Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 19, 2010, 22:30:23 pm »
Napis podoba mi się, ale myślę, że warto już zakopać topór wojenny. Puknijmy Skrę z Wlazłym w składzie. Wystarczy. Niemożliwe?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 25, 2010, 21:37:02 pm »
http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,7492585,Ljubo_Travica__Bedzie_ciezko_o_sukces.html

Niezbyt optymistyczny wywiad Ljubo, ale jak by nie patrzeć mówi prawdę, będzie ciężko.
Zastanawiająca wypowiedź o możliwości zmiany Marcina na Mateusza:
Cytuj
Nie wiem, co by było, gdybym zrobił zmianę...
Trzeba było zaryzykować Ljubo.

Loduwa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 26, 2010, 00:05:45 am »
Wywiad rzeczywiście mało optymistyczny.Pewnie jeszcze rozgoryczenie po przegranym meczu miało wpływ na to. Jednak jak się dobrze wczytać to jakaś nadzieja jest...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 26, 2010, 00:23:37 am »
Człowiek jest tylko człowiekiem, ma prawo do chwilowych zwątpień. Ljubo też. Wolę gdy wypowiada się szczerze niż gdy wypowiada banały.
Jutro jest nowy dzień.
"Będzie ciężko". No pewnie, że będzie ciężko. A gdzie i kiedy powiedziano, że ma być lekko? Róbmy swoje.
--------------------------------------------------------------------------------------
Ku "pokrzepieniu serc" (będzie pieprznie!).
Jest końcówka meczu piłkarzy ręcznych Polska-Słowenia. Przegrywamy czterem bramkami. Wenta bierze czas. Słychać rozmowę:
Wenta - Panowie, nie może tak być. Zagrajmy wreszcie coś skutecznego, coś, co potrafimy najlepiej. Co potrafimy najlepiej?!
A na to Siódmiak: Zapierdalać?!
No i meczu nie przegraliśmy  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Loduwa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 26, 2010, 01:24:18 am »
Obyśmy mieli takich siatkarzy jak piłkarzy ręcznych Oni nigdy nie pękają.
Siódmiak I love this men.
Normalnie cytat roku przyznam się ze nie słyszałem tego na meczu.


MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 26, 2010, 09:39:33 am »
Bedę bardzo wyczekiwał na najbliższy mecz w Wieluniu, a potem w Jastrzębiu. Najlepiej to wszystko odreagować i wygrać te mecze i mysleć tylko o najbliższym spotkaniu. Trudno, było, minęło. Jest jeszcze wiele do wygrania, a siła w drużynie ogromna.
Trzeba teraz poprawić pozycję w PlusLidze. A najbliższy cel; wygrać z Wieluniem.
Gdyby doszło do finału PlusLigi: SKRA-Resovia, to i SKRA będzie czuła ogromne ciśnienie, bo któraś z drużyn zostanie bez LM.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 26, 2010, 13:02:14 pm »
Wenta - Panowie, nie może tak być. Zagrajmy wreszcie coś skutecznego, coś, co potrafimy najlepiej. Co potrafimy najlepiej?!
A na to Siódmiak: Zapierdalać?!

haha, ze ja tego nie slyszalem na zywo ;D
Leze :D

Gdyby doszło do finału PlusLigi: SKRA-Resovia, to i SKRA będzie czuła ogromne ciśnienie, bo któraś z drużyn zostanie bez LM.

Wiadomo, ze stawka nieporownywalna, ale ja widzialem inne cisnienie w rewanzu z +L na Podpromiu: to cisnienie sprawilo miazge naszych w dwoch setach.
Nie liczylbym, czy kiedys ewentualnie w przyszlosci mogloby nam to pomoc.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2010, 13:04:50 pm wysłana przez dk91 »

Fierce

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 26, 2010, 13:20:09 pm »
Wypowiedź Redwitza też jest dość przygnębiająca.

aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-01-26-rafael-redwitz-naprawde-moglismy-wygrac

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 26, 2010, 14:45:19 pm »
Rafał, to już było! Było i minęło. Życie toczy się dalej, a sportowe życie toczy się dość intensywnie  ;D
Każda porażka jest nawozem pod przyszły sukces.
Jak chcecie to się przygnębiajcie. Ja gram dalej!  ;D
Mecze przegrane się nie liczą. Liczą się tylko mecze wygrane, a tych jest baaaaaaardzo wiele przed nami.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 26, 2010, 15:10:33 pm »
Te wywiady i wypowiedzi były zrobione zaraz po przegranym finale. Nie wiem czego oczekujecie? Włożyli w ten mecz tyle ambicji i siły, że musieli odczuwać żal i niedosyt.
Dziś już może być zupełnie inaczej, po przeanalizowaniu całego meczu, przegadaniu tego wszystkiego. Bardzo ciekawa jestem jutrzejszego cafe set i tego co zawodnicy powiedzą, w jakim stanie psychicznym się znajdują i jak patrzą na przyszłość... Nie jest łatwo tak szybko wstać z kolan, powiedzieć sobie "nic się nie stało", uwierzyć w to, zacisnąć zęby i grać dalej... Ale trzeba tak zrobić i wmówić sobie że tak jest, bo przecież siatkówka nie kończy się na przegranym finale PP. Jeszcze dużo grania przed nami w tym sezonie, masa sportowych emocji do przeżycia :)
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.