Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555180 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1320 dnia: Kwietnia 04, 2012, 14:25:13 pm »
Coraz ciężej jest utrzymać palce na wodzy - na wszystkich portalach zaczyna się rozkręcać karuzela transferowa, a u nas ma być cisza ;)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1321 dnia: Kwietnia 04, 2012, 14:30:59 pm »
"Rzeszów w pucharze cev nie zawsze był w stanie dorównać Moskwie nie tylko sportowemu wyzwaniu" - o co chodzi Makowskiemu? i ten szyderczy usmieszek >:(
http://www.plusligatv.pl/Wspomnienia-odzyly.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2012, 14:52:16 pm wysłana przez Tim »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1322 dnia: Kwietnia 04, 2012, 14:46:56 pm »
"Rzeszów w pucharze cev nie zawsze był w stanie dorównać Moskwie nie tylko sportowemu wyzwaniu" - o co chodzi Makowskiemu
http://www.plusligatv.pl/Wspomnienia-odzyly.html
Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to aspekt mentalny - psychologiczny...
Bo jak nie, to ma gość u mnie przechlapane ;)

kapello

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 229
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1323 dnia: Kwietnia 04, 2012, 15:30:23 pm »
Powtórze się. Jak redaktor Wanio wywiad przeprowadza to mam ochotę ból mu sprawić. No ten facet mi tak na nerwy działa. Tak samo przy następnym filmie http://www.plusligatv.pl/Na-wesolo.html.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1324 dnia: Kwietnia 04, 2012, 16:08:31 pm »
Rafa wróć!!!!

Powiedz mi kogo się pozbędziemy? Więc raczej nie Rafa wróć... Rafa jest fajny i fajnie będzie go oglądać w pls, ale mamy swój skład...

A własnie: " Olieg Achrem (ma oferty z Rosji) "
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2012, 16:26:14 pm wysłana przez biperion »

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1325 dnia: Kwietnia 04, 2012, 16:33:13 pm »
Każdy chciałby z powrotem Rafę, ale nie możemy kolejny sezon zmieniać sypacza ... ale to nie ten czas i nie ten temat

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1326 dnia: Kwietnia 04, 2012, 19:28:13 pm »
A własnie: " Olieg Achrem (ma oferty z Rosji) "

O Alka jestem spokojny.Jeśli zarząd utrzyma skład u budżet to Alek Nas nie opuści.Cały czas powtarza ,że czuje się dobrze w Rzeszowie i chce dalej tutaj grać.

_______

Jeśli chodzi o Rafe to podobno wraca do Brazylii.Nie ma sensu wymieniać rozgrywaka.Lukas gra coraz lepiej co pokazał w dzisiejszym meczu.Jeśli przepracuje spokojnie okres przygotowawczy i dobrze wejdzie w sezon będzie z niego dużo pożytku.


kapello

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 229
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1327 dnia: Kwietnia 05, 2012, 13:37:36 pm »
http://www.sport.pl/sport-lodz/1,124022,11487530,Trener_Jastrzebskiego_Wegla_atakuje_zawodnikow_PGE.html

Artykuł pisze Bińczyk - nadworny piewca propagandy wielkiej Pasieki - więc dlatego jest negatywny kontekst, natomiast Bernardi cokolwiek o nim nie powiedzieć to uderzył w sedno. Jak oni lecą ze łzami w oczach to mnie krew zalewa. W dodatku sędziowie wczoraj trochę dla SKRY drukowali.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1329 dnia: Kwietnia 05, 2012, 14:55:56 pm »
Wszystko prawda o lataniu do słupka siatkarzy Skry tylko że Lorenzo zachował się jak hipok**** (nie wiem czy mi wyczuleni modzi puszczą więc co bardziej domyślnym pozostawiam do własnej interpretacji) gdyż jak słusznie zauważył Pliński, Włoch robi dokładnie to samo. A Bartman? Kto wyklinał na sędziego i wyzywał go od (tu odpowiedni epitet) specjalistów? Co robi Kubiak? Nie tak dawno przecież byliśmy świadkami "wielkiej klasy" JW na Podpromiu, gdzie przebili nawet Skrę. To jest wręcz śmieszne że komuś coś się zarzuca a samemu robi się to samo.