Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555082 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #820 dnia: Kwietnia 12, 2011, 22:07:09 pm »
pk+
Jeśli ktoś tu jest zaślepiony swoim klubem to właśnie ty.
Gdyby trener wziął winę w pełni na swoje barki to powiedziałby coś więcej o niewykonanym planie grania w 3 finałach a nie jeszcze PRZED ZAKOŃCZENIEM SEZONU zrzucał winę na Baranowicza. Pozostały mecze o brąz, a on krytykuje swojego rozgrywającego. To jest profesjonalizm? To jest klasa? No chyba nie.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #821 dnia: Kwietnia 12, 2011, 22:10:52 pm »
Repres, Linkę18 rozumiem obsadzasz w roli Czarskiej?  ;)

sovik

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #822 dnia: Kwietnia 13, 2011, 08:10:05 am »
Porównanie Travicy do Dyzmy uważam za nie do końca trafione. W końcu jest to trener doświadczony z pewnym dorobkiem zawodowym, który w Rzeszowie nie spełnił pokładanych w nim nadziei (albo nadzieji ;D - wersja prezydencka)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #823 dnia: Kwietnia 13, 2011, 09:14:40 am »
pk+
Jeśli ktoś tu jest zaślepiony swoim klubem to właśnie ty.
Gdyby trener wziął winę w pełni na swoje barki to powiedziałby coś więcej o niewykonanym planie grania w 3 finałach a nie jeszcze PRZED ZAKOŃCZENIEM SEZONU zrzucał winę na Baranowicza. Pozostały mecze o brąz, a on krytykuje swojego rozgrywającego. To jest profesjonalizm? To jest klasa? No chyba nie.

Jeśli przyjmiemy że jest autorski skład Travicy to mówiąc o słabych zawodnikach, mówi o swoich wyborach czyli o swoich błędach. Gdyby powiedział o mało doświadczonym rozgrywającym którego mu narzucił zarząd to by zwalał winę, ale mówi o rozgrywającym którego sam wybrał.

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #824 dnia: Kwietnia 13, 2011, 09:41:44 am »
Jeśli przyjmiemy że jest autorski skład Travicy to mówiąc o słabych zawodnikach, mówi o swoich wyborach czyli o swoich błędach. Gdyby powiedział o mało doświadczonym rozgrywającym którego mu narzucił zarząd to by zwalał winę, ale mówi o rozgrywającym którego sam wybrał.

Wziął winę na siebie, tylko dlaczego tę winę podpiera młodym chłopakiem.  Powiem tak, jeżeli Travica zostanie, przez takie "wzięcie winy" na siebie będziemy mieli kłopoty z zakontraktowaniem zawodników, skoro przed zakończeniem sezonu znajduje w graczach winnych przegranego sezonu. Powiem  jeszcze tak jeżeli Travica zostanie to jakiekolwiek ewentualne transfery będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Przez 3 lata potwierdził to wielokrotnie udawadniając, że nie umie wykorzystywać potencjału zawodników.

  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2011, 10:02:36 am wysłana przez rayan11 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #825 dnia: Kwietnia 13, 2011, 10:39:16 am »
Porównanie Travicy do Dyzmy uważam za nie do końca trafione. W końcu jest to trener doświadczony z pewnym dorobkiem zawodowym, który w Rzeszowie nie spełnił pokładanych w nim nadziei (albo nadzieji ;D - wersja prezydencka)
A kto tu porównuje kogoś do Dyzmy?
Skoro powyższym cytat skojarzyłeś z kimkolwiek, to jest to twój problem.  ;D
Przypomnę jedynie, że Dyzma za cudze pieniądze dostał do zarządzania Bank Zbożowy i nie zbankrutował. Czy ktoś inny poprowadziłby Bank Zbożowy lepiej? Nie wiadomo i sprawdzić się tego nie da. Było, minęło. Czasy dekoniunktury przeszły.
Podobno kiedyś przeprowadzono eksperyment: pozwolono szympansowi zagrać na giełdzie (przyciskał guziczki "sprzedaż", "kupno"). Osiągnął wyniki przeciętnego maklera giełdowego.
Moja zagadka do powyższego cytatu brzmi: kto był Żorżem Ponimirskim?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #826 dnia: Kwietnia 13, 2011, 10:50:29 am »
Jaki problem? Moim zdaniem porównanie Travicy do Dyzmy jest nie do końca trafione! I jest to moje zdanie, inni mogą się z nim zgodzić lub nie. A cytat tutaj zamieszczony do takiego porównania mnie skłonił ;).

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #827 dnia: Kwietnia 13, 2011, 13:48:07 pm »
odpowiadam na pytanie:
Jest to jeden z emerytowanych atakujących PLS  ::)

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #828 dnia: Kwietnia 13, 2011, 13:50:08 pm »
Repres z tym tekstem wszczeliłeś się w dobrym czasie ;). Mnie ta sytuacja przypomina sytuację w klubie na literę R...........
 Czy Żorżem Ponimirskim nie jesteśmy my forumowi krytycy naszego Maga?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2011, 14:03:14 pm wysłana przez rayan11 »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #829 dnia: Kwietnia 13, 2011, 14:19:27 pm »
Repres z tym tekstem wszczeliłeś się w dobrym czasie ;). Mnie ta sytuacja przypomina sytuację w klubie na literę R...........
 Czy Żorżem Ponimirskim nie jesteśmy my forumowi krytycy naszego Maga?

Zła odpowiedż. Żorż Ponimirski to ...... repres1, a repres1 to Żorż Ponimirski :P Prawda że trafiłem repres1?? Co jest główną nagrodą?
A najgorsze qwa w tym wszystkim jest to że przez pierwsze 2 lata cytowanym wojewodą czy innym "klakierem" bylem ja :-[ :-[. No ale cóz, podobno odwaga do głośnego przyznania się do błedu to cnota ......... ludzi szlachetnych ;) :P
Mea culpea, mea culpea moja bardzo wielka culpea.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)