Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555114 razy)

LadyNolia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 155
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #710 dnia: Marca 01, 2011, 23:13:43 pm »
Znaczy Stronnictwo Frajerów trzyma się krzepko?  ;D

jak najbardziej, jak co roku ;] a właściwie co set, co mecz, co sezon, co obietnica

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #711 dnia: Marca 01, 2011, 23:17:31 pm »
Ja obietnic nie słucham. Do niczego nie są mi potrzebne. I bez obietnic liczę na zwycięstwo w każdym meczu. A gdy odrobina zdrowego rozsądku nakazuje być pesymistą w prognozach, to odrobina zdrowego rozsądku dostaje kopa!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #712 dnia: Marca 01, 2011, 23:51:10 pm »
(Matej Cernic) "Podkreślił, iż główny cel Resovii na ten sezon jest wciąż możliwy do osiągnięcia".
Wiesz Matej, ciągle jest co najmniej jeden frajer, który w to wierzy. Ten frajer ma nicka repres1. Bo cechą kibica jest frajerstwo i jakoś mi mojego frajerstwa nie wstyd.
Hola, hola. Tym frajerem nie jesteś tylko Ty. Jest na dwóch, a nawet - o czym jestem przekonany - nawet więcej. I STILL BELIEVE. Mój - jako kibica - cel nr 1 na ten sezon jeszcze nie został przegrany. Wolę jedno mistrzostwo Polski i detronizację "trutni", niż 10 Pucharów CEV.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #713 dnia: Marca 02, 2011, 14:26:51 pm »
Ja mam nadzieje, że MP możemy zdobyć w tym sezonie. Ta  moja nadzieja podparta jest co najmniej 10 warunkami, które muszą zostać spełnione jednocześnie........ :-\., ale nadzieja umiera ostatnia

mlodyy

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 124
  • Ole Resovio kocham Cię! Tobie oddałem serce swe!
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #714 dnia: Marca 02, 2011, 21:08:02 pm »
masz racje wiara umiera ostatnia ;)

Zbigniew

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #715 dnia: Marca 03, 2011, 22:06:31 pm »
Hej. z tego co usłyszałem dziś w radio Rzeszów to w sobotę wieczorem gościem sportowego programu ma być... Ljubo. Mam nadzieję, że bedzie mozliwość zadawania pytań przez słuchaczy... ;D

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #716 dnia: Marca 04, 2011, 08:24:17 am »
Hej. z tego co usłyszałem dziś w radio Rzeszów to w sobotę wieczorem gościem sportowego programu ma być... Ljubo. Mam nadzieję, że bedzie mozliwość zadawania pytań przez słuchaczy... ;D

Zależy jakie zadasz pytanie, bi jak niewygodne to może nie przejść cenzury ;).Oj, ale jakby tak można było zadawać pytania bez ograniczeń to łącze  telefoniczne by padło. :D

empty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 256
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #717 dnia: Marca 04, 2011, 09:19:38 am »
Można zadać pytanie podobne do tego sprzed kilku lat - Leo Why ?
Zróbmy tylko małą korektę na :
 
                               Ljubo When ?


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #718 dnia: Marca 07, 2011, 18:44:36 pm »
Ljubo udzielił krótkiego wywiadu "Nowinom".
- Trenujemy takim rytmem, w jakim rozgrywaliśmy mecze w lidze przed przerwą. Trzy dni treningów przedzielamy dniem wolnym - informuje trener Travica - Ten rytm przygotowań zachowamy do meczu w Warszawie.
Coraz mniej z tego wszystkiego rozumiem (nie jest to pretensja do Ljubo, raczej do "narzekaczy" na system rozgrywek): czy taki rytm treningów sprzyja budowaniu formy czy nie?
Wiele było hałasu, wiele było krzyku, gdy się posprzeczały ołówki w piórniku. Wszędzie słychać biadolenie, że rytm meczowy tego sezonu nie sprzyja treningom, a okazuje się, że to bujda na resorach. Można, trenując "rytmem meczowym" budować formę. Tak przynajmniej sądzi Ljubo, a w tym akurat nie mam powodów żeby mu nie wierzyć.
A teraz coś o solidności dziennikarskiej.
Wypowiedź z "Nowin":
Tak długa przerwa w rozgrywaniu meczów może nie pozostać bez wpływu na postawę rzeszowskiego wicelidera w dalszej fazie rywalizacji.
- Rzeczywiście, tak może być, że w dwóch pierwszych spotkaniach po tak długiej przerwie w naszej grze może brakować takiego meczowego rytmu. Ważny będzie także aspekt psychologiczny, powrót do najwyższej koncentracji

I "relacja" tej samej wypowiedzi z portalu siatka.org
Trener rzeszowskiego zespołu przyznał zarazem, iż postawa jego podopiecznych w nadchodzących spotkaniach po tak długiej przerwie może wyglądać różnie. - Ważny będzie także aspekt psychologiczny, powrót do najwyższej koncentracji
Coś mi się tu, delikatnie mówiąc, nieładnie pachnie. Na "siatka.org" pojawia się idiotyczne określenie "postawa (zawodników Resovii) może wyglądać różnie". Stwierdzenie to zasługuje na Nagrodę Nobla z logiki, o ile taka nagroda będzie przyznawana, a jeśli nie będzie przyznawana, z każdej inne dziedziny (nie wyłączając fizyki, literatury i nagrody pokojowej).
Mogę zarzucać naszemu trenerowi wiele, ale kilkakrotnie z nim rozmawiałem i nigdy nie wygadywał podobnych głupot. Zastanawiam się ile jest w publikowanych wywiadach Ljubo jego własnych wypowiedzi, a ile "kompozycji" z jego wypowiedzi, które to kompozycje są dziełem dziennikarzy-achtelinteligentów (o "ćwierć" trudno tychże podejrzewać)?
Ljubo, zacznij autoryzować swoje wypowiedzi korzystając z rozgarnięcia w języku polskim jakiejś osoby, znajdującej się blisko drużyny. Jest co najmniej kilka takich osób. Chyba warto, bo zbyt często spod piórka dziennikarzyka wychodzi zbiór bleblów, podejrzewam, że autorstwa samych dziennikarzyków.
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2011, 18:54:14 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.