Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpnia 23, 2010, 21:00:20 pm »
i znów to samo. Poraz kolejny żali się dziennikarzom. Nie jest to ładne porzegnanie się ze sportem i Sovią. Zły trener, zła atmosfera itd itd. szczerze to nie spodziewałem sie po nim takiego zachowania, no chyba, że wg Papkego był lepszy od Oivanena. Dziwne

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090


kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpnia 25, 2010, 22:55:35 pm »
http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,8295678,Tomasz_Jozefacki__Milo_jest_wrocic.html

Nie wiem czego ,ale wydaje mi sie że Józek ma troche żel o to jak został potraktowany 2lata temu,mam nadzieje że na prezentacji zespołu to on dostanie największe brawa
W końcu.

Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpnia 27, 2010, 14:50:41 pm »
http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,8295678,Tomasz_Jozefacki__Milo_jest_wrocic.html

Nie wiem czego ,ale wydaje mi sie że Józek ma troche żel o to jak został potraktowany 2lata temu,mam nadzieje że na prezentacji zespołu to on dostanie największe brawa
Nie ma żalu ;-) uwierz mi , wtedy został dobrze potraktowany i mógł zostać jako trzeci atakujący bez straty na finansach , gdyby wiedział że ma realne sznase być drugim bo Papkin nie przypadnie do gustu Travicy to byz został ale wtedy tego nie wiedział a poniewaz jest super ambitnym facetem to odszedł bo chciał grać ale do klubu pretensji nie miał.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpnia 27, 2010, 20:08:48 pm »
http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,8295678,Tomasz_Jozefacki__Milo_jest_wrocic.html

Nie wiem czego ,ale wydaje mi sie że Józek ma troche żel o to jak został potraktowany 2lata temu,mam nadzieje że na prezentacji zespołu to on dostanie największe brawa
Nie ma żalu ;-) uwierz mi , wtedy został dobrze potraktowany i mógł zostać jako trzeci atakujący bez straty na finansach , gdyby wiedział że ma realne sznase być drugim bo Papkin nie przypadnie do gustu Travicy to byz został ale wtedy tego nie wiedział a poniewaz jest super ambitnym facetem to odszedł bo chciał grać ale do klubu pretensji nie miał.
Do pełnego wyjaśnienia wypada dodać że klub prosił Papkina o rozwiązanie kontraktu tak aby Józefacki został jako drugi atakujący... więc jeśli bym miał mieć pretensje to raczej nie do klubu.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpnia 27, 2010, 21:32:10 pm »
Do pełnego wyjaśnienia wypada dodać że klub prosił Papkina o rozwiązanie kontraktu tak aby Józefacki został jako drugi atakujący...

Ta sytuacja miała miejsce przed sezonem 09/10 ,a nie 08/09
W końcu.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpnia 28, 2010, 10:24:16 am »
Do pełnego wyjaśnienia wypada dodać że klub prosił Papkina o rozwiązanie kontraktu tak aby Józefacki został jako drugi atakujący...

Ta sytuacja miała miejsce przed sezonem 09/10 ,a nie 08/09
08/09 też była propozycja rozwiązania kontraktu... dlatego pojawiły się swego czasu słynne słowa, że Paweł akceptuje swoje miejsce na ławce rezerwowych.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpnia 30, 2010, 15:51:02 pm »
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpnia 30, 2010, 16:07:58 pm »
pytanie o fryzure wymiata :)
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #339 dnia: Września 06, 2010, 20:07:24 pm »
Wywiad z Wojtkiem Grzybem
http://www.plusliga.pl/news/id/3033