Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555107 razy)

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #570 dnia: Stycznia 02, 2011, 21:13:39 pm »
widzisz? i znowu dodajesz swoje argumenty z d... wzięte.
gdzie napisalem o MP i PP??????????????.
Skończ juz i nie kompromituj sie.
Przeczytaj jeszcze raz moj post.
tak się składa, że MP i PP liczy się w kontekście gry w pucharach, czy tego chcesz czy nie. I te trofea to także sukcesy klubu, póki co w ostatnich 6 latach z nielicznymi wyjątkami wygrywane tylko przez Skrę. Owszem, tamtegoroczny FF LM wzbudził trochę kontrowersji i może Piechocki nie powinien się tak przechwalać w tym względzie, ale nie można na każdym kroku napinać się na Skrę. Był i jest taki temat w innym wątku(nt. rzekomego upadku Skry), a niektórzy(vide Ty hehe321) do każdego innego tematu wtrącają coś o Skrze- czy aby to nie jest czasem zalążek jakichś kompleksów? To jest forum Resovii i jak przedmówcy napisali- zajmijmy się swoimi problemami i zachowujmy się jak na kibica naszego klubu przystało, czyli szacunek dla innych oraz troska o swoich.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #571 dnia: Stycznia 02, 2011, 21:29:52 pm »
widze ze czegos nie rozumiesz. Jest to forum kibicow Resovii - zgadza sie, jestem kibicem Rerovii, wiec to jest miejsce tak dla Ciebie, jak i dla mnie. Piszemy w temacie 'wypowiedzi oraz wywiady siatkarzy' nie widze tu w tytule ze maja to byc wypowiedzi w ktorych uczestniczyl zawodnik, trener czy dzialacz naszego klubu. w watku tym zamieszczane sa wywiady z prezesami/zawodnikami/trenerami innych klubow wiec nie uwazam ze akurat a nie moglbym zamiescic wywiadu z KP. Nie znajdziesz rowniez kolego moich postow w temacie o rzekomym upadku skry. Wiec pytam .WTF? Jezeli zalozyles tu konto by bronic linki to widze powiazanie miedzy wamI. Oboje uzywacie smiesznych argumentow.

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #572 dnia: Stycznia 02, 2011, 21:36:45 pm »
widze ze czegos nie rozumiesz. Jest to forum kibicow Resovii - zgadza sie, jestem kibicem Rerovii, wiec to jest miejsce tak dla Ciebie, jak i dla mnie. Piszemy w temacie 'wypowiedzi oraz wywiady siatkarzy' nie widze tu w tytule ze maja to byc wypowiedzi w ktorych uczestniczyl zawodnik, trener czy dzialacz naszego klubu. w watku tym zamieszczane sa wywiady z prezesami/zawodnikami/trenerami innych klubow wiec nie uwazam ze akurat a nie moglbym zamiescic wywiadu z KP. Nie znajdziesz rowniez kolego moich postow w temacie o rzekomym upadku skry. Wiec pytam .WTF? Jezeli zalozyles tu konto by bronic linki to widze powiazanie miedzy wamI. Oboje uzywacie smiesznych argumentow.
które to argumenty są śmieszne a które z Twoich są tak mocne, że nie mam prawa z nimi dyskutować? WSKAŻ!
Ja(i jak widać nie tylko ja) tylko chcę, żeby było tu mniej jadu i złośliwości co do rywali. A przy okazji ostatniego meczu zaczęły się pojawiać tzw. "napinki", które na pewno nie służą odbudowaniu się po kacu moralnym po ostatnim meczu.
co do linki- z całym szacunkiem dla Niej, zbyt często się z Jej wypowiedziami nie zgadzam ( :D ) żeby Jej tu bronić. Miałem kiedyś na tym forum konto, a z powodów technicznych musiałem założyć niedawno nowe.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #573 dnia: Stycznia 02, 2011, 21:43:46 pm »
hehe
Chyba nie rozumiesz od czego jest forum. Wytłumaczę Ci-od tego by dzielić się swoimi spostrzeżeniami, nie wszyscy muszą mieć takie samo zdanie na dany temat, nie wszyscy muszą się zgadzać.
Ty masz jakieś kompleksy skoro tak na siłę chcesz deklasować sukcesy Skry, niech Resovia zdobędzie 6 MP i kilka PP to wtedy pogadamy. Nie mam zamiaru więcej z tobą 'dyskutować' bo zwyczajnie tego nie potrafisz. A argumenty o tym że to co pisze jest śmieszne albo upatrywanie w 'kolosie' jakiegoś powiązania ze mną tylko ze względu na to że ma inne zdanie niż ty i docenia klub z Bełchatowa jest dziecinne i śmieszne zarazem. Sam się kompromitujesz.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #574 dnia: Stycznia 02, 2011, 22:08:00 pm »
Ok forum jest do polemizowania. Ale mam jedno pytanie: wiesz na jaki temat my chcemy dyskutowac w tym momencie? Otworz str. 57 i zobacz pierwszy Post. Tam gdzie podalem link do wypowiedzi KP. Przeczytaj go uwaznie.. a teraz mi odpowiedz dlaczego wspomnialas o MP i PP. Ja akurat tych sukcesow im gratuluje i nie podwazam . Ale rozmawiamy tu nie o tych Sukcesach. Czyz nie?

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #575 dnia: Stycznia 02, 2011, 22:17:20 pm »
A moglbys zacytowac dokladnie tego maila, ktorego dostales od redaktora naczelnego? Bo jakos nie bardzo chce mi się wierzyć w to o czym piszesz (o braku obiektywizmu).


Cytuj
W dniu 7 grudnia 2010 20:30 użytkownik Czytelnik <zgloszenie@siatka.org> napisał:


    Resovia nie ma wyjścia, musi pokonać SCC Berlin
    --------------------------------

    Cały ten artykuł to jeden wielki "błąd". O ile dobrze pamiętam ze szkoły to dziennikarstwo opiera się na obiektywizmie i przedstawianiu faktów. Natomiast ten artykuł aż zionie subiektywizmem i nadaje się co najwyżej na bloga, a nie na renomowany, bo chyba za taki się uważacie, wortal.



Najwyraźniej chodziliśmy do różnych szkół, nie uważamy się też za obiektywnych dziennikarzy. Również pogłoski o naszej "renomie" muszą być mocno przesadzone.

--
Bartek Wencław

Nie jest to cała korespondencja z nimi na ten temat. Jeśli chcesz całość to podaj mi maila na PW to ci sforwarduje całość.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #576 dnia: Stycznia 02, 2011, 23:26:57 pm »
Linka po co się tak spinacie, Resovia ma 4 tytuły mistrza Polski, to chyba nie mało, a stawianie sprawy w sposób "jak Resovia zdobędzie 6 MP, to pogadamy", jest żałosne. Kibicujesz Skrze, Twoje prawo, ale daj prawo innym i nie wywyższaj się, aby Cię nie poniżono.

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #577 dnia: Stycznia 03, 2011, 00:02:43 am »
racja majer :)
tylko chodzi o to (mam nadzieję, że lince też), żeby jednak mieć szacunek dla tych (było nie było) sukcesów Skry w ostatnich latach. Sam Skry szczerze nie lubię, ale uważam, że nie ma co każdej głupiej wypowiedzi Piechockiego przywoływać, bo wiadomo jakim ten człowiek potrafi być ignorantem...
A lepiej skupić się na własnym klubie, bo "pojedynki" hehe123 z linką18 zaczynają przypominać onetowe komentarze, albo co jeszcze gorsze te ze strony plusliga.pl. Zachowajmy umiar i kulturę zamiast głupiego licytowania się kto, kiedy i w jakich okolicznościach więcej wygrał.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #578 dnia: Stycznia 03, 2011, 15:52:33 pm »
Ok forum jest do polemizowania. Ale mam jedno pytanie: wiesz na jaki temat my chcemy dyskutowac w tym momencie? Otworz str. 57 i zobacz pierwszy Post. Tam gdzie podalem link do wypowiedzi KP. Przeczytaj go uwaznie.. a teraz mi odpowiedz dlaczego wspomnialas o MP i PP. Ja akurat tych sukcesow im gratuluje i nie podwazam . Ale rozmawiamy tu nie o tych Sukcesach. Czyz nie?
Linka, proszę Cię odpisz :))
hmm a może odpuściłaś.. zdałaś sobie sprawe że nie masz racji??? ;)



Jak chcecie sobie pogadać to na PW, nie śmiećcie już w tym temacie (jak i w innych) 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2011, 15:59:23 pm wysłana przez kasia84 »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #579 dnia: Stycznia 03, 2011, 16:59:03 pm »
Dokładnie kolos o to mi właśnie chodziło.
I nie taki mój cel by się wywyższać, jeśli to tak zabrzmiało to przepraszam.
A pewnego osobnika od dzisiaj po prostu ignoruje bo mnie takie utarczki słowne nie kręcą.