Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

marcinek10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #300 dnia: Lipca 11, 2010, 20:08:13 pm »
Faktycznie bardzo ładna i nie różni się tak znacząco od tych, które były w zeszłym sezonie to zaoszczędzi większość osób pewnie  ;)


http://www.podsiatka.pl/main.php?func=print_news&sid=460
;)


Omg jak się jeszcze dobrze nie rozbudziłem rano to byłem pewien, że to fotomontaż, bo myślałem, że Jurek trzyma na rękach córeczkę Gierka  ;D Ale przeczytałem i jestem zachwycony pomysłem  :o



Chyba tam moderatora brakuje bo naprawdę bardzo przykro się czyta tamtejsze komentarze. Georgij w tej koszulce wygląda super, w meczowej na pewno jeszcze lepiej będzie wyglądał u nas. ;-)



Ale przecież już wygląda.....
http://www.assecoresovia.pl/pl/rozgrywki/pls/druzyny-pls/go:zawodnik:251/art1-georg-grozer.html

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #301 dnia: Lipca 12, 2010, 11:02:36 am »
Grozer dostal "model włoski" koszulki ;)
Przeciez gosc bierze na klate pol tony, za mala ma ta koszulke- chyba, ze w tym roku wsyzscy u nas beda sie tak napinac ;)

Paulinaa

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #302 dnia: Lipca 13, 2010, 10:35:00 am »

DonekD

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #303 dnia: Lipca 13, 2010, 10:55:10 am »
Kiedy prezentacja Grozera ??? ???

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #305 dnia: Lipca 13, 2010, 12:58:34 pm »
PS: "Żeby mieć złoto z Resovią, trzeba wygrać w innymi mocnymi drużynami, m.in. Skrą, która sześć razy z rzędu zdobywała mistrzostwo..."

G.G.: "Grałem już z Bełchatowem i ostatnio dwa razy wygrałem po 3:0. To znaczy, że z nimi można wygrywać. Te sześć tytułów wprawdzie robi wrażenie, ale to tylko sport. Zresztą sposób na mistrza to nie mój problem, od tego jest trener. Ja cieszę się, że przyjadę do PlusLigi, bo to dla mnie coś nowego."


Aha, to On jeszcze nie wie! ;D


Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #306 dnia: Lipca 13, 2010, 15:05:19 pm »
Ale czego ? ;) :P

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #307 dnia: Lipca 13, 2010, 15:36:12 pm »
OMG!! Hahaha!!  ;D :D
Szoviak przeczytaj jeszcze raz. :D ::)
Jest wyróżnione to czego On jeszcze nie wie! ::) :D

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #308 dnia: Lipca 13, 2010, 15:45:32 pm »
Jesteście strasznie monotematyczni, zaczyna być to naprawdę irytujące. Jeśli zdobędziecie tyle szacunku w siatkarskim świecie co Travica, to proszę bardzo, krytykujcie go. Póki co to nie zapominajcie, kto pracował z drużyną, gdy zdobywaliśmy pierwsze od wielu lat medale. Trochę pokory miejcie.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 13, 2010, 16:35:23 pm »
keicaM co się dziwisz, ludzie są bardzo podatni na wszelkiego rodzaju sugestie. Ktoś wymyślił kiedyś, że Travica jest beeeeeeee, duża ilość użytkowników forum to pochwyciła i by nie być tak samo beee jak on, przy każdej nadarzającej się okazji ironicznie bądź poważnie krytykuje człowieka, który doprowadził naszą drużynę do zdobycia dwóch medali Mistrzostw Polski(Wszak oni na jego miejscu Resovie doprowadzili by do Inter galaktycznego Mistrzostwa Wszech Planet, wiec co to są te dwa medale...).

Pamiętajcie ludziska "Zgoda buduje" więc "Wstań powiedz nie jestem sam..." i dajcie spokój już Travicy :D