras jestes mlodym czlowiekiem i nie Tobie decydowac czy ktos pali mosty za soba czy nie Trenerzy Lozano Castelani Trawica sa tak odmiennymi szkolami ze nie nam decydowac kto od kogo uczy sie od zera Pawel jest jednym z najiligentniejszych zawodnikow ligi i nigdy nikomu nie bruzdzil i nie smarowal .Jego opinia co do metod TRAWICY byla znana i nie mija sie z prawda ktora znalismy dawno Ljubo broni wynik Pawla oby wyniki z Delecta POKORY I PAMIECI ZE PAWEL JEST NASZYM SREBREM

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 21, 2009, 16:12:35 pm »
Boguś jak każdy mogę mieć swoje zdanie i takie właśnie mam, nie podoba mi takie wypowiedzi zarówno czy to jego czy też innych ust. Za takie wypowiedzi szanować ich nie będę, bo jak się nazywają profesjonalistami to powinni się tak zachowywać zarówno na boisku jak i poza nim.

To jest moje zdanie, możecie się z nim zgadzać bądź nie, ale na pewno go nie zmiennie i to nie ważne czy tak się będzie zachowywać Resoviak czy nie, takich osób szanować nie będę.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 21, 2009, 22:26:00 pm »
Pamiętajmy że Travica też jest naszym srebrem...

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 23, 2009, 11:10:57 am »
Boguś jak każdy mogę mieć swoje zdanie i takie właśnie mam, nie podoba mi takie wypowiedzi zarówno czy to jego czy też innych ust. Za takie wypowiedzi szanować ich nie będę, bo jak się nazywają profesjonalistami to powinni się tak zachowywać zarówno na boisku jak i poza nim.

To jest moje zdanie, możecie się z nim zgadzać bądź nie, ale na pewno go nie zmiennie i to nie ważne czy tak się będzie zachowywać Resoviak czy nie, takich osób szanować nie będę.

Popieram punkt widzenia Piotrasa dokladnie to samo mysle majer ty tez dobrze napisales ze Woicki byl zamkniety w sobie bo to prawda jest no coz pali a soba mosty ale ja osobiscie po jego zachowaniu i reakcjach na boisku nie spodziewalem sie innego zachowania co do inteligencji panie Bogdanie to ja bym z panem ostro polemizowal patrzac nawet na nasz zespól to smialo wymienie kilku inteligentniejszych zawodnikow od Woickiego(postawa na boisku+wykształcenie+ogłada towarzyska+znajomosc jez. obcych)

Po wystepach Pawła w LŚ(niedokladnosc) nie odczuwam juz niepewnosci co do jego odejscia w sumie nawet dobrze sie stalo ze odszel bo charaktelologicznie nie pasowal do Resovii

sovik

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 28, 2009, 21:07:19 pm »
Wujo jest tylko człowiekiem!! Trenejro go skreślił to się chłopina wnerwił i rozwiązał jezyk. Mimo mikrego wzrostu Paweł jest bardzo dob\rym rozgrywaczem. Taki Wołodyjowski naszej ligi...

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #87 dnia: Września 23, 2009, 10:30:08 am »
Witam wszystkich wczoraj o godz 22.40 w programie Kuba Wojewódzki wystąpiły trzy pszczółki z Izmiru:Kurek,Gacek i Jarosz(dezerter ten który uciekł z ula) :D ;D.Program fajny jak zwykle w fajnej konwencji zwłaszcza że Kuba trochę szydził  nich a szczególnie Gato :D. A więc zaczęło się od całowania po rękach wszystkich(Kuba całował)Bartek był potem troche zniesmaczony.Ale jak się zaczeły pytania to mało z krzesła nie spadłem ;D. Najpierw zaczelo sie o legendarnej przesadnej skromnosci Bartka i tu dobry Gag nie cytuje dokładnie:"wiecie co wy jestescie Mistrzami Europy jak wchodzicie do Biedronki to chowaja czerstwy chleb" i później wraca sie do Gacka "Przepraszam za słowa ale ty Piotrek jak sikasz to sikasz moczem Mistrza Europy jakie to uczucie" :D ;D :D. Jakub jeszcze wspomnial o młodzienczym marzeniu Piotra ze chcial byc kierowca autobusu(moze by mu to lepiej wychodzilo niz obrona) ;D.I potem kolejny gag:"Tylko u mnie mała spowiedź siatkarzy zwraca sie do pszczólkowego nitoperzyka Kłamałeś łgałeś oszukiwałeś odp: Tak Co złego uczyniłeś? pryznal sie ze obtarla go pilka w meczu z Hiszpanami a sedzia tego nie zauwazyl ten jego gest aut jak to mowil ;D. Bartka tez o to pytal a pózniej go doktnął i powiedział że "jestes troche umiesniny misiu" ;D Dobry tez byl numer z medalem jak go chlopaki wyjeli z kieszeni a Kuba na to "Gdzie w y nosicie medale w kieszeni a gacek na to to gdzie mamy nosic? a Kuba odpowiedzial: W Du..e :D :D pożniej jak je otrzymal to mowi ale ciepłe

To tylko wycinek tego programu streszczony prze ze mnie pozdrawiam wszystkich którzy ogladali ten program i mieli przy tym niezly ubaw i zachecam tych ktorzy nie widzieli do obejrzenia powtorki bo naprawde warto

Zobaczyc jak to troche szydzi z Pszczolek bezcenne :)

W Poniedziałek o godz. 21.30 w Szymon Majewski Show mial wystąpic Piotrek Gruszka ale w zwiazku z żałobą progrma nie ostal wyemitowany

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #88 dnia: Października 21, 2009, 11:05:47 am »
Cytuj
Kraj, miasto, zespół podobają mi się na tyle, że chciałbym tu zostać dłużej, jeśli tylko klub będzie ze mnie zadowolony.
R.Redwitz miejmy nadzieję że Akhrem też zadeklaruje podobne chęci i obaj dotrzymają slowa :)

http://www.supervolley.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1854:redwitz-chc-tu-zosta-duej&catid=5:z-kraju&Itemid=7

Jest też trochę o współpracy i filozofii gry Ljubo, współpracy ze środkowymi...

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #89 dnia: Października 21, 2009, 11:25:50 am »
Cytuj
Kraj, miasto, zespół podobają mi się na tyle, że chciałbym tu zostać dłużej, jeśli tylko klub będzie ze mnie zadowolony.
R.Redwitz miejmy nadzieję że Akhrem też zadeklaruje podobne chęci i obaj dotrzymają slowa :)

http://www.supervolley.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1854:redwitz-chc-tu-zosta-duej&catid=5:z-kraju&Itemid=7

Jest też trochę o współpracy i filozofii gry Ljubo, współpracy ze środkowymi...

Wywiad z wczorajszej audycji Radia Centrum ;)

W radiu wspominał jeszcze o polskiej pogodzie, która mu się nie podoba i o publiczności, która jest najlepszą przed jaką grał  ;)
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2009, 11:30:54 am wysłana przez kasia84 »