Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 22, 2010, 10:37:41 am »
http://sport.onet.pl/siatkowka/ignaczak-o-awans-jestem-spokojny,1,3301977,wiadomosc.html

Wywiad z Krzyśkiem Ignaczakiem, z którego najważniejsza wiadomość to taka, że rehabilitacja przebiega bardzo dobrze i Krzysiek zaczął już nawet zajęcia na siłowni. Może dołączy do kadry na Memoriał Wagnera?

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 01, 2010, 09:28:31 am »
Nie od dziś wiadomo jaki jest Travica,ale trudno jeszcze sezone moża dwa
A Papke zachował sie delikatnie mówiąc nieładnie, jak musiał sie wpłakać do mediów to trudno,ale podpinanie pod to reszty drużyny to o krok za daleko
W końcu.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 01, 2010, 11:01:48 am »
Taki wywiad może być przekręcony i spreparowany. Ja nie wierzę do końca słowu pisanemu przez kogoś bliżej mi nieznanego. Jeżeli jest w tym krztynka prawdy, to Paweł nie powiniem wypowiadać się za innych kolegów z drużyny. On odchodzi, ale inni zostają. W jakim świetle ich stawia?
Swoją drogą, wielu odchodziło w żalach i ich wypowiedzi były żenujące, bez honoru. Odszedł Pilarz, który wylewał łzy i atakował trenera, odszedł Woicki z żalem, teraz Papke...
Trener ma swoją wizję i ją realizuje, nie ma sentymentów.
Papke mógł odejść już po poprzednim sezonie, ale postanowił wypełnić kontrakt do końca. Już wtedy wiedział jaką rolę będzie pełnił w drużynie.
Cóż, taka kolej rzeczy i powinien odejść z honorem; wypełnił kontrakt, Resovia wobec niego też.

Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 01, 2010, 11:02:22 am »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-07-01-pawel-papke-trener-zniechecil-mnie-do-tego-sportu
I wszystko jasne

To nie jest tak do końca jak Paweł się wypowiedział , przed sezonem trener mu jasno powiedział że go nie widzi w składzie a to że Paweł mając ważny kontrakt chciał zostać ryzykując grą nawet w II lidze to jego sprawa , a więc niech teraz nie płacze bo wybrał kasę (w jego wieku to się nie dziwię) i po roku współpracy z tym trenerem.......  "widziały gały co brały"

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 01, 2010, 11:10:54 am »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-07-01-pawel-papke-trener-zniechecil-mnie-do-tego-sportu
I wszystko jasne

To nie jest tak do końca jak Paweł się wypowiedział , przed sezonem trener mu jasno powiedział że go nie widzi w składzie a to że Paweł mając ważny kontrakt chciał zostać ryzykując grą nawet w II lidze to jego sprawa , a więc niech teraz nie płacze bo wybrał kasę (w jego wieku to się nie dziwię) i po roku współpracy z tym trenerem.......  "widziały gały co brały"

Dokładnie miał ofertę obustronnego porozumienia co do rozwiązania kontraktu, trudno się spodziewać żeby ktoś kogo klub prosi o rozwiązanie kontraktu był potem podstawowym zawodnikiem...  Po byłym kapitanie drużyny spodziewałbym się nieco większej powściągliwości w wywiadach.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 01, 2010, 11:58:24 am »
Jedni wolą hipokrytów, inni wolą ludzi szczerych.
Tylko w oparciu o prawdę można naprawić to, co jest złe.
Hernandez nie miał racji, Woicki nie miał racji, Gierczyński nie miał racji, Redwitz nie miał racji, Oivanen nie miał racji, Łuka nie miał racji, Papke nie ma racji. Sami szmaciarze bez honoru? Czy wam ludzie rozum odebrało? Trzeba wam wymienić kto w reprezentacji Serbii nie miał racji? Sami "ludzie bez honoru"? Jak śmiecie zarzucać Pawłowi coś takiego?
Papke miał wybór? Czy wam się w głowach poprzewracało? Papke miał kontrakt i wypełniał ten kontrakt bez zastrzeżeń. Przypomnijcie sobie mecz z Olsztynem w sezonie 08/09. Wtedy Paweł nie wiedzia, że będzie w tak podły sposób traktowany przez trenera. Zagrał i wygrał w pięknym stylu.
Nie chciał rozwiązać kontraktu więc jest zły, mozna mu robić każde świństwo?
Poczekajcie aż was zaczną wypychać z roboty "dla dobra zakładu pracy"... Życzę wam żeby pracodawca tak wam życie umilił... Kiedyś sami się przekonacie, czego wam serdecznie życzę.
Wcale się nie dziwię Winiarskiemu, że miał gdzieś taki klub i nawet słyszeć o Resovii nie chciał.
Już niedługo będziemy sobie kontraktować samych Jasiów Wędrowniczków, których będzie walić dalszy los klubu. Podpiszą kontrakt, zgarną kasę, pograją i pójdą dalej, mając w głębokim poważaniu wynik swojego grania.
Polecam trochę pokory wobec własnej omylności.
Nie chcecie znać prawdy o własnym klubie, to nie czytajcie wywiadów z byłymi zawodnikami. Kochacie propagandę sukcesu, to kochajcie nadal i cztajcie sobie bajdurzenie o "konsekwentnym budowaniu", ale odstosunkujcie się od honoru ludzi, którzy zło nazywają złem. Ja chcę znać prawdę, więc będę czytał.
Kiedy zawodnicy mają krytykować to co złe, w trakcie sezonu?
Karbowy ma zawsze rację tylko z tego powodu, że jest karbowym?
Trener odejdzie, ale smród w klubie zostanie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 01, 2010, 12:47:37 pm »
Paweł zachował się dziwnie. Nie musiał wypłakiwać się do mediów. To, co on ma do Ljubo niech zostanie między nimi.
Repres1 skąd wiesz dlaczego Winiarski nie chciał zawitać od Rzeszowa ??
Gierczyński chce jeszcze grać, a w Resovii nie pograłby, więc poszedł do Czewy i nie miał jakiś żalów do trenera. Z Mikko była dziwna sprawa. Rafa potrzebował stabilizacji w życiu. Łuka - każdy wie jaki jest Łuka. Jedynie sprawa z Ihosem mnie zdziwiła. Ljubo źle postąpił usuwając go z drużyny, po to, by za chwilę ściągać Ardo. Jasiów Wędrowniczków ?? Czy Jurka lub Mateja uważasz za takich ??
Ljubo ma swoją koncepcję budowania drużyny, jak każdy trener. Papke dla mnie, mimo jego wielu sukcesów, już w tym sezonie nie przydałby się. Może lepiej, że zakończył karierę, niż miałby się tułać po Kielcach czy Wieluniu i walczyć o utrzymanie.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 01, 2010, 12:57:02 pm »
repres
Troszkę się "zagotowałeś" i zarzucasz przedmówcom to, czego nie napisali. Nikt nie ma pretensji do Papkego, że wypełnił kontrakt, tylko, że wylewa publiczne żale po sezonie co do którego wiedział jaką będzie w nim pełnił rolę.
Co do honoru, to jakoś nie czytałem wywiadów z Gierczyńskim, Redwitzem, Oivanenem, Woickim a nawet Hernandezem, których ton byłby chociaż zbliżony do tego z Papkem (co do Łuki to mam swoje zdanie). Papke po prostu się zagalopował (jeśli jego słowa nie zostały przez pismaka przeinaczone) i nie ma to nic wspólnego z prawdą. "Brudy" z szatni czyli zakładu pracy zawodnika powinny tam pozostać i tam być wyjaśnione. Papke mógł o tym powiedzieć Góralowi czy władzom klubu w szczerej rozmowie przed odejściem a nie wywlekać tego na forum publicznym. Tego wymaga elementarna lojalność wobec pracodawcy który mu płacił niemałe pieniądze przez kilka lat. Tylko tyle i aż tyle.

I proszę nie p...dol mi w tym kontekście farmazonów o prawdzie i honorze.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2010, 13:11:32 pm wysłana przez Resofan »

Rich

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 01, 2010, 13:20:05 pm »
co w wypowiedzi Papke jest takiego co kala świętości, to, że odkrywa drugą stronę medalu? widocznie Travica zeszedł mu za skórę i pewno nie tylko jemu, ale skoro pasuje temu co trzyma kasę więc na razie (do czasu nastepnej interwencji po meczu) nie ma sprawy. Szkopuł jest w tym, że w taki sposób klub wyrabia sobie renomę i pózniej trudno się dziwić,że kolejny zawodnik  mając nawet lepsze pieniądze nie przyjdzie bo zna taka obiegową opinię.