Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1470 dnia: Kwietnia 22, 2012, 06:47:20 am »
Racja, tylko szkoda że nie wszyscy mają takie standardy... bo chyba przyznasz mi racje że pewne informacje nie powinny wypływać, zwłaszcza teraz, zwłaszcza jako oficjalne.
Zgadzam się.
I że swojej strony po sezonie porusza tę kwestię w klubie. Tylko na spokojnie jak się wszystko uspokoi. Teraz tam jest bardzo dużo pracy i wszyscy są zajęci.
Drużyna wymaga coś od nas to i muszę my wymagać coś od drużyny.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1471 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:45:36 am »
To nie my poruszmy kwestie transferów. Mamy udawać że nie słyszymy tego co mówią?! W dodatku jak dzień przed być może najważniejszym rozstrzygnięciem bez żadnych skrupułów nasza gwiazda informuje że odchodzi. Tak się nie robi... Ja wszystko zrozumiem, bo wiadomo zawodnicy przychodzą i odchodzą ale wystarczyło poczekać te kilka dni z takimi informacjami.

Kasia93

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1472 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:50:27 am »
To nie my poruszmy kwestie transferów. Mamy udawać że nie słyszymy tego co mówią?! W dodatku jak dzień przed być może najważniejszym rozstrzygnięciem bez żadnych skrupułów nasza gwiazda informuje że odchodzi. Tak się nie robi... Ja wszystko zrozumiem, bo wiadomo zawodnicy przychodzą i odchodzą ale wystarczyło poczekać te kilka dni z takimi informacjami.

Popieram ! To co zrobił nam Grozer to cios poniżej pasa !

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1473 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:54:23 am »
To nie my poruszmy kwestie transferów. Mamy udawać że nie słyszymy tego co mówią?! W dodatku jak dzień przed być może najważniejszym rozstrzygnięciem bez żadnych skrupułów nasza gwiazda informuje że odchodzi. Tak się nie robi... Ja wszystko zrozumiem, bo wiadomo zawodnicy przychodzą i odchodzą ale wystarczyło poczekać te kilka dni z takimi informacjami.
Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, to tylko wywiad.
Nie każdy to czytałem nie każdy wie... To tylko psuje atmosferę przed meczem.... Dziennikarz ma super newsa a zawodnik dużo stracił w oczach tych co to czytali. Naprawdę nie chcę aby tak został zapamiętania i pożegnanie gwizdami. To ostatni mecz Resovii na Podpromiu. Więcej w tym składzie nie zagrają.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1474 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:56:58 am »
Nie stracił w moich oczach bo nadal uważam że jest świetnym zawodnikiem i zrobił bardzo dużo dla naszego zespołu ale jest mi tylko przykro, że to powiedział teraz. Nie zmienia to faktu, że dzisiaj trzeba mu podziękować i sprawić żeby żałował, że odchodzi :D Bo takiej atmosfery nie będzie miał nigdzie!

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1475 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:58:44 am »
Prawda, tak się nie robi kibicom, którzy go tak wspierają. No, ale trudno stało się. Teraz trzeba z tego wyciągnąć jakieś pozytywy. To jest świetna okazja do podziękowania mu za te 2 lata, za to że był z nami i walczył z nami. Gdyby się okazało już po sezonie nie mielibyśmy, aż tak dobrej okazji do tego. Dlatego ja pójdę na hale po to, żeby podziękować tym, którzy odchodzą i tym którzy zostają za to co dla nas zrobili. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to był najlepszy sezon od wielu lat!

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1476 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:03:31 am »
Nie zmienia to faktu, że dzisiaj trzeba mu podziękować

Oczywiście, pod warunkiem, że na boisku będzie widać, że nie miało to wpływu na jego grę, a przede wszystkim na postawę drużyny. Jak już wcześniej wspomniałem, najgorsza wersja to taka, że razem z nami dzięki temu wywiadowi o jego przenosinach dowiedziała się cała szatnia. Jeśli tak jest, to znaczy, że nasz Dżordż już zamiast źrenic ma symbole dolara i ciepłą uryną wszystko zlewa.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1477 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:47:37 am »
Oczywiście, pod warunkiem, że na boisku będzie widać, że nie miało to wpływu na jego grę, a przede wszystkim na postawę drużyny. Jak już wcześniej wspomniałem, najgorsza wersja to taka, że razem z nami dzięki temu wywiadowi o jego przenosinach dowiedziała się cała szatnia. Jeśli tak jest, to znaczy, że nasz Dżordż już zamiast źrenic ma symbole dolara i ciepłą uryną wszystko zlewa.

Sądzisz, że szatnia może nie wiedzieć? Skąd się urwałeś? Obym się mylił, ale dla mnie rywalizacja się już zakończyła. Jeśli mnie - kibica - sytuacja ta przybiła, rozkojarzyła (szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce iść na mecz), to jak drużyna ma się skoncentrować? A bez 100% koncentracji wygrać ze Skrą nie można. Szkoda gadać....

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1478 dnia: Kwietnia 22, 2012, 12:02:30 pm »
Post który sugerował, że szatnia się o tym mogła dowiedzieć w dniu meczu lub po tym wywiadzie został usunięty. Nie będę wobec tego go przytaczał.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1479 dnia: Kwietnia 22, 2012, 12:11:51 pm »
Widzicie do czego to doprowadziło? Żeby w tak ważnym dla nas czasie odechciało mi się meczu naszej drużyny - paranoja. Nie chce robić z Dżordża kozła ofiarnego, na jego grę to jakoś specjalnie nie wpłynęło bo wczoraj swoje zrobił (świetne staty i gra), ale przez to co powiedział straciłam całą radość z oglądani tych finałów. Jest mi przykro i smutno.