Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555114 razy)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1630 dnia: Października 19, 2012, 17:39:25 pm »
Może jednak warto różnić się od innych? Nie chciałbym, żebyśmy na Podpromiu "witali" byłego zawodnika Resovii gwizdami.
Oczywiście, niewielu zawodników odchodziło z naszego klubu z własnej woli (ja naliczyłem w czasach "nowożytnej" Resovii czterech), szanowaliśmy jednak wszystkich. Oby tak zostało.
Widzę, że odnajdujesz się w roli moralisty.
Jak na razie to Mały szanuje nas inaczej.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1631 dnia: Października 19, 2012, 19:15:25 pm »
Nie wiem jak odnajdują nas zawodnicy, którzy odeszli z Resovii, bo tym problemem się nie zajmowałem. Wiem jak przyjmowaliśmy ich my i tym się zajmowałem, z tego jestem dumny.
Zamiast zajmować się tym czy jestem "moralistą" czy nie, lepiej wypowiedz się czy mam rację, czy nie. Może rzeczywiście powinniśmy fundować byłym graczom Resovii porcję gwizdów na przywitanie?
Rozumiem, że w twoim mniemaniu, jeśli ktoś pisze coś dobrego o zachowaniu rzeszowskich kibiców i chce, żeby to dobre trwało, staje się moralistą. W takim razie jestem moralistą. To chyba dobrze, nie?
Sądzisz, że sport i kibicownie powinny być niemoralne? Że docenianie dobrych wzorców jest niewłaściwe? Że dobrym nie należy się chwalić, dobra nie warto pielęgnować?
Rozumiem, że żyjemy w miejscu gdzie słowo "dobro" spotyka sięz politowanie, a słowo "uczciwość" stało się synonimem frajerstwa, tylko, że mi nie chce się z tym godzić. Lubię doceniać dobro i uczciwość.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1632 dnia: Października 19, 2012, 19:39:58 pm »
Po co pytasz. skoro sam sobie odpowiadasz?
Po co wkładasz mi w usta słowa, których nie wypowiedziałem?
Sport zawsze ma element konfrontacji, a Ty sprowadzasz mecz do kółka różańcowego.
Nikt Ci nie broni wywiesić baner typu "Witamy naszych kochanych przyjaciół z Bełchatowa".
To pozwoli Ci chyba być lepszym człowiekiem? Czyż nie?
W moim mniemaniu to Ty szukasz konfrontacji na forum, którą tak krytykujesz w odniesieniu do dopingu.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2012, 19:45:48 pm wysłana przez madlark »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1633 dnia: Października 19, 2012, 23:05:15 pm »
A jakież to niby słowa wkładam ci w usta? Cytat proszę.
Nigdy nie proponowałem baneru o tej treści.
Sport to jest konfrontacja sportowa, ale bardzo twardzi sportowcy (bo zawodowych pięściarzy trudno nazywać mięczakami) to ludzie bardzo religijni. Sport nie kłóci się z ideą kółka różańcowego (żeby było jasne, nie jestem członkiem żadnego kółka różańcowego i nie reklamuję takich kółek).
Ja szukam konfrontacji doceniając zachowanie rzeszowskich trybun wobec byłych zawodników Resovii i krytykując inne trybuny za wrogie zachowania w takich chwilach?
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1634 dnia: Października 19, 2012, 23:41:12 pm »
A jakież to niby słowa wkładam ci w usta? Cytat proszę.
Rozumiem, że żyjemy w miejscu gdzie słowo "dobro" spotyka sięz politowanie, a słowo "uczciwość" stało się synonimem frajerstwa, tylko, że mi nie chce się z tym godzić. Lubię doceniać dobro i uczciwość.

Milo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 133
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1635 dnia: Października 20, 2012, 14:52:02 pm »
Daniel kultura ponad wszystko Pliński  zadedykował nam wszystkim medal po spektakularnym sukcesie który odniósł wraz ze Skrą w KMŚ http://www.volley24.pl/index.php/2012102020642/Ligi-zagraniczne/Daniel-Plinski-Ten-medal-dedykujemy-wszystkim-kibicom-w-Polsce. Czuję się taki wzruszony i  mile zaskoczony   :) :) :)

rayan11

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1636 dnia: Października 20, 2012, 15:51:18 pm »
Daniel kultura ponad wszystko Pliński  zadedykował nam wszystkim medal po spektakularnym sukcesie który odniósł wraz ze Skrą w KMŚ http://www.volley24.pl/index.php/2012102020642/Ligi-zagraniczne/Daniel-Plinski-Ten-medal-dedykujemy-wszystkim-kibicom-w-Polsce. Czuję się taki wzruszony i  mile zaskoczony   :) :) :)

Nie ma co być sarkastycznym. Dla Daniela jest to sukces. W tym składzie osobowym 2 razy pokonać Zenit to jest pozytywne osiągnięcie. A, że dedykował to kibicom siatkówki w Polsce-to akurat dobrze o Plinie świadczy. Wypada tylko powiedzieć -dziękuję.  Ja ten gest przyjmuję jako podziękowanie, za wsparcie kibiców w Polsce dla Skry, w tym turnieju. Normalnym jest, że się kibicuje polskiej drużynie w takich imprezach.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1637 dnia: Października 20, 2012, 19:09:03 pm »
Ja tam jestem zawiedziona, że to tylko brąz... Gdyby w półfinale przegrali z Zenitem czy Trento to jednak byłby mniejszy zawód

użyszkodnik

  • Administrator
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1638 dnia: Października 26, 2012, 12:31:34 pm »
Cytuj
Nasza nierówna gra wynika po części z początku sezonu, ale także z tego, że stawiamy na rotacje w składzie. Praktycznie w każdym meczu rozpoczynamy inną szóstką i dużo zmieniamy wychodząc z założenia, że ryzyko przez nas teraz podejmowane będzie miało przełożenie na dalszą część sezonu. Wierzę, że ogranie naszych zawodników na tym etapie rozgrywek spowoduje, że w końcówce sezonu w najważniejszych spotkaniach będziemy mieli prawdziwy zespół. Zdajemy sobie sprawę, że granie cały czas jedną szóstką daje większą stabilizację i płynniejszy rytm gry, ale w perspektywie długiego sezonu tym ciągle grającym zawodnikom mogłoby już nie wystarczyć zdrowia - zakończył Andrzej Kowal.
źródło

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675