Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555133 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1400 dnia: Kwietnia 17, 2012, 07:39:35 am »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-16-stanislaw-gosciniak-resovia-moze-wygrac-najwyzej-jedno-spotkanie
Tak dla ustudzenia wielkich nadziei i marzeń!
I co z tego.... Jak to jest pisane, nic nie może wiecznie trwać.... Kiedyś i Bełchatów zdobył swój pierwszy tytuł... To tylko sport i dopóki piłka grze wszystko jest możliwe.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1401 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:21:16 am »
Resovia może najwyżej wygrać nie jedno, ale trzy mecze, dlaczego trzy, to proste, bo wygranie trzeciego meczu kończy rywalizację. Chciałbym, aby ona trwała jeszcze dłużej, bo szybciej zniwelujemy niekorzystny stosunek Naszych zwycięstw do porażek. Czy jest to niemożliwe ?. Jest to jak najbardziej możliwe, ale pod kilkoma warunkami. Zagrywka musi być przynajmniej tak skuteczna jak w półfinale w Rzeszowie, Igła w obronie musi wyczyniać cuda (jak mu się chce, to potrafi)i, a może przede wszystkim kibice muszą dać z siebie maksa, wszyscy kibice, ci najwierniejsi i ci zwani piknikami. Zagrywka musi być mocna i najlepiej kierunkowa. Uważam że skra nie ma lepszego przyjęcia niż zaksa, więc skoro udało się z tymi drugimi, to dlaczego nie ma być skuteczna w stosunku do pszczół.
Temat to wypowiedzi......, więc krótko odniosę się do wypowiedzi Pana Stanisława. Panie Stanisławie, legendo Polskiej i Resoviackiej Siatkówki, w meczu o złoto olimpijskie w Montrealu Nam też nie dawano wielkich szans w meczu z Sowietami, a jak się skończyło, to nawet dzieci w przedszkolu wiedzą. I to jest najpiękniejsze w sporcie,że nie zawsze faworyt wygrywa, wierzę że przy wsparciu 5 tys. kibiców Resovia sięgnie po upragnione złoto dla Siebie i dla potomnych.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1402 dnia: Kwietnia 17, 2012, 12:21:40 pm »
http://plusliga.przegladsportowy.pl/Siatkowka-PGE-Skra-Asseco-Resovia-w-finale-PlusLigi,artykul,135028,1,897.html

Dwa zdania zdziwiły mnie najbardziej:
Cytuj
Czy rzeszowianie mogą być tak bezczelni,  by wierzyć w zdetronizowanie wielkiej PGE Skry?
Cytuj
? W hali na Podpromiu zawsze panuje wspaniała atmosfera. Jeśli nie wygramy dwóch spotkań u siebie, to w Rzeszowie będzie nam bardzo trudno ? przyznaje środkowy PGE Skry Daniel Pliński.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1403 dnia: Kwietnia 17, 2012, 12:43:02 pm »
Bądźmy bezczelni.

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1404 dnia: Kwietnia 17, 2012, 13:27:17 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-16-stanislaw-gosciniak-resovia-moze-wygrac-najwyzej-jedno-spotkanie
Tak dla ustudzenia wielkich nadziei i marzeń!

Nie myślałem, że z Gościniakiem jest, aż tak źle............
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 13:40:58 pm wysłana przez rayan11 »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1405 dnia: Kwietnia 17, 2012, 14:30:03 pm »
Nie myślałem, że z Gościniakiem jest, aż tak źle............
Jest nawet bardzo źle, ale trudno, dobrze że nie jest w naszym sztabie, bo takie z takim podejsciem to już można porozdawać medale i jechac do domu :)

Druga kwestia, moim zdaniem też ważna (dotyczy jakby sezonu transferowego, ale nie koniecznie), zauważyłem że zagraniczne kluby, praktycznie już chwilę temu rozpoczeły przygotowania, mam nadzieję że nasz klub trzyma rękę na pulsie i nie czeka, żebysmy się nie obudzili tak jak z Zagumnym z ręką w nocniku... my o transferach nie rozmawiajmy :) ale mam nadzieje że klub ma inną politykę transferową :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1406 dnia: Kwietnia 17, 2012, 14:46:39 pm »
up
Klub rozmawia,  niektóre "najnowsze newsy" są znane od 2-3 miesięcy, tak że na razie spokojna nasza rozczochrana, mobilizujemy się na mecze :D

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1407 dnia: Kwietnia 17, 2012, 15:01:01 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-17-daniel-plinski-jestem-oaza-spokoju

Jedną ważną rzecz powiedział Pliński i ciężko się tutaj z nim nie zgodzić, mianowicie blok. Zdecydowanie łatwiej było Grozerowi atakować gdy do bloku skakał powiedzmy Ruciak. Skra ustawi wyższy blok niż ZAKSA i na pewno parę razy jakiś wyblok się pojawi. Duża rola tutaj Tichacka by tak poprowadził grę, żeby środkowi w ciemno do Dżordża nie szli, żeby te pół sekundy środkowy był spóźniony. Zagrać parę razy środkiem żeby uwiązać Możdżonka i Plińskiego i będzie dobrze.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1408 dnia: Kwietnia 17, 2012, 15:09:15 pm »
Bądźmy bezczelni.

Zgłoś to jako baner do fanzwawy. Serio :)
ewentualnie w wersji: "Bądźmy bezczelni. Wygrajmy!"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1409 dnia: Kwietnia 17, 2012, 15:15:24 pm »
Zgłoś to jako baner do fanzwawy. Serio :)
ewentualnie w wersji: "Bądźmy bezczelni. Wygrajmy!"
Złoto dla zuchwałych :)
Rzeszowscy AwantuRRnicy.