Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555123 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 09, 2010, 17:29:13 pm »
Nie to żebym się czepiał, ale to czasem nie było w 1975r. ?? Mam na myśli to srebro

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 14, 2010, 14:31:41 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-04-14-wieslaw-radomski-zawodnik-i-trener-cz-1
Dzisiejsza prasówka, wywiad z W. Radomskim o dawnej o trochę nowszej Resovii.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 14, 2010, 19:31:08 pm »
Bardzo podobają mi się wypowiedzi p. Wiesława. "Hubert Wagner to trener, który wyprzedził epokę" - szkoda, że takich trenerów już nie ma. Oni są bardzo potrzebni do rozwoju światowej siatkówki. Być może pomoże w szkoleniu naszej rzeszowskiej młodzieży, swoim doświadczeniem pokaże im jak grać i będą oni mogli wyrosnąć na na prawdę wielkich siatkarzy

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 14, 2010, 21:41:25 pm »
Bardzo podobają mi się wypowiedzi p. Wiesława. "Hubert Wagner to trener, który wyprzedził epokę" - szkoda, że takich trenerów już nie ma.

Ale sa tacy, ktorzy w tym momencie sa epoke do tylu. W tych dniach bez nazwisk.

sn00ze

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 15, 2010, 15:53:15 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-04-15-plusliga-udane-transfery-czolowych-druzyn


Cytuj
"Spore zmiany przed sezonem zaszły w zespole z Podkarpacia. Zatrudnienie w Rzeszowie takich siatkarzy jak: Redwitz, czy Akhrem  miało sprawić, że podopieczni Ljubo Travicy ponownie spróbują powalczyć o mistrzostwo Polski. - Redwitz to nie jest zawodnik, który poderwie drużynę do walki, poza tym lepsi są od niego Miguel Falasca, Michał Masny czy Grzegorz Łomacz. Zresztą jak przyjrzymy się całej drużynie z Rzeszowa, to stawianie jej wygórowanych celów było zbytnim optymizmem - uważa  Maciej Jarosz."

Ekspertów mamy znakomitych...

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 15, 2010, 17:55:09 pm »
Maciej Jarosz staje się takim drugim Wojtkiem Drzyzgą. Nie mam nic to gościa ale ta jego wypowiedź jest po prostu wkurzająca.
Aleh i Rafa to filary Resovii nie wspominając już o Mikko czy Igle.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 15, 2010, 21:47:34 pm »
Im więcej kogoś na ekranie, tym staje się mądrzejszy. Telewizja rozmądrza człowieka na potęgę. Jarosz komentuje mecze Zaksy, Drzyzga komentuje mecze AZS Cz.... Jesteśmy wielką siatkarską rodziną.  ;)
Czy Jarosz ma rację? Życie wkrótce pokaże.
Falasca ma zły sezon i oby to jeszcze trwało. Ile wart jest Falasca bez Wlazłego w formie? Widzieliśmy.
Grzesiu Łomacz zgrał się z Czarnowskim i to właściwie jedyna jego zaleta.
A Masny... chyba rzeczywiście był dotychczas najlepszym rozgrywającym ligi.
Rafał miewał słabe mecze, ale miewał też mecze kapitalne. No i nie da się nie zauważyć, że, z całego tego towarzystwa, jedynie dla Rafała jest to debiutancki sezon w zespole, czyli... najlepsze granie dopiero przed nim  ;)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 21, 2010, 14:12:44 pm »
Krzysztof Gierczyński: "Przegrywamy w tej rywalizacji 0:2, ale przegrywamy nie z byle kim, tylko z głównym kandydatem do zdobycia złotego medalu."

Marne pocieszenie. :-\ Aha, czyli według Gierka to, że przegrywamy z wyżej notowanym rywalem jest pełnym usprawiedliwieniem wyniku meczów. Cudownie.

Ljubo Travica: "My próbowaliśmy wszystkiego, graliśmy naprawdę na maksimum. Zobaczymy co przyniesie następny mecz."

No to wiadomo, czego się spodziewać. Jeśli teraz grali "na maksimum" to znaczy, że może być już tylko gorzej. S.. nie, ja już tego nie skomentuje.


Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 21, 2010, 14:19:24 pm »
Ludzie, czy wy wszedzie musicie dopatrywac sie podtekstow? Zacytowana wypowiedz Gierka to stwierdzenie prostego, zgodnego z prawda faktu. Gdzie tu jakakolwiek proba usprawiedliwiania?

Co dziwnego jest w wypowiedzi Travicy, tez nie rozumiem. No chyba ze dziwnym jest fakt, ze grajaca na maksimum (to oczywiscie kwestia wzgledna, ale nawet jesli przyjac ze tak bylo) Resovia, przegrywa (niezly) mecz ze Skra? Moze ja sie nie znam na siatkowce, ale akurat niczego dziwnego w tym nie widze.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 21, 2010, 14:35:46 pm »
Gdzie tu jakakolwiek proba usprawiedliwiania?

W tym właśnie wcześniej cytowanym zdaniu. Z oficjalnego na mój: "Hej hej, może i przegrywamy, ale (uwaga) ze Skrą! Bełchatowianie są przecież faworytami, a my szarakami, co to po zrywie w postaci wygranego pierwszego seta spuszczamy nisko głowy i rezygnujemy z walki. Przecież przegrana z tak silnym zespołem nie jest nie wiadomo jaką hańbą, więc się odczepcie."