Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555082 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1030 dnia: Stycznia 20, 2012, 15:55:02 pm »

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1031 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:10:53 am »
http://www.plusliga.pl/news/id/5220/cpage/1/csort/creationDate/corder/desc

szkoda, że Lukas nie widzi swojej słabej dyspozycji tylko zwala na przyjmujących i środkowych...

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1032 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:17:26 am »
Iglax masz rację. Wychodzi na to, że to wszyscy mają się dostosować do "sypacza", a nie odwrotnie. Dobra, ale  :-X

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1033 dnia: Stycznia 21, 2012, 12:51:04 pm »
Czepiacie się, jeden zawodnik wymaga takiej piłki inny takiej, ja nie jestem z nimi zgrany tak jak byłem w poprzednim klubie... gdzie ty zrzucanie winy?

Rozgrywający musi być w miarę pewny swoich umiejętności (bez bujania w obłokach że jestem najlepszy), natomiast od oceny dyspozycji jest trener, który może robić zmiany.

sovik

  • Gość

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1035 dnia: Stycznia 21, 2012, 13:09:17 pm »
Och jak miło  ;D Obyś trenerze miał rację i obyśmy to dziś pokazali :D


Dzojstik19

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1037 dnia: Stycznia 22, 2012, 11:39:31 am »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1038 dnia: Stycznia 22, 2012, 11:50:18 am »
Panie Mariuszku, Ty dobrze pamiętasz czym sobie zasłużyłeś na takie traktowanie. I nic tu się nie zmieniło, tylko czas robi swoje.
I nie obchodzą mnie Twoje tłumaczenia- oświadczenia(tylko choroba, kontuzja absencję w reprezentacji usprawiedliwia). Odmówiłeś gry w reprezentacji i w moich oczach jesteś niczym!

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1039 dnia: Stycznia 22, 2012, 12:18:23 pm »
Cytuj
- Najkrócej byłoby powiedzieć, że przegraliśmy mecz. Chcielibyśmy jak najszybciej o nim zapomnieć, jednak na pewno nie przyjdzie nam to łatwo - mówił po meczu Gyorgy Grozer, atakujący Asseco Resovii.
- Trudno na ten moment powiedzieć co się stało. To była wielka wojna, a o wyniku decydowały szczegóły. My przegraliśmy przez najbardziej podstawowe z możliwych błędy i przez kłopoty związane z komunikacją. Tym większa szkoda, że można było to spotkanie wygrać - powiedział atakujący Asseco Resovii Rzeszów.

- Przed nami teraz kilka dni przerwy, przeanalizujemy błędy, które popełniliśmy i mam nadzieję, że w następnym spotkaniu zaprezentujemy się o wiele lepiej. Teraz jedyne co musimy zrobić, to zapomnieć i ponownie zacząć wygrywać - zakończył niemiecki atakujący rzeszowskiej drużyny.