Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555123 razy)


kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1621 dnia: Października 10, 2012, 18:14:33 pm »

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1622 dnia: Października 10, 2012, 22:07:48 pm »
Nikt nie zauważył jądra bólu który trawi Plińskiego i resztę przedstawicieli "wielkiej Skry" - cytat z najnowszego RE wypowiedź Plińskiego: "...wygrała ... bo w tych dwóch ostatnich tygodniach ub. rozgrywek była lepszym zespołem niż my, ale nikt już nie pamięta że wcześniej przez osiem miesięcy to my nadawaliśmy ton rozgrywkom" :o
to jakiś obłęd tych facetów, coś jak wypowiedź Kłosa  w Bełchatowie po drugim meczu finałowym : "trzeba będzie pojechać do Rzeszowa i pokazać "wielkość Skry"" ;D. Ktoś nawkładał tym facetom do głów że są jedyni, najważniejsi, najsilniejsi, niepokonani... i to wszystkim (nawet nowym i młodym)
I teraz ten Wlazły wyjeżdżający z tym "szanowaniem się jako drużyny" zaczyna się to wszystko domykać... Dla nich jest "jedyna" "wielka" "złota" Skra i reszta ligowego bydła do rżnięcia.
Kto im pierze te mózgi? To musi trwać cały czas.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1623 dnia: Października 10, 2012, 22:32:13 pm »
 ;D ;D ;D popłakałam się ze śmiechu. "Kto im pierze mózgi" dobre  ;D Z Kłosem to pamiętam jak dziś wypowiedź raczej godna fanatyka niż zawodnika  ;D

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1624 dnia: Października 11, 2012, 07:15:49 am »
Kto im pierze te mózgi? To musi trwać cały czas.
W jednym z magazynów Iwańczyka (chyba w sezonie 2011)  była rozmowa z (niepamiętam którym) ekspertem o przyczynach "dominacji" Skry i była mowa o "rodzinie Skry" jak o włoskiej rodzinie - "my i tylko my", "jeden za wszystkich itp" , "reszta - jest be".

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1625 dnia: Października 11, 2012, 23:03:40 pm »
Ja bym postawiła na Don Konrado, ale nie mam pewności  :(

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1626 dnia: Października 12, 2012, 10:04:56 am »
W jednym z magazynów Iwańczyka (chyba w sezonie 2011)  była rozmowa z (niepamiętam którym) ekspertem o przyczynach "dominacji" Skry i była mowa o "rodzinie Skry" jak o włoskiej rodzinie - "my i tylko my", "jeden za wszystkich itp" , "reszta - jest be".
Znalazłem
http://www.siatkarskaligatv.pl/Wszyscy-graja-a-Skra-wygrywa.html

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1627 dnia: Października 12, 2012, 14:39:07 pm »
Z artykułu zamieszczonego w biuletynie RE najbardziej podobają mi się słowa Atanasijevica. Z szacunkiem odnosi się do naszego klubu.
No i tekst Andrzeja o naszej inteligencji - miodzio. Skra powinna to sobie przeczytać i jej niektórzy zawodnicy przemyśleć swoje zachowania

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1628 dnia: Października 19, 2012, 13:48:30 pm »
http://plusliga.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Marcin-Mozdzonek-Bartmana-lepiej-nie-wkurzac,artykul,149531,1,908.html

Całkiem fajny wywiad ale trochę dziwią mnie słowa Możdżona:
Cytuj
ZAKSA to podobna drużyna do Skry?

Marcin Możdżonek: Ta ekipa jest bardziej zżyta, wszyscy są jakby bliżej siebie. Często decyduje głos całej drużyny. Tego w Bełchatowie nie było.
A podobno Skra to jedna rodzina...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1629 dnia: Października 19, 2012, 17:11:25 pm »
Mnie zastanowił inny fragment:
- Za tydzień czekają pana jeszcze większe emocje, bo zagra pan w Bełchatowie, który pan niedawno opuścił...
- Marcin Możdżonek: Łezka w oku raczej mi się nie zakręci. Pamiętam, że po transferze do Skry, gdy pierwszy raz pojechałem do Olsztyna, mojego poprzedniego klubu, kibice ?odpowiednio" mnie przywitali. Naprawdę nie miałem powodów do wzruszeń.

Może jednak warto różnić się od innych? Nie chciałbym, żebyśmy na Podpromiu "witali" byłego zawodnika Resovii gwizdami.
Oczywiście, niewielu zawodników odchodziło z naszego klubu z własnej woli (ja naliczyłem w czasach "nowożytnej" Resovii czterech), szanowaliśmy jednak wszystkich. Oby tak zostało.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.