Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1411 dnia: Kwietnia 17, 2012, 16:13:20 pm »
Mam nadzieje że żaden z siatkarzy nie czyta tych naszych ekspertów, bo wyszłoby że ma szanse na jedynie szansę i to ewentualnie postawę waleczną i przeciwstawienie się skrze, a na złoto to już raczej nie... a ja myslę że teraz jest ten idealny moment, rok temu mielismy problemy zdrowotne (Jurek wysiadł, Alek też) dwa lata temu, Alek miał pecha (a szło nam idealnie:)) więc ten rok jest nasz!
Skra nie jest taka silna, 2 miejsce w grupie, kilka porażek, Skra nie będzie silniejsza niż w czasie PP, a my możemy załączyć kolejny bieg, ba, uważam że już jestesmy blisko wrzucenia 5 i odjechania Bełchatowowi.


Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1413 dnia: Kwietnia 17, 2012, 17:51:37 pm »
O jejku, jejku... żeby się tylko Bosek z Popko nie pobili o tę koszulkę Włazłego... :)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1414 dnia: Kwietnia 17, 2012, 17:53:03 pm »
Biją się o koszulke Wlazłego, bo dodatkowo dostają 5 par skarpetek, o których Mielewski nie powiedział..
Seize the day or die regretting the time you lost.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1415 dnia: Kwietnia 17, 2012, 20:20:18 pm »
Gdzie mogę zobaczyć jeszcze raz ten mecz? bo nie widziałem pierwszego i drugiego seta, bardzo proszę o linka.
Patrząc na statystyki wow, nie wiem jak w poprzednich setach grali nasi, ale Alek widze po statach bardzo ładnie ponad 52% w ataku (najlepsza skutecznosc w całej drużynie) dodatkowo 4 asy, baardzo ładnie, Paul 50%, Grozer 3 asy :) ja się pozbierać nie mogę bo w poprzednich sezonach ta nasza zagrywka... a teraz... wow :)
To pierwszy mecz, więc spokojnie.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1416 dnia: Kwietnia 18, 2012, 15:00:11 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-18-grzegorz-kosok-wszystko-nam-wyszlo

Cytuj
- Nie mieliśmy żadnego planu minimum przed przyjazdem tutaj. Chcemy po prostu wszystko wygrać - zapewnia Grzegorz Kosok.

No i brawo za tą wypowiedź. Teraz tylko pokażcie to na boisku.

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1417 dnia: Kwietnia 18, 2012, 15:05:39 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-18-grzegorz-kosok-wszystko-nam-wyszlo

No i brawo za tą wypowiedź. Teraz tylko pokażcie to na boisku.

Widać że nasi chłopacy są bardzo zmobilizowani żeby wygrać finał i o to chodzi!
Widać walkę i to się liczy!

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1418 dnia: Kwietnia 18, 2012, 15:38:25 pm »
I takich wypowiedzi chcę czytać jak najczęściej. "Obudzilismy się, by wygrać złoto"

http://sport.onet.pl/siatkowka/plusliga/paul-lotman-obudzilismy-sie-by-zdobyc-zloto,1,5107754,wiadomosc.html
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276