Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 01, 2010, 13:47:17 pm »
Wywiad jest śmieszny, Papkę płacze jak mała dziewczynka - "trener wybił mi siatkówkę z głowy". Ten tekst mnie rozwala, jakby miał 16 lat to mógłbym coś takie zrozumieć, ale stary chłop który zarabiał ponad pół miliona za sezon ? Dziwić się że nie chciał rok temu odejść, kto dałby mu taka kasę za siedzenie na ławce ?

Jeśli byłoby prawdą że zespół się nie dogadywał z trenerem to czemu nie zgłosili tego do szefostwa klubu, trener też ma przełożonego, a patrząc na to że Travica nadal jest na stołku to takiej sytuacji nie było.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 01, 2010, 13:57:00 pm »
Z bolem serca musze przyznac, ze zgadzam sie z represem (wezcie, kurna, docencie moje poswiecenie). ;D

Coz... niektorym to nie wiem jakich potrzeba dowodow, zeby przerwac ich zaslepienie w Travicowizje ::)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 01, 2010, 14:02:35 pm »
Jedni wolą hipokrytów, inni wolą ludzi szczerych.


Jeśli już oceniać chcesz kto szczery a kto hipokryta to człowiek szczery powiedziałby co mu leży na sercu i pal licha zapłaciłby karę  jaką zapewne miał zapisaną w kontrakcie za wyrażanie niepochlebnych opinii o przełożonym.  Hipokryta zaczekałby aż mu się kasa będzie zgadzać i dopiero wtedy uzewnętrznił swoje rozterki przed mediami.


Celowo nie używam nazwisk bo nie uważam żeby ktoś z klubu zasłużył na nazwanie go hipokrytą, ale mierzi mnie to jak zawodnicy cały sezon są monolitem, cały sezon ciężko pracują na wspólny sukces... a po sezonie okazuje się że była zła atmosfera, że kłótnie ze sztabem, że to, że tamto, że sramto...


Żeby  nie było że jednostronnie wszystko oceniam, napisałem już wcześniej że ma Travica drużynę złożoną z zawodników których sam wybrał lub zaakceptował - 100% zawodników. Jeśli nie udźwignie mentalnie poprowadzenia wybranych osobiście graczy to będzie musiał odejść... to nie musi być złoty medal ale to musi być dobra atmosfera w drużynie!

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 01, 2010, 14:09:24 pm »
widzę że atmosfera wyborów wam się udzieliła :D dzielicie się na Resovię A i B (za i przeciw LT) . Jak znam życie prawda leży pośrodku zawodnicy którzy odeszli juz wiele dla rozwoju dobrej drużyny  by nie wnieśli (wiek , umiejętności) więć Asseco znalazło innych pewnie lepszych - LT jest na pewno dyktatorem nie każdemu to odpowiada rozumiem , ważne że Panu Góralowi sie podoba pewnie patrzy że kto pracuje ma wyniki ... nie każdy jest stworzony do ciężkiej pracy .

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 01, 2010, 14:14:42 pm »
Coz... niektorym to nie wiem jakich potrzeba dowodow, zeby przerwac ich zaslepienie w Travicowizje ::)

Nie trzeba nam żadnych dowodów, bo wszyscy wiemy jak jest w naszym klubie na linii trener - zawodnicy (chyba, że ktoś mało się siatkówką interesuje i nie wie nic w tym temacie). W zespole jak w firmie - nie każdy musi lubić szefa  :P

Co do Papke:
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...

Ale po co sobie robić wrogów po zakończeniu kariery?  ::) Chciał się wyżalić? O jego konflikcie z Travicą wiedzieliśmy przed tym wywiadem, w czasie sezonu nie krył się z tym, że nie przepada za Travicą, więc nie wiem co mu dało publiczne wystąpienie w tej sprawie. Chyba chciał lekki smród pozostawić za sobą odchodząc z Resovii - innego wytłumaczenia nie mam  :-\

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 01, 2010, 14:16:29 pm »
widzę że atmosfera wyborów wam się udzieliła :D dzielicie się na Resovię A i B (za i przeciw LT).

Resovia jest jedna! :D


Jeśli już oceniać chcesz kto szczery a kto hipokryta to człowiek szczery powiedziałby co mu leży na sercu i pal licha zapłaciłby karę  jaką zapewne miał zapisaną w kontrakcie za wyrażanie niepochlebnych opinii o przełożonym.  Hipokryta zaczekałby aż mu się kasa będzie zgadzać i dopiero wtedy uzewnętrznił swoje rozterki przed mediami.

Gdyby zrobil tak jak piszesz "czlowiek szczery" to zapewne napisalbys, ze sieje ferment w druzynie i to jeszcze w trakcie sezonu i zwalilbys pewnie na niego wine za najlbilzsza mozliwa porazke ::)

Ja uwazam, w mysl przyslowia, ze lepiej pozno niz wcale. Najgorsza prawda jest lepsza od klamstwa i zamiatania pod dywan.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #226 dnia: Lipca 01, 2010, 14:38:45 pm »
dk91 - Fajnie, że Papke chciał być szczery i doceniam jego szczerość, ale mógł się wcześniej zastanowić jakie będą konsekwencje tej "szczerości", że może tym zaszkodzić klubowi, trenerowi, zawodnikom...

Skoro tak już jedziemy przysłowiami, to w tym wypadku pasuje powiedzenie: Mowa jest srebrem, milczenie złotem.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #227 dnia: Lipca 01, 2010, 14:50:42 pm »

Jeśli już oceniać chcesz kto szczery a kto hipokryta to człowiek szczery powiedziałby co mu leży na sercu i pal licha zapłaciłby karę  jaką zapewne miał zapisaną w kontrakcie za wyrażanie niepochlebnych opinii o przełożonym.  Hipokryta zaczekałby aż mu się kasa będzie zgadzać i dopiero wtedy uzewnętrznił swoje rozterki przed mediami.

Gdyby zrobil tak jak piszesz "czlowiek szczery" to zapewne napisalbys, ze sieje ferment w druzynie i to jeszcze w trakcie sezonu i zwalilbys pewnie na niego wine za najlbilzsza mozliwa porazke ::)

Ja uwazam, w mysl przyslowia, ze lepiej pozno niz wcale. Najgorsza prawda jest lepsza od klamstwa i zamiatania pod dywan.

Ferment może (choć nie musi) być oczyszczający... Czy ktoś sobie myśli że słynna wizyta Górala w szatni polegała na odśpiewaniu przez sponsora "Nic sie nie stało, Resovio nic się nie stało" chyba nie ma takich naiwniaków na forum. Ale w świat poszedł przekaz - sponsor udzielił wsparcia całej drużynie, a nie że w szatni latały siekiery.
Nie postuluję zamiatania pod dywan, ale są sposoby załatwiania konfliktów w grupie i nie jest to ani milczenie w trakcie, ani rozpowiadanie po fakcie.

Dorośli ludzie powinni potrafić się dogadać, akceptować (nawet z zaciśniętymi zębami) służbowe zależności - takie jest życie. Tak długo jak sponsor, zarząd w tym konflikcie przyznaje rację trenerowi tak długo mniej wiarygodne są pretensje zawodników którzy opuścili klub i od pierwszych wywiadów użalają się jak to bardzo zostali skrzywdzeni.

Przysłowiowe lepiej późno niż wcale nie trafia do mnie... bo jak kiedyś zarząd rozstanie się z Travicą wskazując go jako winowajcę wszystkich nieszczęść to też będziesz musiał napisać: lepiej późno niż... a chyba wszystkich zależy żeby jak najwcześniej było dobrze.



Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #228 dnia: Lipca 01, 2010, 16:16:26 pm »
Jedni wolą hipokrytów, inni wolą ludzi szczerych.
Tylko w oparciu o prawdę można naprawić to, co jest złe.
Hernandez nie miał racji, Woicki nie miał racji, Gierczyński nie miał racji, Redwitz nie miał racji, Oivanen nie miał racji, Łuka nie miał racji, Papke nie ma racji. Sami szmaciarze bez honoru? Czy wam ludzie rozum odebrało? Trzeba wam wymienić kto w reprezentacji Serbii nie miał racji? Sami "ludzie bez honoru"? Jak śmiecie zarzucać Pawłowi coś takiego?
Papke miał wybór? Czy wam się w głowach poprzewracało? Papke miał kontrakt i wypełniał ten kontrakt bez zastrzeżeń. Przypomnijcie sobie mecz z Olsztynem w sezonie 08/09. Wtedy Paweł nie wiedzia, że będzie w tak podły sposób traktowany przez trenera. Zagrał i wygrał w pięknym stylu.
Nie chciał rozwiązać kontraktu więc jest zły, mozna mu robić każde świństwo?
Poczekajcie aż was zaczną wypychać z roboty "dla dobra zakładu pracy"... Życzę wam żeby pracodawca tak wam życie umilił... Kiedyś sami się przekonacie, czego wam serdecznie życzę.
Wcale się nie dziwię Winiarskiemu, że miał gdzieś taki klub i nawet słyszeć o Resovii nie chciał.
Już niedługo będziemy sobie kontraktować samych Jasiów Wędrowniczków, których będzie walić dalszy los klubu. Podpiszą kontrakt, zgarną kasę, pograją i pójdą dalej, mając w głębokim poważaniu wynik swojego grania.
Polecam trochę pokory wobec własnej omylności.
Nie chcecie znać prawdy o własnym klubie, to nie czytajcie wywiadów z byłymi zawodnikami. Kochacie propagandę sukcesu, to kochajcie nadal i cztajcie sobie bajdurzenie o "konsekwentnym budowaniu", ale odstosunkujcie się od honoru ludzi, którzy zło nazywają złem. Ja chcę znać prawdę, więc będę czytał.
Kiedy zawodnicy mają krytykować to co złe, w trakcie sezonu?
Karbowy ma zawsze rację tylko z tego powodu, że jest karbowym?
Trener odejdzie, ale smród w klubie zostanie.

Jeżeli polecasz pokorę bo mogę/możemy się mylić to radzę.........trochę pokory bo MYLISZ SIĘ TY !!! wymieniłeś za jednym zamachem kilka nazwisk byłych siatkarzy i tak się składa że rozmawiałem prywatnie z większością z nich i to nie 5 sekund i owszem mieli różne uwagi ale to nie tak że uciekli bo trawica im wybił siatkówkę z głowy , mógłbym pisać przy każdym dlaczego odszedł bo wiem więcej niż ty ale nie mogę prywatnych rozmów umieszczać na forum , podam tylko 2 przykłady PAWEŁ WOICKI (mói idol :-) )bardzo chwalił warsztat pracy i często po treningu trenował indywidualnie z Travicą a nie do końca zgadzał się z taktyką ale z tego powodu by nie odszedł A ODSZEDŁ BO NIE CHCIAŁ BYĆ TYM DRUGIM PO FRANCUZIE , ale pytanie otwarte czy nie był słabszy ?????? no i Oivanen odszedł tylko dlatego że jego menadżer nie zgodził się na zapis w kontrakcie który by umożliwił klubowi zerwanie kontraktu przy długotrwałej kontuzji (ponoć jego kolana ledwo co się trzymają) nie będę oceniał działaczy czy to moralne czy nie chcieć taki zapis ale Z TYM NIC WSPÓLNEGO NIE MIAŁ TRAVICA !

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #229 dnia: Lipca 01, 2010, 17:01:22 pm »
Po przeczytaniu większości komentarzy dotyczących wypowiedzi Papkina jest mi po prostu smutno. Większość forumowiczów Pawła traktuje jak czarną owcę, który to popełnił przestępstwo mówiąc co mu siedzi na sercu. Nie jest tak że, Paweł nie lubił trenera, a Ljubo Go uwielbiał i rozpieszczał. To właśnie Wielki Mag potrafił zjechać na czasie Pawła za jeden źle ustawiony blok, a "popisów" Mikiego w obronie nie potrafił zauważyć.
 Drodzy forumowicze Trener powinien zrobić wszystko, aby atmosfera w drużynie była dobra. A nasz Mag tego nie potrafi. Ma jakąś awersję do niektórych zawodników,np. trzymał  Gierka przez 2/3 sezonu w kwadracie. Gierek z tego co pamiętam spentował swoje odejście "pieniądze to nie wszystko,, a reszty nie będę rozwijał".Znamienne jest to, ze nasi najlepsi zawodnicy omijają Resovię szerokim łukiem. Dlaczego?! Pieniądze jedne z najlepszych w Polsce, organizacja też, o co więc chodzi.
Wydaje mi się, że między innymi chodzi o trenera. 
Nasze gwiazdy wolą być w formie w trakcie meczu, nie zaś ekscytować się wykonaniem 100% normy treningowej narzuconej przez Ljubo.