Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555115 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1530 dnia: Maja 02, 2012, 18:49:15 pm »
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/283142/raz-na-wozie-raz-pod-wozem-podsumowanie-sezonu-20112012-okiem-kibica-zaksy

Cytuj
Nigdy nie zapomnę sytuacji, gdy w trakcie spotkania z Resovią sędzia sekretarz zakończył pojedynek. Nie chcę się doszukiwać teorii spiskowych, ale w siatkówce zdarzały się już nie takie cuda. Mogliśmy jeszcze ten mecz wygrać! Arbiter decyzji nie zmienił, ale rozgorzała dyskusja, co z tym spotkaniem zrobić. W końcu (pewnie słusznie) wynik został podtrzymany, a liga trwała dalej.

Chociaż nie mam powodu tak myśleć to mam nadzieje, że autor napisał to ironicznie. Swoją drogą, to się nazywa wiara w zwycięstwo do ostatniej piłki.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1532 dnia: Maja 04, 2012, 17:22:56 pm »
Jeśli ktoś nie miał okazji obejrzeć... Warto.
http://www.ipla.tv/Magazyn-liga-odcinek-28/vod-5525997
Od 28:00 jest o siatkówce.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1533 dnia: Maja 06, 2012, 10:43:41 am »
http://www.skra.pl/aktualnosci-przeglad/item/1211-kurek-odszedł-do-dynama

"W klubie z Bełchatowa najlepszy polski skrzydłowy zdobył trzy mistrzostwa Polski, trzy Puchary Polski, trzecie i drugie miejsce w Lidze Mistrzów oraz dwa klubowe mistrzostwa świata."

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA :)

Dziękuję :)

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1534 dnia: Maja 06, 2012, 10:54:15 am »
No to teraz Kondziu jest podwójnie podrażniony , nie zdobył majstra , stracił Bartusia  :'( .... teraz się odgryzie , ściągnie Gibe i dziadka Balla a my za to zapłacimy.
Szykują się podwyżki prądu od października ....

rodzyn3k

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1535 dnia: Maja 06, 2012, 15:34:25 pm »
Katarzyna Grzyb specjalnie dla s-w-o.pl: Siatkówka po godzinach

Cytuj
Trudno jest zastąpić Georga, głównie dlatego, że znacznie się od siebie różnimy. Jestem  jednak pewien, że fani będą go dobrze wspominać, a na mój styl gry, a zarazem prezentowany przeze mnie charakter będą otwarci-mówi Jochen.

Jochen Schöps: George opowiadał o rzeszowskim klubie w samych superlatywach

dzialko

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1536 dnia: Maja 07, 2012, 21:34:43 pm »

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1537 dnia: Maja 09, 2012, 14:26:40 pm »
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2012, 14:33:17 pm wysłana przez kszksz »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1538 dnia: Maja 09, 2012, 14:38:03 pm »
Wywiad z naszym kapitanem: http://supernowosci24.pl/sukces-rodzil-sie-w-bolach/
"- Miałeś bardzo udaną drugą część sezonu, a zwłaszcza końcówkę. Znów pojawiły się dywagacje, czy Olieg Achrem zagra w reprezentacji Polski. To nie jest wciąż realne?
- Nie i ten temat trzeba już chyba zamknąć. Gra w kadrze Polski była moim marzeniem, ale jest mało prawdopodobne żeby ono się zrealizowało, przynajmniej w najbliższym czasie...".

Alek, nie poddawaj się. MŚ'14 będą wspaniałą imprezą. Do tego czasu zdążysz. Jakoś jestem pewien, że będziesz w odpowiedniej formie i na MŚ'14, i na IO'16. O ile zostaniesz w Resovii...  ;)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1539 dnia: Maja 09, 2012, 17:10:27 pm »