Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 26, 2010, 20:05:14 pm »
dina, czy jest żeński odpowiednik słowa "twardziel"?

Nie chce sie wtracac (no moze troche ;D), ale w warunkach obecnie nam panujacych moze byc: "Eskimoska" :)
Nie było tak źle :) piętrusa mieliśmy, na dole zrobiła się lodówka, na górze, gdzie wszyscy się ulokowali było ciepło :) nawet śpiwora nie musiałam wyciągać. Denerwujące było tylko oczekiwanie na autobus zastępczy, który jechał do nas 3 godziny.

Ale nie dryfujmy ;) wszyscy mamy nadzieję jak najszybciej zapomnieć o całym tym wyjeździe.
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 07, 2010, 11:54:45 am »
Nie mam zwyczaju wklejać linków, ale taki muszę koniecznie http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/25403.
Miejmy nadzieję, miejmy nadzieję......

Fierce

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 21, 2010, 10:21:05 am »
"Resovia Rzeszów natomiast trafiła na Trentino. Myślisz, że polski zespół ma szansę sprawić niespodziankę? W tej konfrontacji faworytem raczej nie będzie...
 
Paweł Zagumny: Wreszcie poznamy prawdziwą wartość Resovii, która do tej pory nie miała mocnego przeciwnika, więc sam jestem ciekaw tego pojedynku. Do tej pory raczej dostawali drużyny z dolnej półki."

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/25639

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 21, 2010, 11:03:32 am »
Drużyny z dolnej półki leją włochów, aż miło, bo Bled to przecież nawet nie druga liga, jak niektórzy znawcy uważali.Teraz będzie ciężko wygrać, ale zróbmy to, aby Gumie pokazać prawdziwy charakter, może i on zmieni zdanie, a tak nawiasem mówiąc, szkoda że nie trafiliśmy na koniczynki...

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 21, 2010, 13:31:14 pm »
Oby pokazali charakter, ale po ostatnim meczu to będzie trudno - ale nadzieja umiera ostatnia.

mati2510

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #135 dnia: Lutego 21, 2010, 13:54:14 pm »
Zazdrości nam tego że gramy dalej w LM i że zagramy z najlepszą drużyna na świecie Trenetino
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2010, 15:38:50 pm wysłana przez dina »

Eva

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #136 dnia: Lutego 21, 2010, 15:31:30 pm »
Oj tam już nie macie się czego czepić... ::)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #137 dnia: Lutego 21, 2010, 15:43:29 pm »
Mimo wczorajszej porażki: Paweł zrzędzi jak Kazijski przed półfinałem mistrzostw Europy: Polska miała słabą grupę, słabych przeciwników itp.
Nie wiem jak wypadnie Resovia w meczu z Trydentem, ale "słaby" Bled jakoś nie przyjął sobie do serca, że jest słaby i puknął włoską "potęgę".
Akurat Zagumny w klubowej rywalizacji nie miał ostatnimi laty zbyt wiele szczęścia w meczach z Resovią  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #138 dnia: Lutego 21, 2010, 19:50:49 pm »
Mimo wczorajszej porażki: Paweł zrzędzi jak Kazijski przed półfinałem mistrzostw Europy: Polska miała słabą grupę, słabych przeciwników itp.
Nie wiem jak wypadnie Resovia w meczu z Trydentem, ale "słaby" Bled jakoś nie przyjął sobie do serca, że jest słaby i puknął włoską "potęgę".
Akurat Zagumny w klubowej rywalizacji nie miał ostatnimi laty zbyt wiele szczęścia w meczach z Resovią  ;D

Udzielił mi się Twój ogrooooooooooomny optymizm  ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #139 dnia: Lutego 21, 2010, 19:56:11 pm »
Też byłbym optymistą, ale kontuzja Mikko mnie zdołowała i rece opadły.