Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555082 razy)

saku1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 02, 2009, 20:07:23 pm »
to nie jest wywiad z zawodnikiem ale jakies abecadlo czy cos http://www.volley24.pl/index.php/Felietony/Siatkarski-alfabet-2008-roku co o tym sądziscie ?
oto jedna z "liter" :
R
- Resovia - zespół z Podkarpacia to zamiejscowa filia AZS Częstochowa, gdyż nie mogąc od dłuższego czasu wygrać z AZS Częstochowa wykupiła podstawowych zawodników akademików z Częstochowy, a i tak poniosła porażkę mając zwycięstwo na wyciągniecie reki

co najbardziej mnie zdziwilo to to ze jednym z autrow tego artykułu jest dziewczyna z Rzeszowa ...
ta dziewczyna to widać kolejny "kibic" Resovii, który jest z nią tylko jak wygrywają...

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 02, 2009, 20:48:41 pm »
ta Joanna Szwedo w ogole jest udana...  ;D

Kasia93

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 02, 2009, 20:57:54 pm »
ona to tam chyba od tych alfabetów jest juz wczesniej o Wice taki zrobila ... ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 03, 2009, 12:08:23 pm »
No cóż, teoryjka taka sobie. Myślał(a), myślał(a) i wymyślił(a).
"Podstępna Resovia zasadziła się na AZS, bo jedynym marzeniem Resovii było pokonanie Częstochowy.". Skojarzenia godne Freuda, dowcip godzien Marcina Dańca, a dalekosiężność przewidywań godna byłego wicepremiera rządu RP Andrzeja Leppera (jaki elektorat - taki wicepremier).
A ja sobie cierpliwie czekam aż mistrzostwo Polski w sezonie 2008/09 zdobędzie Resovia grająca w składzie: Ilić, Mitrović, Hernandez, Papke, Łuka, Perłowski, Ignaczak.
Nie dlatego, że nie wierzę w możliwości Wiki, Gierczyńskiego, Woickiego, Oivanena czy Gawryszewskiego (oni są "nasi" i zapewnią nam wiele sukcesów w przyszłości), ale dlatego, że "ubiegłoroczna" Resovia to świetni gracze, którym, tylko ze względów zdrowotnych, nie dane było "dograć" medalu już w sezonie 2007/08.
Postscriptum.
Ponieważ jeden z adminów miał kiedyś do mnie pretensje za komentarz "Już wiem skąd Samoobrona zebrała tyle głosów", jakoby ten komentarz obrażał ludzi, chcę przypomnieć, że niewiele osób w moim demokratycznym kraju było wicepremierami rządu. Oczywiście w stosunku do liczby populacji.
Naprawdę mieliśmy takiego wicepremiera!
Prawda nie powinna nikogo obrażać. A jeśli prawda "obraża", to w jednakowy sposób każdego z nas (mnie też).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 03, 2009, 13:59:06 pm »
No cóż, teoryjka taka sobie. Myślał(a), myślał(a) i wymyślił(a).
"Podstępna Resovia zasadziła się na AZS, bo jedynym marzeniem Resovii było pokonanie Częstochowy.". Skojarzenia godne Freuda, dowcip godzien Marcina Dańca, a dalekosiężność przewidywań godna byłego wicepremiera rządu RP Andrzeja Leppera (jaki elektorat - taki wicepremier).
A ja sobie cierpliwie czekam aż mistrzostwo Polski w sezonie 2008/09 zdobędzie Resovia grająca w składzie: Ilić, Mitrović, Hernandez, Papke, Łuka, Perłowski, Ignaczak.
Nie dlatego, że nie wierzę w możliwości Wiki, Gierczyńskiego, Woickiego, Oivanena czy Gawryszewskiego (oni są "nasi" i zapewnią nam wiele sukcesów w przyszłości), ale dlatego, że "ubiegłoroczna" Resovia to świetni gracze, którym, tylko ze względów zdrowotnych, nie dane było "dograć" medalu już w sezonie 2007/08.
Postscriptum.
Ponieważ jeden z adminów miał kiedyś do mnie pretensje za komentarz "Już wiem skąd Samoobrona zebrała tyle głosów", jakoby ten komentarz obrażał ludzi, chcę przypomnieć, że niewiele osób w moim demokratycznym kraju było wicepremierami rządu. Oczywiście w stosunku do liczby populacji.
Naprawdę mieliśmy takiego wicepremiera!
Prawda nie powinna nikogo obrażać. A jeśli prawda "obraża", to w jednakowy sposób każdego z nas (mnie też).

Według mnie z takim składem jaki podałeś to Resovia ma szanse najwyżej na 5 miejsce za Skrą,Zaksą,Jastrzębiem i Olsztynem lub nawet za Czewą i zająć 6 miejsce wiec myśle że to poroniony pomysł, dla mnie Resovia ma szanse na złoto w składzie : Oivanen, Woicki, Wika Gierczyński, Ignaczak, Perłowski,Hernandez tylko to musi być sklad zgrany,musi to być druzyna........

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 04, 2009, 00:00:05 am »
Właśnie wczoraj obejrzałem nasze mecze w tym składzie z ubiegłego roku. Jestem pewien, ze gdybyśmy dograli tak do końca ubiegłego sezonu, byłby co najmniej brązowy medal. Polecam powtórkę z pierwszych trzech meczów play-off z Olsztynem. W dwóch następnych niestety graliśmy takim składem jaki "walczył" w PP z Jastrzębiem (bez Łuki i Hernandeza za to z Kvasnićką i Kaczmarkiem).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 06, 2009, 13:18:19 pm »
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.32249

Liverpool idzie na mistrza... czyli Resovia też  ;D

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 06, 2009, 14:29:42 pm »
Czuję się poniżony. Jak można porównywać Liverpól do wielkiej Resovii?

Glory Glory ManUnited*!

*ManUnited - Manchester United - piłkarski mistrz Anglii, Europy i Świata.


Banan nie fikaj, bo ci dam ban-ana
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2009, 16:33:14 pm wysłana przez kasia84 »

Anka000

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 07, 2009, 20:40:29 pm »
http://www.plusliga.pl/news/id/454
"Ivan Ilić: Pierwsza kartka w karierze"

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 15, 2009, 09:47:55 am »
"Teraz będziemy mieć przewagę nad przeciwnikami, bo gramy u siebie. Tutaj klimat jest bardzo dobry i jeśli kibice zaczną nas dopingować tak, jak już kilka razy to bywało, gdy była taka wrzawa, że ciężko było w ogóle coś usłyszeć, to będzie dla nas to pomocne. Szczególnie w tych chwilach słabości, które miewamy na boisku"....wypowiedź Łukasza Perłowskiego(to powinno już chyba wszystkich przekonać o nieszczędzenie gardeł i rąk. Jak już sam zawodnik prosi o doping to odmówić nam nie wolno!!!)
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.34946