Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555180 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #380 dnia: Października 25, 2010, 22:37:31 pm »
Hmm, po tej wypowiedzi nasuwa mi się jeden wniosek: Możdżonek ma po części rację, że Travica lubi pracę na siłowni. Natomiast ten fragment: "Słyszałem, że nie zawsze wtedy, gdy potrzeba" to jest porażka. Stąd fajnie byłoby obdarować na prezentacji meczowej Mariusza i Michałka skarpetkami, markowymi oczywiście, a Mozdżonkowi 1kg hantelek, bo coś te jego witki cieniutkie, że ho ho...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

sovik

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #381 dnia: Października 26, 2010, 10:12:42 am »
W sobotę "wystarczy" wygrać z nimi za 3 punkty i to wystarczy za wszelkie przytyki... Zresztą będzie smutno.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #382 dnia: Października 26, 2010, 15:07:47 pm »
(...) Czy to słuszna koncepcja? (...)

Tego slowa mi brakowalo! ;D

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #383 dnia: Października 28, 2010, 10:50:21 am »
http://sport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/gwiazdor-polskiej-kadry-nie-wiem-czy-przyjme-powol,1,3754439,wiadomosc.html

Decyzji się nie cofnie, aczkolwiek powiem to jeszcze raz dobitnie, że się pomylili i przyjdzie im za to płacić. Trudno. To jest ich problem i niech sobie ten problem rozwiążą" - powiedział Wlazły.
Dodał, że nie interesuje go to, kto zostanie następcą Castellaniego i nie wie, czy jeśli otrzyma powołanie do kadry od nowego selekcjonera, to z niego skorzysta. "To dla mnie ciężka decyzja" - powiedział kapitan PGE Skry.

Tym pajacom ze Skry już się całkiem w głowach poprzestawiało, ale ok Marianek strzela sobie w stope takimi wypowiedziami
W końcu.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #384 dnia: Października 28, 2010, 11:17:00 am »
http://sport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/gwiazdor-polskiej-kadry-nie-wiem-czy-przyjme-powol,1,3754439,wiadomosc.html

Decyzji się nie cofnie, aczkolwiek powiem to jeszcze raz dobitnie, że się pomylili i przyjdzie im za to płacić. Trudno. To jest ich problem i niech sobie ten problem rozwiążą" - powiedział Wlazły.
Dodał, że nie interesuje go to, kto zostanie następcą Castellaniego i nie wie, czy jeśli otrzyma powołanie do kadry od nowego selekcjonera, to z niego skorzysta. "To dla mnie ciężka decyzja" - powiedział kapitan PGE Skry.

Tym pajacom ze Skry już się całkiem w głowach poprzestawiało, ale ok Marianek strzela sobie w stope takimi wypowiedziami

Są lepsi :) żadna strata.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Yetik

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #385 dnia: Października 28, 2010, 17:31:11 pm »
Witam wszystkich forumowiczów :)

Cytuj
http://sport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/gwiazdor-polskiej-kadry-nie-wiem-czy-przyjme-powol,1,3754439,wiadomosc.html

Decyzji się nie cofnie, aczkolwiek powiem to jeszcze raz dobitnie, że się pomylili i przyjdzie im za to płacić. Trudno. To jest ich problem i niech sobie ten problem rozwiążą" - powiedział Wlazły.
Dodał, że nie interesuje go to, kto zostanie następcą Castellaniego i nie wie, czy jeśli otrzyma powołanie do kadry od nowego selekcjonera, to z niego skorzysta. "To dla mnie ciężka decyzja" - powiedział kapitan PGE Skry.

Tym pajacom ze Skry już się całkiem w głowach poprzestawiało, ale ok Marianek strzela sobie w stope takimi wypowiedziami


O matko !!! Mariusz proszę zostań , bez ciebie chłopaki z repry będą bez skarpetek chodzić.
Szkoda, że tak nie kozaczył na MŚ tylko teraz gwiazdorzy... ale chętnych na pierwszego młota w reprezentacji jest kilku i oby się któryś sprawdził, bo ja już Szampona mam dość.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #386 dnia: Października 28, 2010, 20:39:02 pm »
No nareszcie, Machriuszku ::) czekalem na to od dawna

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #387 dnia: Października 28, 2010, 22:20:32 pm »
No jasne, a który trener Mariuszkowi da wolne na Ligę Światową a potem zabierze go na ważna imprezę typu MŚ lub ME ??
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #388 dnia: Października 28, 2010, 23:46:04 pm »
No jasne, a który trener Mariuszkowi da wolne na Ligę Światową a potem zabierze go na ważna imprezę typu MŚ lub ME ??
Chyba chcialeś napisać "na wczasy" a nie "imprezę typu mś lub me"
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #389 dnia: Października 29, 2010, 09:48:58 am »
Spacery po plazy, oczywiscie bez skarpetek ;)