Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1200 dnia: Marca 05, 2012, 17:42:35 pm »

http://www.plusligatv.pl/3-miejsce-nie-jest-zle.html

Gratuluję trenerowi podejścia do ewentualnego finału i wiary we własny zespół.Czego Pana nauczyli na "kursach w Stanach" bo chyba nie amerykańskiej wiary w zwycięstwo.
Niech Pan sprawdzi kto w tamtym roku zdobył tytuł w NBA , może nie warto tak ślepo wierzyć w magię Skry.
Praca z GURU zrobiła swoje , drodzy kibice zbierajcie zabawki bo finał w tym roku to ściema skoro Pan trener sam w to nie wierzy.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1201 dnia: Marca 05, 2012, 17:59:39 pm »
http://www.plusligatv.pl/3-miejsce-nie-jest-zle.html

Gratuluję trenerowi podejścia do ewentualnego finału i wiary we własny zespół.Czego Pana nauczyli na "kursach w Stanach" bo chyba nie amerykańskiej wiary w zwycięstwo.
Niech Pan sprawdzi kto w tamtym roku zdobył tytuł w NBA , może nie warto tak ślepo wierzyć w magię Skry.
Praca z GURU zrobiła swoje , drodzy kibice zbierajcie zabawki bo finał w tym roku to ściema skoro Pan trener sam w to nie wierzy.

Dokładnie, uczy się od naszego GURU czyli Anastasiego :) AA też na każdym kroku powtarzał/powtarza, że Polska reprezentacja nie jest tak mocna jak reprezentacje Włoch, Rosji czy Brazylii. Co więcej na początku swojej pracy określał nasze miejsce gdzieś w granicach 6-9 na świecie. Ojj pamiętam jak ja byłem wściekły na te jego wypowiedzi. Potem musiałem przyznać mu racje. Kapitalnie zdjął presje z zawodników. Andrzej może tak samo wmawiać nam czy prasie, że jesteśmy gorsi od Skry. Najważniejsze jest natomiast to co on mówi w szatni. A tego to my się raczej nie dowiemy...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1202 dnia: Marca 05, 2012, 18:24:26 pm »
Takie tam:-) Typy trenerów klubów PlusLigi na szóstkę plus Libero sezonu zasadniczego: I typy AK:-)
Andrzej Kowal (Asseco Resovia Rzeszów): Zagumny,  Grozer, Pliński, Nowakowski,  Kurek, Kubiak, Zatorski (libero)
O ile z pozycją libero można się zgodzić - Igła mimo wielkiego szacunku jakim Go darzę, dopiero ostatnio jakby wracał do swojej formy, to brak Wojtka w tym typowaniu mnie poważnie zastanawia, żeby nie powiedzieć martwi czy irytuje...

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1203 dnia: Marca 05, 2012, 18:30:50 pm »
Dokładnie, uczy się od naszego GURU czyli Anastasiego :) ........

Dlatego przywoływał wypowiedź Ljubo z ubiegłego sezonu............ Z tym, że Andrzej wierzy, albo inaczej; mówi o odniesieniu dwóch zwycięstw w ewentualnym finale. Jest różnica  :D. Tyle w temacie.

O ile z pozycją libero można się zgodzić - Igła mimo wielkiego szacunku jakim Go darzę, dopiero ostatnio jakby wracał do swojej formy, to brak Wojtka w tym typowaniu mnie poważnie zastanawia, żeby nie powiedzieć martwi czy irytuje...

Why zapamiętaj sobie, naszym drugim środkowym jest Grzegorz  Kosok,  a Grzyb no bez przesady . Grał z konieczności, żeby dzięki kontuzji kolegi trafiać do szóstki sezonu zasadniczego. Żart?! Oczywiście  ;), a brak Grzybka w typowaniu Andrzeja to  :o.

s.b.slav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1204 dnia: Marca 05, 2012, 18:32:38 pm »
Ja też sądzę, że Grzyb jest wybitnie niedoceniany, a formę ma co najmniej taką, jak często chwalony Pliński. Zdaje się że jeden z trenerów jednak jego też wymienił na gracza do szóstki sezonu, ale niestety u naszego trenera nie znajduje on uznania, zresztą nie żeby Andrzej miał chwalić wszystko co swoje, ale Wojtek prezentuje się znakomicie.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1205 dnia: Marca 05, 2012, 18:47:35 pm »
Ciekawi mnie reakcja Ignaczaka kiedy przeczytał, że jest w 7ce sezonu a jego trener uważa, że są lepsi -  :o
Chemii to w zespole nie zbuduje, wzajemnego zaufania już napewno (patrz jak zagłosował Nawrocki) a zapowiedz porażki w ewentualnym finale ..... ??? no comment.
Jest coś takiego jak psychologia sportu Panie Trenerze ... pozdrowienia dla tych którzy piszą "idziemy na majstra" hehe
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2012, 18:49:49 pm wysłana przez Tim »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1206 dnia: Marca 05, 2012, 19:06:48 pm »
No tak... Najlepiej niech A. Kowal poda siódemkę Resovii. Tylko Grzyb albo Kosok też mogliby się obrazić jakby któryś z nich się w niej nie znalazł. Jakby każdy trener miał podać siódemkę swojej drużyny to co to by była za zabawa?? A o to w tym wszystkim chodzi. Jestem pewien, że zawodnicy jakoś super serio do tego nie podchodzą. Zresztą nasz trener jako jedyny wybrał Grozera jako najlepszego atakującego rundy zasadniczej. Tym to już się nikt nie dziwi  ;)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1207 dnia: Marca 05, 2012, 19:17:09 pm »
Ehh...
Nie wiem co się wam nie podoba w tych wywiadach ale moim zdaniem nie ma tam nic nienormalnego.

Po 1
Kowal nie powiedział ,że "przegramy ze Skrą".Ja tam usłyszałem "nikt o zdrowych zmysłach nie powie ,że wygramy ze Skrą na 100%". Trudno się z tym nie zgodzić.Jest w Polsce jedna osoba ,która tak kiedyś powiedziała i boisko szybko to zweryfikowało.Nie pamiętacie już słów Zagumnego przed PP? "bez pucharu stąd nie wyjdziemy"
Jak wyszło?Nie zagrali nawet w finale.Można zaklinać rzeczywistość ale prawda jest taka ,że w tym sezonie Skra jest od Nas lepsza. Niewiele  ale jest.Jedyną szansą jaką upatruję na mistrzostwo w ew.finale to zadyszka Bełchatowa po f4 i dobra forma Resoviaków.

Po2
Jeśli chodzi o Ignaczaka to sami sobie zaprzeczacie.Najpierw na forum 90% użytkowników ma żal do Igły o słabą grę ,wystawiają nawet Lotmana na libero a teraz nagle jest najlepszy?Patrzcie bardziej obiektywnie na te wypowiedzi trenera.

Igła ma wyraźny dołek ale już z niego wychodzi.Po treningach zostaje dłużej i razem z trenerami pracują nad poprawą gry.Często wychodzi ostatni.
W meczu z Jastrzębskim było widać efekty.Głęboko wierzę ,że na koniec sezonu to właśnie Ignaczak zostanie nominowany na gracza ,libero sezonu i będzie to jak najbardziej sprawiedliwy głos.


Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1208 dnia: Marca 05, 2012, 19:18:41 pm »
Blejd Grozera wymienił tylko Kowal a Ignaczaka nie wymieniło tylko 4ech oprócz Kowala - widzisz różnice? Libero sezonu wybrany został przez innych trenerów (nie Sovii) większością głosów bez głosu trenera laureata (Kowala) - rozumiesz o co mi chodzi czy dalej nie?  ??? i nikt nikomu nie kazał głosowac na swoich/innych aby nie zepsuc zabawy i jestem pewien, że wzajemnego zaufania to nie zbuduje!
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2012, 19:20:15 pm wysłana przez Tim »

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1209 dnia: Marca 05, 2012, 19:37:02 pm »

Po 1
Kowal nie powiedział ,że "przegramy ze Skrą".Ja tam usłyszałem "nikt o zdrowych zmysłach nie powie ,że wygramy ze Skrą na 100%". Trudno się z tym nie zgodzić.Jest w Polsce jedna osoba ,która tak kiedyś powiedziała i boisko szybko to zweryfikowało.Nie pamiętacie już słów Zagumnego przed PP? "bez pucharu stąd nie wyjdziemy"
Jak wyszło?Nie zagrali nawet w finale.Można zaklinać rzeczywistość ale prawda jest taka ,że w tym sezonie Skra jest od Nas lepsza. Niewiele  ale jest.Jedyną szansą jaką upatruję na mistrzostwo w ew.finale to zadyszka Bełchatowa po f4 i dobra forma Resoviaków.




Ja słyszałem coś zupełnie innego "Gdybyśmy  grali na 100% i Skra grałaby na 100%, to Skra by nas pokonała 3:2. Potem było uzasadnienie o zgraniu, hermetycznej grupie jaką jest Skra itd.

Faktycznie nie powiedział, że "przegramy ze Skrą", tylko że Skra nas pokona. Subtelna różnica. :D.  Repres kiedyś analizował jak można wytłumaczyć porażkę, o zajęciu drugiego miejsca w przegranym meczu, o tym, że zwycięzca był przedostatni. Wszystko można zinterpretować, w zależności jaką tezę chce się wyprowadzić i obronić.