Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555107 razy)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #840 dnia: Kwietnia 14, 2011, 20:16:47 pm »
Ljubo w wywiadzie po meczu powiedział ,że forma była mega duża ,ale pech sprawił ,że kontuzja Alka i Grozera wykluczyła ich z walki o złoto.

Czyżby kolejne bajki o formie na play-off?


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #841 dnia: Kwietnia 14, 2011, 20:19:43 pm »
Forma była po prostu bajeczna. Tylko piątkowy mecz w Kędzierzynie był zaplanowany na niedzielę i zabrakło tego jednego dnia do szczytowania.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #842 dnia: Kwietnia 14, 2011, 20:21:26 pm »
Powiedział też, że w razie odejścia Travicy, w roli I-szego trenera widzi Kowala.
Że Kowal już jest przygotowany do tej funkcji; prowadził kadrę B oraz 3 lata przy Travicy pozwoliły Mu nabrać doświadczenia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2011, 20:24:25 pm wysłana przez MarianG »

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #843 dnia: Kwietnia 14, 2011, 20:45:32 pm »
MarianG Travica o Kowalu nie powiedział ani jednego słowa! To co piszesz powiedział komentujący mecz Jan Such! To Such widzi w Kowalu następce Travicy. ALe trzeba dodać też coś więcej na temat wypowiedzi Sucha dziś:
- wyraźnie mówił, że Branowicz okazał sie zupełna klapą, wystawiał bardzo niedokładnie, za szybko, nie wtempo, widocznie nie jest w stanie zgrac się z Grozerem a co najgorsze nie chce nawet tego za bardzo poprawić. Nie ma między nimi na boisku żadnej nici porozumienia. Baranowicz nawet nie chce nawiązac z Grozerem kontaktu wzrokowego aby sobie coś przekazali, odwraca głowę i patrzy w dół. Ten chłopak oprócz trenera jest pierwszy do wymiany - to są słowa Sucha, nie moje!
Ja się z nimi w 100% zgadzam. Była moważ też o tym, że wystarczy zmienić dodatkowo jednego przyjmującego na bardziej ofensywnego i reszta chłopaków powinna zostać!
Ja się z Suchem zgadzam.
A co do wywiadu z Travicą zaraz po meczu to powiedział, że chciałby zostać w Rzeszowie, ale o tym zadecyduje zarząd po ostatnim meczu w sezonie.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #844 dnia: Kwietnia 15, 2011, 07:10:21 am »
Tim: oczywiście, o Kowalu mówił Janek Such. Przepraszam, miałem na myśli jego, a nie Travicę. Dalej co piszesz, też mówił i ja się zupełnie z tym zgadzam, ale o transferach będziemy mówić po zakończeniu ostatniego meczu z Częstochową.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #845 dnia: Kwietnia 15, 2011, 16:57:46 pm »
zakaz rozmów o transferach obejmuje całe forum i ten zakaz również obejmuje wklejanie linków i przytaczanie słów jakie ktoś powiedział na różnych portalach, w przyszłym tygodniu temat o transferach zostanie odblokowany i będziecie mieć używanie kilka miesięcy... wytrzymajcie...
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #846 dnia: Kwietnia 17, 2011, 20:51:05 pm »
zakaz rozmów o transferach obejmuje całe forum i ten zakaz również obejmuje wklejanie linków i przytaczanie słów jakie ktoś powiedział na różnych portalach, w przyszłym tygodniu temat o transferach zostanie odblokowany i będziecie mieć używanie kilka miesięcy... wytrzymajcie...

Coś zdaje mi się że po ostatnim meczu nastąpi bezładna strzelanina ("strzały znikąd" z "Tytusa, Romka i A'tomka" ks IX) i ofiarami tych strzałów padnie 3/4 drużyny - nie zapominajmy że to są sprawy osobiste zawodników i nie będzie im przyjemnie jak pół forum będzie ich zwalniać, a drugie pół namaszczać następców (z całego świata) na ich pozycje w zespole. :-\

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #847 dnia: Kwietnia 17, 2011, 23:06:11 pm »
Coś zdaje mi się że po ostatnim meczu nastąpi bezładna strzelanina ("strzały znikąd" z "Tytusa, Romka i A'tomka" ks IX) i ofiarami tych strzałów padnie 3/4 drużyny - nie zapominajmy że to są sprawy osobiste zawodników i nie będzie im przyjemnie jak pół forum będzie ich zwalniać, a drugie pół namaszczać następców (z całego świata) na ich pozycje w zespole. :-\
Przeżyłam już dwa sezony transferowe na tym forum, przeżyję i kolejny ;) a zawodnicy? No cóż takie życie sportowca, raz Cię zwalniają, raz zatrudniają :] Przejrzyj tematy transferowe z poprzednich lat... komu by się chciało czytać te 300 stron ;)
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #848 dnia: Kwietnia 20, 2011, 09:03:42 am »
 Do zobaczenia. Resovia na zawsze pozostanie w moim sercu - zakończył L. Travica.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110420/ASSECORESOVIA01/387738234

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #849 dnia: Kwietnia 20, 2011, 09:15:49 am »
Dzięki Ljubo za 3 lata pełne emocji. Dzięki Tobie mieliśmy znacznie więcej emocji dobrych od tych złych.
Sport to emocje, które bywają "niesprawiedliwe" i zwykle dostaje się po głowie trenerowi, bo niby komu ma się dostawać? :) Taką masz pracę :)
Jesteś kawałkiem historii mojego klubu. To były dobre lata.
Wszystkiego najlepszego i zaglądnij czasem do Rzeszowa.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.