Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555115 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #810 dnia: Kwietnia 12, 2011, 17:32:07 pm »
Dajcie już spokój, Travica miał postawione jasne cele - 3 finały i przynajmniej 1 wygrany. Nie sprawdziło się nic, także nic nie obroni go. Myślisz że działacze czy Góral są zadowoleni z wyniku ?

Trzeba wygrać medal, ponieważ mimo wszystko to nadal medal i powinien chociaż częściowo cieszyć. Wiadomo że każdy z Nas marzy o złocie, ale nie znaczy to, że mamy sobie odpuścić każdy inny medal. Trzeba grać i dopingować do końca, a jeśli zarząd zdecyduje, że pożegnamy się z Travicą to trzeba go pożegnać i podziękować za wszystkie osiągnięcia, bo jakby nie patrzeć są to najlepsze wyniku od wielu lat.

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #811 dnia: Kwietnia 12, 2011, 18:31:02 pm »
Piotras ok. Nie zdzierżę jednak sytuacji jakiegokolwiek kunktatorstwa. Niestety boję się, że Travica będzie nam wmawiał, że sezon nie był taki zły skoro zdobyliśmy brąz. Znajdzie się "tysiąc i jedna" wymówek trzeba dodać obiektywnych wymówek zdaniem Maga. Obym był złym prorokiem, ale wydaje mi się, że Góral te wymówki kupi.

  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2011, 18:36:00 pm wysłana przez rayan11 »

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #812 dnia: Kwietnia 12, 2011, 19:28:49 pm »
Piotras ok. Nie zdzierżę jednak sytuacji jakiegokolwiek kunktatorstwa. Niestety boję się, że Travica będzie nam wmawiał, że sezon nie był taki zły skoro zdobyliśmy brąz. Znajdzie się "tysiąc i jedna" wymówek trzeba dodać obiektywnych wymówek zdaniem Maga. Obym był złym prorokiem, ale wydaje mi się, że Góral te wymówki kupi.

  

I myślisz że dzięki Tobie Góral otrzeźwieje  :D

Dokładnie jeśli zdobędziemy brąz to sezon nie będzie aż tak zły - będzie sporo poniżej oczekiwań ale jednak utrzymamy się w czołówce, będziemy na pudle - nie na tym stopniu który zakładaliśmy ale jednak będziemy.
Trener bedzie rozliczany (co jasno zostało powiedziane) z 3 finałów w tym jednego wygranego, nie za zdobycie brązu.. Myślę że kluczowe w tym sezonie było zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów i gdybyśmy to osiągnęli to Travica miałby cień szansy na pozostanie. Nikt dzisiaj oficjalnie nie powie że trener jest zwolniony (no może po 2 przegranych w Rzeszowie z AZS) ale myślę że decyzja jest już podjęta.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #813 dnia: Kwietnia 12, 2011, 19:44:43 pm »
'Za wynik odpowiedzialny jest trener. Dlatego biorę na siebie całą odpowiedzialność. Na szczegółową analizę przyjdzie jeszcze czas, ale może zbyt zaryzykowałem, biorąc młodego rozgrywającego '

widzę tu niekonsekwencje-to kto jest w końcu według Ljubo winny? On sam czy może Baranowicz? Wstęp niezły ale im dalej tym gorzej jeśli chodzi o wypowiedź Travicy. On jest winien ale jego winą jest to że zaufał młodemu Baranowiczowi który jest jeszcze bardziej winien. Śmiech na sali.

Podziękować ładnie za lata współpracy i do widzenia!

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #814 dnia: Kwietnia 12, 2011, 20:49:02 pm »
W następnym wywiadzie będzie że winny jest Baranowicz i niepotrzebne skoncentrowanie się na 3 finałach , bo gdyby wskazano mu konkretny finał to by go zrealizował.
Wynik Resovi w tym sezonie jest klęską i nie zmieni tego brązowy medal.


julka18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #815 dnia: Kwietnia 12, 2011, 20:56:19 pm »
Piotras zgadzam się z Tobą w 100 %:) ja tam będę trzymać kciuki za chłopaków nawet w meczu o brąz:) każdy medal to medal;)
Dziękuje Ci tato, że jestem RESOVIANKĄ !!! ;D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #816 dnia: Kwietnia 12, 2011, 21:09:44 pm »
To jasne, że o brąz trzeba walczyć i będziemy trzymać kciuki, ale to tylko powtórzenie zeszłorocznego wyniku a nie o to chodziło. O ile normalnie można to uznać za sukces, to nas jednak nie satysfakcjonuje bo stoimy w miejscu...

Naszła mnie taka refleksja czy nie jesteśmy zachłanni? Cieszmy się z tego co mamy... ;)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #817 dnia: Kwietnia 12, 2011, 21:32:19 pm »
'Za wynik odpowiedzialny jest trener. Dlatego biorę na siebie całą odpowiedzialność. Na szczegółową analizę przyjdzie jeszcze czas, ale może zbyt zaryzykowałem, biorąc młodego rozgrywającego '

widzę tu niekonsekwencje-to kto jest w końcu według Ljubo winny? On sam czy może Baranowicz? Wstęp niezły ale im dalej tym gorzej jeśli chodzi o wypowiedź Travicy. On jest winien ale jego winą jest to że zaufał młodemu Baranowiczowi który jest jeszcze bardziej winien. Śmiech na sali.


Śmiech na sali to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, w wieku co najmniej 18 lat (jak wnioskuję po nicku). Uwaga, proszę się skupić wyłowię z tekstu słowa klucze:
Cytuj
Jestem winny, zbyt zaryzykowałem, biorąc młodego rozgrywającego. Na szczegółową analizę przyjdzie czas.
Trener dostrzegł jeden ze swoich prawdopodobnych błędów, wie że są także inne, analizę przedstawi w późniejszym terminie. Myślę że 3-4 klasa szkoły podstawowej nie miałaby problemów z analizą tego tekstu... ale wiadomo wierny kibic Skry jest zawsze zaślepiony.

julka18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #818 dnia: Kwietnia 12, 2011, 21:54:50 pm »
Co do Baranowicza...fakt- jest młody i mniej doświadczony niż np Zagumny, ale kiedy zagrał dobry lub przyzwoity mecz to Go chwalili jaki on wspaniały itp... ale kiedy zdarzyło mu się zagrać słabe spotkanie to wszyscy na nim "wieszają psy"... i to nie jest normalne. zresztą tak samo w przypadku np Grozera, kiedy po sezonie reprezentacyjnym nie był w tak fenomenalnej formie jak na  LŚ, komentatorzy pytali: co się stało, gdzie jego forma itd... a czy Wlazły przez cały rok gra na swoim poziomie?  nie, i nikt nie robi z tego wielkiego halo.... Zawodnicy to są ludzie a nie maszyny i też mają prawo do gorszego dnia... takie jest moje zdanie:)
Dziękuje Ci tato, że jestem RESOVIANKĄ !!! ;D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #819 dnia: Kwietnia 12, 2011, 21:57:56 pm »
- Moim zdaniem, zarówno panie, jak i pan pułkownik mylicie się, i to grubo. O ile obserwowałem działalność prezesa Dyzmy oraz o ile go znam osobiście (...).
- To mąż stanu całą gębą! - zawołał wojewoda Szejmont. (...)
- Ależ kraj stacza się ku przepaści!
- Nam się tak zdaje - uśmiechnął się wojewoda - nam się tak zdaje. Ale w gruncie rzeczy nie jest tak źle. Jestem pewien, że prezes, który się na sprawach ekonomicznych lepiej od nas rozumie, nie widzi jeszcze tak wielkiego niebezpieczeństwa, (...)
- Cincinnatus - rzekł sentencjonalnie wojewoda - daje się oderwać od pługa tylko w razie ostatecznego niebezpieczeństwa!(...)
- Niezwykły człowiek - rzekł drżącym głosem doktor Litwinek.
- Wielki człowiek - zaakcentował wojewoda.
Nagle z kąta rozległ się długi, skrzeczący śmiech.
Ponimirski dotychczas siedział cicho, a że nikt nań nie zwracał uwagi, nie zauważono jego ironicznej miny. Żorż przysłuchiwał się i wreszcie me wytrzymał. Śmiał się teraz zataczając się na krześle.
- Z czego się pan śmieje? - obrażonym tonem zapytał wojewoda.
Żorż zerwał się, urwał z miejsca śmiech, kilkakrotnie próbował założyć monokl, lecz ręce mu tak się trzęsły, że nie mógł sobie dać z mm rady. Był zdenerwowany i wzburzony do ostatnich granic.
- Z czego? Nie z czego, moi państwo, tylko z kogo?! Z was się śmieję, z was! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków!
- Panie!...
- Milczeć - wrzasnął Ponimirski i jego blada twarzyczka chorowitego dziecka zrobiła się czerwona z wściekłości. - Milczeć! Sapristi! Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły (...), co was za nos wodzi, (...) Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wywindowaliście to (...) na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! (...)
Nareszcie udało mu się włożyć monokl. Obrzucił wszystkich pogardliwym spojrzeniem i wyszedł trzaskając drzwiami.
Doktor Litwinek przerażonym i zdumionym wzrokiem przesunął po twarzach obecnych: na każdej był zakłopotany uśmiech, pełen politowania.
- Co to znaczy? - zapytał. - Kto to ten pan?
Pani Przełęska odezwała się:
- Niech pan wybaczy, panie dyrektorze, to mój siostrzeniec, a szwagier prezesa. Zwykle bywa spokojny... jest niespełna rozumu.
- To wariat - wyjaśnił wojewoda.
- Biedny chłopak - westchnęła panna Czarska.
- Aha - uśmiechnął się doktor Litwinek - no, oczywiście, wariat.
(Tadeusz Dołęga Mostowicz - "Kariera Nikodema Dyzmy").
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2011, 22:00:56 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.