Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555130 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1090 dnia: Stycznia 28, 2012, 11:47:31 am »
Zostawmy przyszły sezon. Jeszcze daleko do końca tego sezonu.
Dałem się ponieść, bo (nie ukrywam) Jurgen wk...... mnie tą "polityką transferową".
Nie będzie Alka, to zagramy duetem Mika-Buszek i też będzie ok. Srebro zdobyliśmy duetem Wika-Łuka i Oivanenem na ataku.
Jakoś jestem pewien, że Alek zostanie (o ile choć trochę forsy będziemy mieć), więc gdybanie o nim nie ma dla mnie większego sensu.
Ważniejsze żeby Mikuś popracował nad przyjęciem flota a rozgrywający nad wystawianiem mu piłek na odpowiedniej (dość dużej) wysokości. Siły Kurka to on jeszcze nie ma, ale zasięg - i owszem. A że patrzy, gdzie uderza, to i siły nie potrzeba nadmiernej. Nad blokiem zaatakować potrafi. I git.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1091 dnia: Stycznia 28, 2012, 12:00:39 pm »
Dokładnie nie piszmy o dalekiej albo i nie dalekiej przyszłości. Dzisiaj ważny mecz ze Skrą który jeśli wygramy to zawodnicy pokażą, że mają jaja.

Nazwałem ten układ "polskim kołtuństwem". zagranicznemu gościowi jesteśmy skłonni nieba przychylić. Rodaka traktujemy inaczej.
Jak zaraz po zarejestrowaniu się na forum napisałem, że polskich trenerów traktujemy gorzej to nikt się na zgadzał...

PS.
Jak Resovia awansuje do LM to i pieniądze się znajdą. Wystarczy wygrać w półfinale Play-Off z ZAKSĄ. Tyle i aż tyle.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1092 dnia: Stycznia 28, 2012, 12:01:31 pm »
Uważam, że Resovia jako zespół dostanie szanse (w przypadku nie wygrania MP i PCEV) na przyszły sezon na jakieś trofeum ale Andrzej niekoniecznie.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1093 dnia: Stycznia 28, 2012, 12:15:16 pm »
Jakoś los lubi łączyć Resovie i ZAKSE w półfinale więc... Zresztą nie ukrywam, że jest to też moje życzenie bo w tamtym roku dopadły nas kontuzje i nie dane nam było zagrać w finale. Liczę na rewanż. A w lidera na koniec fazy zasadniczej nie wierze, bo nawet jeśli pokonamy Skrę(co będzie ekstremalnie trudne) to nadal mamy do nich punkty straty.

Żeby nie było, że nie na temat to:

Dżordż o tej polityce transferowej:
Gyorgy Grozer?: ??Żeby związać się z Resovią na dłużej, muszę mieć pewność, że będzie walczyła o najwyższe cel. Chciałbym, aby ten zespół nie przechodziła kolejnej rewolucji w okresie transferowym. Jeśli chcemy dorównać Skrze, nie możemy co roku dokonywać głębokich zmian w składzie. Potrzebujemy tylko pojedynczych wzmocnień, a nie wymiany połowy zespołu.

WiggyWombat

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1094 dnia: Stycznia 28, 2012, 14:41:21 pm »
Ważniejsze żeby Mikuś popracował nad przyjęciem flota a rozgrywający nad wystawianiem mu piłek na odpowiedniej (dość dużej) wysokości. Siły Kurka to on jeszcze nie ma, ale zasięg - i owszem. A że patrzy, gdzie uderza, to i siły nie potrzeba nadmiernej. Nad blokiem zaatakować potrafi. I git.
Chyba żartujesz z tym zasięgiem...

Grozer postawił sprawę jasno. Powiedział czego oczekuje i teraz od działaczy będzie zależec czy zostanie czy nie. Tak wyglądają negocjacje w każdym klubie więc nie oburzajmy się. Resovia przy wsparciu Asseco bez Grozera sobie poradzi, Grozer bez Asseco tez nie zginie. Nie ma się co oburzac.

Co do trzech lat z Trawicą to mam nadzieję na jedno, że nauczyły nas one, że czasem nie warto czekac ze zmianami...

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1095 dnia: Stycznia 28, 2012, 15:18:19 pm »
Repres czy Ty masz depresje? ;)
Proszę przestań pisać o "nadchodzących czarnych chmurach", "końcu siatkówki w Rzeszowie" i innych podobnych katastroficznych wizjach. Bawi Cię to? Kogoś jeszcze na tym forum? A może na innych portalach - nie tylko tu widziałem takie Twoje wpisy...
Z tego co wiem (a nie jest to jakaś wiedza tajemna) Asseco Poland SA ma się nienajgorzej. Nie ma żadnych przesłanek do tego aby przewidywać całkowity rozbrat firmy ze sportem - zakładam, że siatkówka w Rzeszowie jest priorytetem w sponsoringu sportowym spółki..
Dżordż niech się zajmie swoją grą.
.....
Dżordż niech nie .... o "polityce transferowej" tylko niech pokocha tych zawodników, których ma obok siebie. Innych miał nie będzie.
I znów złe nastawienie... :) A dlaczego nie interpretujesz tego tak, że Dżordż właśnie ich pokochał i innych nie chce... Brak transerów to też "polityka transferowa"...
Ja zrozumiałem tą wypowiedź tak: Dżordż w niedługim czasie chce być Mistrzem Polski, a że wybrał sobie dyscyplinę wysoce zespołową to jego pytania do zarządu są dla mnie jak najbardziej normalne.

querida

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1096 dnia: Stycznia 28, 2012, 15:19:52 pm »
Myślę, że klub będzie chciał utrzymać skład na następny sezon jeśli chcą coś wygrać. Tichacek, Lotman, Bojic, Gontartiu(?), Nowakowski mają kontrakty ważne na następny sezon. Nie wiem jak z Alkiem. Igła ma 1+1, Grozer to samo także warto byłoby wymienić ewentualnie jeden element i grać swoje. :D

Z tego co ogarniałam Lotman i Gontariu podpisywali tylko roczne umowy. Bojic, Igła, Grzyb to było 1+1. Obaj rozgrywający na 2 lata. Natomiast Nowakowski 2+1.  :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1097 dnia: Stycznia 28, 2012, 16:08:27 pm »
Repres czy Ty masz depresje? ;)
Proszę przestań pisać o "nadchodzących czarnych chmurach", "końcu siatkówki w Rzeszowie" i innych podobnych katastroficznych wizjach. Bawi Cię to? Kogoś jeszcze na tym forum? A może na innych portalach - nie tylko tu widziałem takie Twoje wpisy...
Z tego co wiem (a nie jest to jakaś wiedza tajemna) Asseco Poland SA ma się nie najgorzej. Nie ma żadnych przesłanek do tego aby przewidywać całkowity rozbrat firmy ze sportem...
Na innych portalach chyba nie widziałeś moich wpisów na ten temat.
Przypomnij sobie dokładnie słowa Górala, wygłoszone na prezentacji. Zwróciłem na nie uwagę z innych powodów niż dziś eksponowane (tzw. spokój w pracy trenera), ale one padły.
Depresja czy wiadomości? Bardziej wiadomości niż depresja i to wiadomości nie ze strony klubu. Świat, mimo wszystko, jest dość mały.
Jakoś ciężko się ostatnio doczytać o spokojnej przyszłości klubu, pewnym zapleczu sponsorskim. A jeszcze rok temu takich wypowiedzi nie brakowało. Jeszcze rok temu czytywałem, że dopiero zbliżyliśmy się do poziomu organizacji profesjonalnych włoskich klubów.
Po co to piszę? Żebyśmy nareszcie cieszyli się tym, co mamy. Nic w życiu nie jest dane raz na zawsze. Czasem, człowiek docenia to, co miał, dopiero gdy to straci.
W morzu zrzędzenia na klub, trenera, zawodników, wyniki warto sobie pewne niebezpieczeństwa uświadomić i zintegrować się z dążeniami klubu tu i teraz. Warto żeby krytyka była życzliwa. Nie wiem czy pomoże, ale z pewnością nie zaszkodzi.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1098 dnia: Stycznia 28, 2012, 16:21:47 pm »
Może sponsorzy planują się przerzucić na żeńską siatkówkę??  ;)
http://www.sport.pl/sport/1,79102,11044294,Rzeszow_z_siatkowka_kobiet_w_ekstraklasie__Plany_sa.html

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1099 dnia: Stycznia 28, 2012, 16:22:52 pm »
Chyba żartujesz z tym zasięgiem...
Założę się, że widziałem więcej treningów Skry niż ty meczów z trybun w jej wykonaniu. O ilości treningów i meczów Resovii nie ma co mówić.
Nie żartuję z tym zasięgiem. Po prostu mierzę ten zasięg. Mikuś nie ma problemu w uderzeniu ponad najwyższym nawet blokiem. Musi tylko dostawać odpowiednie piłki. Rzadko takie dostaje. Ani Achrem, ani Bojić, ani Lotman, ani Winiarski, ani Samik, ani nawet Bartman poziomu Mikusia nie sięgają. Przyjdzie na niego czas (tak jak przyszedł na Kurka). Musi jedynie dużo popracować nad przyjęciem flota na palce. Z mocną zagrywką jest coraz lepiej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.