Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #351 dnia: Października 18, 2010, 16:27:44 pm »
I jak tu nie lubić takiego gościa...  :)
Ryan to fachowiec, który zachował radość gry. Nieczęste zjawisko ;)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #352 dnia: Października 18, 2010, 18:36:22 pm »
Krótki wywiad z LT. Nareszcie krótka i jednoznaczna deklaracja. Celujemy w Mistrzostwo Polski!!!! Żadne tam mgliste deklaracje o finałach w 3 imprezach (MP, PP oraz CEV), ale ............... celujemy w Mistrzostwo Polski.

http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/2010/10/15/ljubomir-travica-celujemy-w-tytul/
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #353 dnia: Października 18, 2010, 20:33:11 pm »
Bardzo podobają mi się wypowiedzi Ryana na temat gry, ligi, kraju. Widać, że to profesjonalista.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #354 dnia: Października 18, 2010, 20:36:03 pm »
Krótki wywiad z LT. Nareszcie krótka i jednoznaczna deklaracja. Celujemy w Mistrzostwo Polski!!!! Żadne tam mgliste deklaracje o finałach w 3 imprezach (MP, PP oraz CEV), ale ............... celujemy w Mistrzostwo Polski.

http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/2010/10/15/ljubomir-travica-celujemy-w-tytul/


No właśnie ma się co krygować, w tym roku MP i awans do LM, a w przyszłym :)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #355 dnia: Października 19, 2010, 15:48:02 pm »
Cytuj
Grozer i towarzysząca mu żona Violetta, która jest Polką, odwiedzili nowy klub Georga, nie ukrywając zadowolenia z ciepłego przyjęcia, jakie ich spotkało w Rzeszowie.
Po obejrzeniu mieszkania, państwo Grozerowie samochodem, który siatkarz otrzymał od klubu, udali się na pierwsze zakupy.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101019/ASSECORESOVIA01/386572418

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #356 dnia: Października 19, 2010, 17:06:33 pm »

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #357 dnia: Października 21, 2010, 09:57:27 am »
http://www.sports.pl/Siatkowka/Mariusz-Wlazly-Nie-jestem-potrzebny,artykul,89947,1,892.html

Czasami mam wrażenie, że Wlazły to taka Doda Polskiej siatkówki... nie ważne jak będą o tobie mówili, ważne żeby mówili  ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #358 dnia: Października 21, 2010, 10:30:19 am »
Eeeee tam, pytają go to odpowiada.
Trochę trudno mi uwierzyć, w to, że pozbycie się Wlazłego z kadry uszczęśliwi ją do tego stopnia, że wygramy Ligę Światową.
Castuś rzucił tłumowi hasło o "trzech zawodnikach, których trzeba się z kadry pozbyć" żeby ratować swój ogon. W mojej ocenie jest to głupie podejście do sprawy, ale myślę, że władzom PZPS i gawiedzi takie hasło wystarczy.
Ponieważ większości podoba się idea "stawiamy na młodych" (tzw. magiczne myślenie, że ci, którzy przegrywają w lidze będą wygrywać w reprezentacji), no to kopa w Mariusza.
Wlazły sam do kadry się nie powołał. Castellani Wlazłego znał nieźle, więc powinien zauważyć, że Szampon nie jest gotowy do gry i powinien znać powody tego stanu rzeczy. Nie grał nim w LŚ, to niech się nie dziwi.
Mam wrażenie, że jedynym wnioskiem z łomotu w mś jest "konieczność pozbycia się Wlazłego". Trochę mało tych wniosków i są one, oględnie mówiąc, dość... nieskomplikowane.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #359 dnia: Października 21, 2010, 12:38:33 pm »
Mariusze znowu się żali, najpierw było jaki to zły jest Lozano, teraz jaki beznadziejny jest PZPS. Wlazły to rozkapryszona płacząca baba. Wielki "gwiazdor"  :-\

Czy kadra będzie grała lepiej bez Wlazłego ? Nie wiem. Jednakże od czasu wicemistrzostwa MŚ nie pamiętam za wiele dobrych spotkań Mariuszka w kadrze.

Mam nadzieje że nowy sezon PlusLigi ukaże kilku zawodników, którzy mogą zastąpić Wlazłego w kadrze, liczę na Jarosza, Gromadowskiego i może Hebde (jego pierwszy sezon w PlusLidze, zobaczymy jak sobie da rade, bo potencjał ma ogromny)