Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

kapello

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 229
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1140 dnia: Lutego 10, 2012, 10:52:28 am »
Repres - Redaktor Wanio strzela farfocla regularnie w każdym wywiadzie bez względu na to kto jest rozmówcą lub co jest tematem (inna sprawa że ja faceta po prostu nie trawie). To, że Wspaniały obiektywny nie jest to wydaje sie być oczywiste, natomiast od dziennikarza wymagam większej dozy obiektywizmu i pewnego przygotowania do wywiadu. A tak luźno nawiązując do tematu, to Pietrzyk jakoś nie przekłada meczu z Czewą? Czyżby cudowne ozdrowienia środkowych? Czy znowu Samik będzie grał? Czy może chodziło o Zagumnego?

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1141 dnia: Lutego 14, 2012, 18:30:27 pm »
http://www.s-w-o.pl/index.php/marko-bojic-specjalnie-dla-s-w-o-pl-zagralismy-dobrze-ale-nie-perfekcyjnie/
"Marko Bojic specjalnie dla s-w-o.pl: Zagraliśmy dobrze, ale nie perfekcyjnie".
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1142 dnia: Lutego 14, 2012, 18:33:54 pm »
W dzisiejszym Magazynie SET gościem Marcina Lepy był poseł Paweł Papke. Pod koniec magazynu Papke został zapytany kto zdetronizuje Skrę. Według Pawła "realne szansa ma tylko Zaksa". No to on chyba ogląda inną ligę bez znienawidzonej Resovii, Jastrzębia. Nie wiem dlaczego on tak strasznie obraził się na Resovie...

@EDIT
http://www.s-w-o.pl/index.php/marko-bojic-specjalnie-dla-s-w-o-pl-zagralismy-dobrze-ale-nie-perfekcyjnie/
Kilka słów od Marco Bojica.
Cytuj
Póki co musimy skupić się na meczu z Lublaną, grać piłkę za piłkę. Będziemy ciężko pracować i wiem, że stać nas na finał i zwycięstwo w Pucharze CEV.
... :D :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2012, 18:39:36 pm wysłana przez Asta »

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1143 dnia: Lutego 14, 2012, 19:49:33 pm »
"Piłka za piłkę" - oj te bałkańskie charakterki :P :D :D

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1144 dnia: Lutego 14, 2012, 20:42:22 pm »
Nie wiem dlaczego on tak strasznie obraził się na Resovie...
Czasy chwały przeżywał w KK, a nas tylko gwizdy dostał na PP ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1145 dnia: Lutego 14, 2012, 22:21:49 pm »
Papkin po prostu się myli. Jedynym zespołem,który może odebrać Skrze mistrzostwo Polski jest Resovia. Myślę, że łatwiej będzie nam ograć Skrę w 3meczach play-off niż w jednym meczu półfinału PP.
Chyba byłem straszliwie zakręcony, bo nawet nie zauważyłem, że publiczność gwiżdże na Papkina podczas PP. Naprawdę tak było? Jakoś nie mogę zrozumieć przyczyny tych gwizdów.

Bo pewnie wchodził w tym samym czasie co Mariusz Wlazły :)

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1146 dnia: Lutego 15, 2012, 08:35:53 am »
W dzisiejszym Magazynie SET gościem Marcina Lepy był poseł Paweł Papke. Pod koniec magazynu Papke został zapytany kto zdetronizuje Skrę. Według Pawła "realne szansa ma tylko Zaksa". No to on chyba ogląda inną ligę bez znienawidzonej Resovii, Jastrzębia. Nie wiem dlaczego on tak strasznie obraził się na Resovie...


Paweł Papke może czuć sentyment do Kędzierzyna- Koźle. Jednakowoż trzeba zauważyć, że na siatkarskich salonach trendy jest piać  peany na cześć Skry i Zaksy. Skra swoją wartość potwierdza na boisku, natomiast  tzw. eksperci   Zaksę próbują na siłę  usprawiedliwiać, a to niesprawiedliwym losem, brakiem człowieczeństwa Resovii, błędami sędziów, etc.  Czyli chcąc być na topie trzeba być poprawnym "politycznie". Poprawność polityczna nie przewiduje widzieć Resovii, jako pretendenta do MP. Mam nadzieję, że nasi chłopcy tę mentalność siatkarskich salonów zmienią.

PS. Ostatnimi czasy bardo sensownie "gada" Wojciech Drzyzga.  Może to wpływ rzadkich wspólnych występów z Swędrowskim (mam alergię na tego gostka), może po prostu dojrzał do roli eksperta, obiektywnego eksperta. Nie boi się palnąć prawdy , czasami gorzkiej: czy to o Skrze, Zaksie, czy to o leśnych dziadkach z PZPS. O Resovii wypowiada się obiektywnie. Krytykuje co kiepskie, chwali co dobre.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2012, 09:27:37 am wysłana przez rayan11 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1147 dnia: Lutego 15, 2012, 09:01:26 am »
Ostatnimi czasy bardo sensownie "gada" Wojciech Drzyzga.  Może to wpływ rzadkich wspólnych występów z Swędrowskim (mam alergię na tego gostka), może po prostu dojrzał do roli eksperta, obiektywnego eksperta. Nie boi się palnąć prawdy , czasami gorzkiej: czy to o Skrze, Zaksie, czy to o leśnych dziadkach z PZPS. O Resovii wypowiada się obiektywnie. Krytykuje co kiepskie, chwali co dobre.
No to jest nas, Rayanie, dwóch.
Swędrowski schodzi na psy.
Drzyzga natomiast wykonał nad sobą wielką pracę. Pozbył się (na antenie, bo nie wiem jaki jest prywatnie) swoich uprzedzeń, fobii, antypatii. I, w przeciwieństwie do "Papy Jarosza" prawie nigdy nie miał syndromu "Papy Drzyzgi", choć nie boi się chwalić Fabiana, gdy ten na to zasługuje. I słusznie.
Zadziwiające jest to, że eksperci (Mazur, Wójtowicz, Drzyzga) często dystansują się od swoich "współkomentowaczy"-redaktorów, a dziennikarzyny nie dostrzegają nietaktów (to delikatne określenie) wygłaszanych na cały kraj.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1148 dnia: Lutego 15, 2012, 10:03:00 am »
Zadziwiające jest to, że eksperci (Mazur, Wójtowicz, Drzyzga) często dystansują się od swoich "współkomentowaczy"-redaktorów, a dziennikarzyny nie dostrzegają nietaktów (to delikatne określenie) wygłaszanych na cały kraj.

Bo akurat ww. Panowie grali w siatke i/lub byli tez trenerami i wiedza z czym sie ten sport je.
Moze troche przegne palke, ale uwazam, ze gdyby na miejsce Swedrowskiego/Mielewskiego/Iwanczyka/Wanio i bodaj Lepy (choc ten jezykowo miazdzy na prawo i lewo!) wstawil kilku forumowiczow i tylko delikatnie napomknal im o zachowanie wstrzemiezliwosci, to ani wstydu ani wiekszej roznicy by nie bylo.
Chyba nie ;).
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2012, 11:14:12 am wysłana przez Dude »
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1149 dnia: Lutego 15, 2012, 11:07:12 am »
Swędrowski ponoć w siatkówkę grał zawodowo, a Borek w piłkę kopaną nie. Jest jednak  różnica w poziomie wiedzy, komentowania, ekspresji na korzyść tego drugiego.
Widocznie Mati sięgnął do słownika wyrazów obcych i zapoznał się ze znaczeniem słowa profesjonalizm. A pan Tomasz w szkole był widocznie lizusem, tak Mu już zostało. Stąd ta różnica.  :P