Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555115 razy)

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #390 dnia: Października 29, 2010, 17:42:23 pm »
Znalazłam "ciekawy" wpis na pewnym blogu, więc postanowiłam go tu wkleić. Mianowicie chodzi o wpis: Travica - człowiek z betonu? .
http://podwojnakrotka.blox.pl/html
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2010, 18:01:47 pm wysłana przez biało-czerwona »
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #391 dnia: Października 29, 2010, 18:33:30 pm »
Nie ma to jak czytać wypociny osoby, która sama przyznaje się że nie darzy sentymentem Naszego klubu, co jeszcze na samym końcu podkreśla. Szkoda tracić czasu na takie wpisy.

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #392 dnia: Października 29, 2010, 18:42:04 pm »
Chciałam właśnie pokazać to, że w tym wpisie napisane są rzeczy, które w dużym stopniu pojawiały się na tym forum. Tak więc autor nie potrafi wykazać się inwencją twórczą, tylko zajmuje się "małpowaniem" wypowiedzi z forum drużyny, której po prostu nie lubi. Niektóre błyskotliwe uwagi mógł sobie darować- bo Ljubo jaki jest taki jest, ale tak nie wypada.
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #393 dnia: Października 29, 2010, 19:08:59 pm »
Jakie tam malpowanie? Po prostu zebrane zlote mysli z naszego forum :D
Z niektorymi diagnozami trudno sie nie zgodzic.
Zeby nie bylo- to nie ja! :D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #394 dnia: Października 29, 2010, 19:25:31 pm »
Ciśnienie mi ładnie skoczyło po przeczytaniu tego ... no am nie wiem jak mam to nazwać. Małpowanie forum to jedno, ale za co ta fala krytyki spłynęła na Ljubo ?? Podał nam listę naszych, z których tak na prawdę do gry w naszym klubie nadawaliby się Kubiak, Nowakowski, Czarnowski. Nie umniejszam reszcie klasy, ale tylko ci mogliby się dopasować. Może niech się na polską piłkę przerzuci. Tam będzie miał więcej do pisania.


pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #395 dnia: Października 29, 2010, 19:39:07 pm »
Cytuj
Nie mieliśmy przyjęcia, stąd były problemy, żeby grać pierwsze tempo czy szóstą strefę. Będziemy się starać, w kolejnym meczu bardziej wykorzystywać środkowych

Cytuj
Nie można patrzeć na jednego zawodnika. My musimy grać jako zespół, każdy musi dołożyć się do gry, zagrać jak najlepiej, bo jak gra będzie się opierała na jednym graczu, to będzie największy błąd

Zagadka kto to mógł powiedzieć??? ;)

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #396 dnia: Października 29, 2010, 19:43:59 pm »
Ljubo, niemożliwe.
Znowu za dużo było prostych błędów, które mają później znaczenie w ostatecznym rozrachunku - mówi Ljubo Travica, trener Asseco Resovii. - Nie mieliśmy przyjęcia, stąd były problemy, żeby grać pierwsze tempo czy szóstą strefę. Będziemy się starać, w kolejnym meczu bardziej wykorzystywać środkowych - dodaje szkoleniowiec rzeszowian.
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #397 dnia: Października 29, 2010, 19:48:11 pm »
W O W !!!
Ljubo może wreszcie się obudził. Oby to była prawda

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #398 dnia: Października 29, 2010, 20:37:32 pm »
Znalazłam "ciekawy" wpis na pewnym blogu, więc postanowiłam go tu wkleić. Mianowicie chodzi o wpis: Travica - człowiek z betonu? .
http://podwojnakrotka.blox.pl/html

Chal to etatowy antyresoviak na wszystkich forach siatkarskich, więc ten wpis na blogu jakoś mnie nie dziwi ;)
No cóż... nie wszyscy muszą nas kochać ;)


Zastanawia mnie tylko to zdanie:
Cytuj
A jako że specjalną sympatią Resovii nie darzę (i zresztą, co zauważyłem dość wyraźnie, osamotniony z tym uczuciem w Olsztynie nie jestem - cóż, jakoś nam nigdy po drodze z biało-czerwonymi nie było ;)

Chyba mu się już zapomniały czasy tak zwanej zgody Resovii ze Stomilem Olsztyn...
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2010, 20:43:59 pm wysłana przez kasia84 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #399 dnia: Października 29, 2010, 21:45:24 pm »
Nie ma to jak czytać wypociny osoby, która sama przyznaje się że nie darzy sentymentem Naszego klubu, co jeszcze na samym końcu podkreśla. Szkoda tracić czasu na takie wpisy.
Ja również przeczytałem. Szczególnie ubawiło mnie kwestionowanie polskości Michała Baranowicza. Autor dołączył do chmary mędrców, którzy uzurpują sobie prawo uznawania kogoś za obywatela polskiego i odbierania ludziom tegoż obywatelstwa.
Żeby zadowolić tychże mędrców trzeba niezwłocznie wpisać do Regulaminu +L konieczność przeprowadzenia badań DNA w celu potwierdzenia polskości: masz ponad 50% polskich genów = jesteś Polakiem, masz poniżej 50% = jesteś zawodnikiem zagranicznym. Obawiam się jednak, że skończyłoby się to całkowitym rozpadem polskiej siatkówki, bo jak się okaże, że wśród kadrowiczów przeważać będzie mieszanina starozakonno-prawosławno-luterska? Kłopot! Najbardziej polski Polak współczesnego świata do siatkówki nadaje się średnio, bo wzrostu jest (delikatnie mówiąc) nikczemnego. To nic złego. Pan Jerzy Michał Wołodyjowski też był nikczemnego wzrostu a bijał i Septentrionów, i Tatarzynów, i luterskich Szwedów, ale w siatkówkę przeciwko nim nie grał.
Ps. Longinus Podbipięta w siatkówkę mógłby grać, ale był, niestety, Żmudzinem.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2010, 21:50:36 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.