Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #440 dnia: Listopada 12, 2010, 09:30:24 am »
Powiedziałbym, że nie była rozgłaszana na prawo i lewo niż ukrywana.
Zakontrakowania Ryana nie dało się ukryć... :)

ps. wszystkich zestawień zespołu i tak nie będzie miał do dyspozycji ;)

mi spodobało się to stwierdzenie Mateja:
"Na pewno zagrywali bardzo dobrze, ale nie powiedziałbym, że mi jakoś zaimponowali, czy zaskoczyli mnie w tym elemencie"
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2010, 09:37:13 am wysłana przez iglax »

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #441 dnia: Listopada 12, 2010, 10:21:13 am »
http://www.plusliga.pl/news/id/3312/Matej_Cernic:_szkoda_mi_Sebastiana

najciekawszy fragment wg mnie :

Nie jest dla was małym problemem to, że mając w składzie czterech obcokrajowców nie możecie wykorzystać maksymalnie swojego potencjału? Gdyby zagrała para Akhrem ? Cernić, może gra w przyjęciu byłaby lepsza?
- Nie jest tajemnicą, że czekamy na polski paszport Alka

To teraz się zacznie jazgot przeciwników Resovii, że to niepolska drużyna, że blokujemy potencjalnym kadrowiczom(Mikuś, Buszu) rozwój,że Alek nie jest prawdziwym Polakiem i takie tam ble, ble ble. A Piechocki gotów szukać dojścia do Pałacu Prezydenckiego, aby zablokować otrzymanie przez Alka polskiego obywatelstwa. Ale jak  leci to przysłowie "psy szczekają, a karawana jedzie dalej"......

A ja mam propozycję, aby nowy selekcjoner reprezentacji Polski porozmawiał z Alkiem na temat Jego gry w kadrze ...Polski.

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #442 dnia: Listopada 12, 2010, 10:34:24 am »
A ja mam propozycję, aby nowy selekcjoner reprezentacji Polski porozmawiał z Alkiem na temat Jego gry w kadrze ...Polski.

Aleh już nie raz wypowiadał się na ten temat, nie wchodzi to w rachubę. Poza tym mamy wielu młodych dobrych zawodników na przyjęciu, jak Bartman, Kurek, Kubiak i Mika. Liczę, że nowy trener kadry będzie brał pod uwagę także tych dwóch ostatnich. Nie róbmy z siatkówki piłki nożnej i jedźmy na tym co mamy, a mamy dobrych siatkarzy.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #443 dnia: Listopada 12, 2010, 10:34:49 am »
Się trochę wymsknęło Matejowi :):) Może i dobrze, że się my wymsknęło bo wiemy (kibice) naszym "stoimy" :D

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #444 dnia: Listopada 12, 2010, 10:42:17 am »
Czekać można dzień jak również rok, 2 lata czy dłużej. Słowa Mateja potwierdzają tylko to co każdy wiedział, czyli że papiery zostały złożone.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #445 dnia: Listopada 12, 2010, 11:02:02 am »
To, że czekamy na obywatelstwo dla Alka nie jest żadną tajemnicą. Ale na grę Alka w naszej reprezentacji nie ma co liczyć

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #446 dnia: Listopada 12, 2010, 12:21:00 pm »
To, że czekamy na obywatelstwo dla Alka nie jest żadną tajemnicą. Ale na grę Alka w naszej reprezentacji nie ma co liczyć

O tym zdecyduje pewnie sam zawodnik i nowy trener... nie ma co dywagować, bo najpierw musi otrzymać obywatelstwo, najpierw musimy mieć nowego trenera itd.

W ostatnim meczu mogliśmy zobaczyć jaką siłę może stanowić nasze przyjęcie jeśli razem zagrają Alek i Matej, większość się zgadza, że można było wycofać Ryana i dać im możliwość zagrania razem, a nie w zastępstwie. ALe pamiętajmy Ryan wraca po kontuzji i też jeszcze w 100% nie pokazał swoich możliwości!.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #447 dnia: Listopada 12, 2010, 12:58:45 pm »
O tym zdecyduje pewnie sam zawodnik i nowy trener... nie ma co dywagować, bo najpierw musi otrzymać obywatelstwo, najpierw musimy mieć nowego trenera itd.

Alek już chyba zdecydował, że na grę dla Polski nie ma szans. Jest kapitanem Białorusi, i tak najpewniej pozostanie.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #448 dnia: Listopada 12, 2010, 13:07:18 pm »
Alek już chyba zdecydował, że na grę dla Polski nie ma szans. Jest kapitanem Białorusi, i tak najpewniej pozostanie.

Mimo wszystko żeby zdecydować musi dostać propozycję, żeby ją dostać musi być obywatelem, żeby propozycja się pojawiła musi byc trener :D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #449 dnia: Listopada 12, 2010, 14:29:37 pm »
Temat kusi, ale bądźmy powściągliwi. Pomilczmy jeszcze trochę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.