Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #730 dnia: Marca 14, 2011, 14:01:24 pm »
To nabijanie z Resovii jako drużyny,klubu itp, ironizowanie robi się naprawdę nudne.
Kończ waść wstydu oszczędź.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #731 dnia: Marca 14, 2011, 14:23:41 pm »
To nabijanie z Resovii jako drużyny,klubu itp, ironizowanie robi się naprawdę nudne.
Kończ waść wstydu oszczędź.

To Horstink tak powiedział, że Zaksa jest drużyną bardziej kompletną, a my to tylko Grozer :(
Ja się z tym nie zgadzam, bo gdyby zapewne dwa mecze na poziomie zagrał Alek, to byłoby że Resovia to Alek, itd...

Choć z drugiej strony Horstink rozbił nieco budowaną na forum przez niektórych "opcje" że Zaksa była średnia(jest nieco niedoceniana), a Sisley był słabszy. I co by było gdyby tylko Resovia zagrała z takim Sisleyem. Z czym też się nie zgadzam.

Co do naszej "drużynowości", to niestety ja dalej obstawiam, że jesteśmy zlepkiem niesamowitych zawodników, z wielkim potencjałem, i dzięki temu wygrywamy masę meczy, ale niestety to jest zlepek nie drużyna. Choć oczywiście mogę się i chciałbym się mylić. Szczerze liczę że tutaj na tym forum po ostatnim meczu w tym sezonie, będę mógł oficjalnie przyznać się do błędu.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2011, 18:33:09 pm wysłana przez biperion »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #732 dnia: Marca 14, 2011, 20:35:36 pm »
Ja też uważam że największym problemem Resovii poza trenerem oczywiście jest to że nie tworzą drużyny.
Denerwuje mnie tylko to co ostatnio dzieje się na tym forum-szydzenie z drużyny,ironizowanie,parodiowanie itp-to jest juz naprawdę nudne.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #733 dnia: Marca 14, 2011, 20:55:37 pm »
Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Ironia jest skierowana... niech to będzie takie ćwiczenie intelektu.
A mistrzem Polski i tak będzie Resovia. Nawet tak znakomity trener nie jest w stanie temu przeszkodzić!  :P
--------------------------------------------------------------------------------------------
Pewien trener pewnej gry zespołowej po nie najlepszym okresie gry zespołu (wiele strat piłki) wziął czas i na czasie powiedział: "My dziś gramy w białych!".  ;D
A'propos czego to piszę? A tak bez proposu.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2011, 21:00:05 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #734 dnia: Marca 14, 2011, 21:48:20 pm »
repres
Zaskoczę cię ale tak, wiem do kogo skierowana jest ironia, o co w tych żenujących  postach chodzi ale mnie to zniesmacza i nudzi-ot tyle i aż tyle.

anty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #735 dnia: Marca 14, 2011, 21:59:00 pm »

Denerwuje mnie tylko to co ostatnio dzieje się na tym forum-szydzenie z drużyny,ironizowanie,parodiowanie itp-to jest juz naprawdę nudne.

repres
Zaskoczę cię ale tak, wiem do kogo skierowana jest ironia, o co w tych żenujących  postach chodzi

czy aby na pewno wiesz?

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #736 dnia: Marca 14, 2011, 22:05:48 pm »
A kto pisał jeszcze niedawno o bandzie nieudaczników ewentualnie frajerów? Trener to liczba pojedyncza, jednostka. Kto szydził ze świetnej gry tego czy tamtego zawodnika? To nie jest szydzenie z drużyny?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #737 dnia: Marca 14, 2011, 22:10:13 pm »
No właśnie, kto?
Oj, niełatwo będzie znaleźć, niełatwo...
Stąd mój apel o czytanie ze zrozumieniem.
---------------------------------------------
W pewnych regionach każda wioska ma szamana, który, owszem, coś tam potrafi, ale najskuteczniej potrafi ogłupiać. I nawet wódz szamanowi nie podskoczy!  ;D
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2011, 22:18:27 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #738 dnia: Marca 14, 2011, 22:17:06 pm »
Późna pora i nie mam za bardzo czasu ale jutro specjalnie dla ciebie wyłowie co i lepsze kaski z tego forum.
No chyba że co poniektórzy będą chcieli swoje grzeszki zatuszować i je usuną ale to już inna bajka.
Tak czy siak jutro przedstawię ci FAKTY.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #739 dnia: Marca 14, 2011, 22:19:16 pm »
Swoich wypowiedzi nie usuwam, a bywały dość ostre, bywały...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.