Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

PH3N-x

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 191
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #690 dnia: Lutego 25, 2011, 16:44:17 pm »
To może za rok Kowal I trenerem resovii?

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #691 dnia: Lutego 25, 2011, 16:44:49 pm »
Jak tak dobrze idzie, to może powoła do kadry Rafała i Mateusza.Kurek też wystrzelił na kadrze u Castellaniego w 2009r, stojąc cały sezon w kwadracie. A co mamy teraz wtyki tyż możemy ;)

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #692 dnia: Lutego 25, 2011, 16:50:51 pm »
To może za rok Kowal I trenerem resovii?
za wcześnie.Góral na to się nie zdecyduje.Za dwa lata  Musi jeszcze trochę popraktykować u kolejnego trenera Resovii w przyszłym sezonie plus kadra to coś może z niego być. Jako jeden z nielicznych młodych gniewnych chce się szkolić. Andrzej trzymaj tak dalej, a bedą z Ciebie ludzie.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #693 dnia: Lutego 25, 2011, 17:01:58 pm »
rayan - zgadzam się, Kowal będzie I trenerem najwcześniej za 1,5 roku, z tym tylko, że w przyszłym sezonie popraktykuje jeszcze w klubie pod okiem... Travicy... niestety

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #694 dnia: Lutego 25, 2011, 17:37:04 pm »
rayan - zgadzam się, Kowal będzie I trenerem najwcześniej za 1,5 roku, z tym tylko, że w przyszłym sezonie popraktykuje jeszcze w klubie pod okiem... Travicy... niestety
iglax nie strasz. Nie wierzę, że Zarząd, a w szczególności Góral uznają za sukces jedyne zakwalifikowanie się do finału Plusligi, bo wygranie ze Skrą w finale koncepcja Wielkiego Ljubo nie przewiduje.Moim zdaniem to co Go może uratować to wygranie z Sisleyem i zdobycie Pucharu CEV plus oczywiście finał PL.
Wbrew pozorom zdanie nas kibiców też jest ważne.My też jesteśmy sponsorami  tego klubu.  Z tego co widzę coraz więcej z nas nie widzi Travicy w przyszłym sezonie ba ławce trenerskiej Resovii.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 17:40:51 pm wysłana przez rayan11 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #695 dnia: Lutego 25, 2011, 17:44:02 pm »
rayan - zgadzam się, Kowal będzie I trenerem najwcześniej za 1,5 roku, z tym tylko, że w przyszłym sezonie popraktykuje jeszcze w klubie pod okiem... Travicy... niestety
Odpuśćcie rozmowę o zmianach kadrowych w przyszłym sezonie. Jeszcze ten sezon jest do dokończenia, a w nim żadnych zmian nie będzie.
Życzę Andrzejowi dobrze i mam przekonanie, że już dziś ma kompetencje by poprowadzić Resovię. Kiedy poprowadzi ją jako I trener? Nie ma sensu zgadywać. Przyjdzie na to czas.
Może to był zwykły zbieg okoliczności, ale krótki okres, w którym Andrzej prowadził Resovię był dla mnie najbardziej "bajeczny", najbardziej utkwił mi w sercu. Niby był to sezon "przegrany", w lidze nie załapaliśmy się do "czwórki", nie zdobyliśmy CC, ale nasza gra dawała wiarę, że możemy wygrać każdy mecz. Miałem wrażenie, że każdy zawodnik czuje się potrzebny, każdy zawodnik jest ważny i każdy daje z siebie maksa.
"Graliśmy tym, co mieliśmy" (najlepszy cytat z Andrzeja  ;D ) i to, co mieliśmy, grało lepiej niż mogło. ;D
Jeśli w reprezentacji Andrzej wpuści podobnego bakcyla i "to, co mamy" zagra lepiej niż może..., będzie ok.  ;)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #696 dnia: Lutego 25, 2011, 18:32:36 pm »
Odpuśćcie rozmowę o zmianach kadrowych w przyszłym sezonie. Jeszcze ten sezon jest do dokończenia, a w nim żadnych zmian nie będzie.
Życzę Andrzejowi dobrze i mam przekonanie, że już dziś ma kompetencje by poprowadzić Resovię. Kiedy poprowadzi ją jako I trener? Nie ma sensu zgadywać. Przyjdzie na to czas.
Może to był zwykły zbieg okoliczności, ale krótki okres, w którym Andrzej prowadził Resovię był dla mnie najbardziej "bajeczny", najbardziej utkwił mi w sercu. Niby był to sezon "przegrany", w lidze nie załapaliśmy się do "czwórki", nie zdobyliśmy CC, ale nasza gra dawała wiarę, że możemy wygrać każdy mecz. Miałem wrażenie, że każdy zawodnik czuje się potrzebny, każdy zawodnik jest ważny i każdy daje z siebie maksa.
"Graliśmy tym, co mieliśmy" (najlepszy cytat z Andrzeja  ;D ) i to, co mieliśmy, grało lepiej niż mogło. ;D
Jeśli w reprezentacji Andrzej wpuści podobnego bakcyla i "to, co mamy" zagra lepiej niż może..., będzie ok.  ;)
Trudno się z Tobą nie zgodzić. Czas kiedy Andrzej był trenerem to coś niesamowitego. Pamiętam, że po 5 meczu w Olsztynie nie mogłem dojść do siebie, a o zaśnięciu po tym meczu nie wspomnę. Był niestety jeden mankament: Papkin z Igłą uzurpowali sobie rolę Andrzeja
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 19:05:23 pm wysłana przez rayan11 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #697 dnia: Lutego 25, 2011, 20:01:40 pm »
Ale Andrzej potrafił to towarzystwo poukładać do walki tak, że Papkin i Igła grali na maksa. Trener nie musi być "najmądrzejszy" na świecie. Trener powinien być mądry.  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #698 dnia: Lutego 25, 2011, 20:54:22 pm »
Ale Andrzej potrafił to towarzystwo poukładać do walki tak, że Papkin i Igła grali na maksa. Trener nie musi być "najmądrzejszy" na świecie. Trener powinien być mądry.  :)
Repres trzeba to przetłumaczyć na serbski, chorwacki i włoski.....

katja1960

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #699 dnia: Lutego 26, 2011, 00:07:51 am »
Repres trzeba to przetłumaczyć na serbski, chorwacki i włoski.....
I dla niektórych również na polski ;)
Katja