Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555073 razy)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1270 dnia: Marca 20, 2012, 20:49:57 pm »
No wkurzyl mnie powyższy ,,mareczek'' i go zlustrowałem  :) sprawdzając historię jego głosów na tym forum. Ani jeden na 40 (od stycznia br.) pozytywny na temat Resovii ale za to niieustanny ledwo maskowany zachwyt nad Trutniami. Wobec czego użycie przez niego słowa ,,nas'', gdy mówi o Resovii jest po prostu bezczelnością. Uważaj ,,mareczku'' by ciebie ktoś nie wgniótł w ziemię  >:(
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2012, 20:53:53 pm wysłana przez fanzwawy »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1271 dnia: Marca 20, 2012, 21:10:39 pm »
A może marek wcale nie jest nasz? Może Trutnie wdarły się na forum. Ja idę zobaczyć, czy w pokoju coś nie lata, bo słyszę takie charakterystyczne brzęczenie!

marek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1272 dnia: Marca 20, 2012, 21:18:38 pm »
Mozna czarowac rzeczywistosc i udawac,ze mamy szanse pokonania Skry. Teraz jak narazie brak spektakularnych porazek to i Kowal moze pokonac Skre i cała druzyna. Mozna byc kibicem druzyny i realnie patrzec na jej siłe.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1273 dnia: Marca 20, 2012, 21:28:42 pm »
marek - przecież już raz w tym sezonie pokonaliśmy Skrę, więc o co Ci chodzi? Twierdzisz, że Skra grała jak równy z równym w meczu z Zenitem - zgoda, ale chyba przy tym stwierdzeniu nie bierzesz pod uwagę wszystkich okoliczności sprzyjających Skrze, bo w innym wypadku mówiłbyś całkowicie co innego.
Nazywasz się kibicem? Kibic wierzy w zwycięstwo swojego zespołu zawsze i wszędzie. Zespół Skry tworzą ludzie, którzy nie są maszynami i nigdy nie będą. Oni też przegrywają, oni też mają chwile słabości.
Seize the day or die regretting the time you lost.

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1274 dnia: Marca 20, 2012, 21:31:48 pm »
marek - przecież już raz w tym sezonie pokonaliśmy Skrę, więc o co Ci chodzi? Twierdzisz, że Skra grała jak równy z równym w meczu z Zenitem - zgoda, ale chyba przy tym stwierdzeniu nie bierzesz pod uwagę wszystkich okoliczności sprzyjających Skrze, bo w innym wypadku mówiłbyś całkowicie co innego.
Nazywasz się kibicem? Kibic wierzy w zwycięstwo swojego zespołu zawsze i wszędzie. Zespół Skry tworzą ludzie, którzy nie są maszynami i nigdy nie będą. Oni też przegrywają, oni też mają chwile słabości.

Paula daj spokój marek=realistapzps. I wszystko jasne

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1275 dnia: Marca 20, 2012, 21:39:15 pm »
rayan11 - jeśli tak mówisz, to racja, nie ma sensu się produkować, niektórzy tak nie zrozumieją :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1276 dnia: Marca 21, 2012, 09:47:06 am »
http://sport.onet.pl/wideo/polska-liga-trzecia-sila-europy,47347,w.html

trzecia siła w Europie i trochę pięknej historii Sovii którą SAMA sobie wywalczyła.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1277 dnia: Marca 21, 2012, 11:53:28 am »
Skra w koncu zostanie zdetronizowana jak nie w tym roku to w następnym, czy to przez Sovię czy przez KK. Chociaż wydaje mi się i trzymam mocno kciuki ,że to nastąpi już w tym sezonie. Ktoś po tegorocznym PP pisal ,że w pólfinale PP widzial przyszlego mistrza Polski i nie byla to Skra (Repres?,Rayan?). Wtedy to przeczytalem z uśmiechem ale teraz to mi do śmiechu nie jest. Jeśli wygramy z Dynamem, a stać nas przecież na to, to wszystko jest możliwe.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1278 dnia: Marca 21, 2012, 11:57:58 am »
Cytuj
Jacek Nawrocki podkreśla, że najważniejsze to zapomnieć o Lidze Mistrzów. - Najgorsze, co może się nam przytrafić, to rozpamiętywanie tego, co było. Trzeba się szybko zmobilizować, bo w najbliższym czasie czekają nas mecze wcale nie łatwiejsze niż podczas Final Four. W rywalizacji z Politechniką jesteśmy faworytami, ale z pewnością łatwo nie będzie. A później czekają nas pojedynki z Resovią, która wcale nie jest słabszym zespołem od Kazania - uważa trener.

Tak odważnej wypowiedzi nie widziałem dawno u żadnego z trenerów. Albo się przejęzyczył trener albo dziennikarz albo...
Jeśli rzeczywiście tak powiedział to miło, że jest taki pewny, że z nami zagra w finale Plusligi :)

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1279 dnia: Marca 21, 2012, 12:08:07 pm »
Faktycznie - fajna wypowiedź ;) o półfinale z JW/Delektą i o naszym półfinale nawet nie wspomniał...?