Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1650 dnia: Listopada 08, 2012, 22:23:22 pm »
Nie przepadam zbytnio za Wojewódzkim ale fajnie, że Zbyszek będzie jego gościem. Myślę, że będzie można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o naszym Zibim. To nie jest tak, że on ma parcie na szkoło. Jest po prostu bardzo medialny i stara się to wykorzystywać, a tym samym promować siatkówkę. Jest inteligentnym człowiekiem, więc chyba nie mamy co obawiać się o jego występ.  ::) Szczerze mówiąc, to już nie mogę się doczekać!  ;D

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1651 dnia: Listopada 08, 2012, 22:42:18 pm »
Nie zapominajmy, że Zbyszek jest przedewszystkim człowiekiem. Nikt z nas nie spędza 24h na dobę w pracy, każdy ma chwilę wytchnienia, chwilę na rozrywkę, odpoczynek. Tak jest też w tym wypadku. Dostał zaproszenie - to dlaczego miałby z niego nie skorzystać?! ::) Drzwiami i oknami to on się z pewnością tam nie pchał. Dla Ciebie Wojewódzki jest mało śmieszny i "stary", a dla niektórych wręcz przeciwnie. Jakoś nikt nigdy nie miał problemu z tym, że Jarski, Kurek i Gacek po ME 2009 byli jego gośćmi - wręcz przeciwnie, odcinek ten był nakręcony w bardzo przyjaznej atmosferze, można było poznać chłopaków z nieco innej strony.
Każdy z nas ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Ty masz swoje zdanie i ja mam swoje. Po prostu dla mnie siatkówka zawsze broniła się sama i nie potrzebowała dodatkowej reklamy ( ale czy dobrej ? ). W siatkarzach zawsze doceniałem to że cenili sobie prywatność i tak jest do teraz. Z tego co pamiętam jakieś dwa miesiące temu Zbyszek był w jakieś gazetce dla nastolatek. Gdy byłem w empiku wziąłem tę gazetę do ręki i przeczytałem... koszmarny wywiad który nie ma na celu promowania siatkówki a promowanie Zbyszka i Jego klaty. Popularyzacja siatkówki zdecydowanie tak! ale tutaj pojawia się pytanie czy zwiększenie o 25 % populacji nastolatek na trybunach dobrze wpłynie na postrzeganie siatkówki? Po prostu mi się nie podoba takie parcie na szkło. Tak uważam, pewne rzeczy do pewnych sytuacji nie pasują i tyle. Wyobrażasz sobie by śp Wisława Szymborska pisała na onecie o cyckach Kim Kardashian ( czy jakoś tak ) bo ja nie. Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2012, 22:46:50 pm wysłana przez Daro »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1652 dnia: Listopada 08, 2012, 23:27:14 pm »
Gdyby sukces zależał od ilości godzin spędzonych na treningu, to treningi trwałyby po 14 godzin dziennie. Tu naprawdę nie trzeba wybierać: czy iść na trening, czy nagrać program w tv? Można robić i jedno, i drugie.
Siatkówka nigdy nie "broniła się sama". Samo to się broni wędkarstwo podlodowe z wiadomym skutkiem.
Telewizja daje popularność, a popularność przyciąga pieniądze. To pieniądze dają siatkówce rozwój. Jeśli jakieś nastolatki czy też dziestolatki przychodzą na halę dla urody Bartmana czy innego atlety, to:
1. kupują bilety/karnety i zostawiają swoje pieniądze,
2. jest spora szansa, że pokochają ten sport.
Program Wojewódzkiego jest chyba dość popularny, więc pewnie sporo osób zainteresuje się "Gdzie ten Bartman teraz gra?" i może kolejny mecz Resovii w tv obejrzy ileśtamset tysięcy osób więcej? Oglądalność (krzywe słowo, ale już w powszechnym użytku) przekłada się na reklamy i pieniądze itd.
Poziom sportowy Bartmana i kilku innych naszych siatkarzy to klasa światowa (Stefka Antigi też  ;D ). Nie dziwi nas gdy gwiazdy światowego sportu występują w tv i innych przekaziorach (jeszcze bardziej krzywe słowo) nie tylko w sportowej rywalizacji. Oby nasze przekaziory w jeszcze większym stopniu wykorzystywały to, że tak wspaniałych sportowców jak nasi siatkarze mamy obok siebie.
Życzę naszym siatkarzom sukcesu medialnego, a w konsekwencji finansowego. Są tego warci (mimo porażki z Delektą) bardziej niż kopacze nożni.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2012, 09:20:34 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1654 dnia: Listopada 09, 2012, 15:44:15 pm »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1655 dnia: Listopada 09, 2012, 18:37:14 pm »
http://kuba.tvn.pl/informacje/bartmann-i-peja-u-wojewodzkiego,66127,1.html

Cytuj
Już w najbliższy wtorek na słynnych, skórzanych i stylowych kanapach Kuby Wojewódzkiego zasiądą goście w ilości dwóch, a właściwie dwojga. A będą nimi (czyli gośćmi): polski siatkarz klasyczny i plażowej, uznany za najlepszego atakującego turnieju finałowego Ligi Siatkowej 2012 Zbigniew Bartman oraz - uznany ostatnio za najlepszego polskiego rapera - Ryszard Waldemar Andrzejewski szerzej znany jako jako jako Onomato, SoLUfka, Sykuś i Charlie P.

Ja nie wiem, kto pisał te zdania, ale to jest po prostu jakiś koszmar! Na początku źle pisali jego nazwisko (Bartmann) a teraz to! Liga Siatkowa? Siatkarz klasyczny? Plażowej? Nie no jak ktoś się bierze za pisanie to powinien przynajmniej dokładnie sprawdzić swoje informacje.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2012, 18:38:52 pm wysłana przez Nataliad6 »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1656 dnia: Listopada 09, 2012, 18:49:02 pm »
http://kuba.tvn.pl/informacje/bartmann-i-peja-u-wojewodzkiego,66127,1.html

Ja nie wiem, kto pisał te zdania, ale to jest po prostu jakiś koszmar! Na początku źle pisali jego nazwisko (Bartmann) a teraz to! Liga Siatkowa? Siatkarz klasyczny? Plażowej? Nie no jak ktoś się bierze za pisanie to powinien przynajmniej dokładnie sprawdzić swoje informacje.
A gdzie to można wszystko tak dokładnie sprawdzić?
W wiki taka jest definicja
Cytuj
Piłka siatkowa, siatkówka ? sport drużynowy, w którym (w tradycyjnej, klasycznej odmianie tj. siatkówce halowej) uczestniczą dwa sześcioosobowe zespoły, w każdym...

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1657 dnia: Listopada 09, 2012, 18:53:29 pm »
A gdzie to można wszystko tak dokładnie sprawdzić?
W wiki taka jest definicja

Chyba mi nie powiesz, że źródłem informacji profesjonalnego dziennikarza ma być Wikipedia? O ile jeszcze ,,klasycznego siatkarza" można wybaczyć (choć poprawnie powinno mówić się siatkarz halowy)  to Ligi Siatkowej już nie! No nic, miejmy nadzieję, że Kuba się lepiej przygotował.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2012, 19:03:09 pm wysłana przez Nataliad6 »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1658 dnia: Listopada 09, 2012, 19:02:05 pm »
Chyba mi nie powiesz, że źródłem informacji profesjonalnego dziennikarza ma być Wikipedia? O ile jeszcze ,,klasycznego siatkarza" można wybaczyć (chodź poprawnie powinno mówić się siatkarz halowy)  to Ligi Siatkowej już nie! No nic, miejmy nadzieję, że Kuba się lepiej przygotował.
do wszystkiego można się przyczepić "choć" lepiej brzmi.
Skąd pomysł, że Kuba jest profesjonalnym dziennikarzem, już nie wspominając o jego współpracowniczkach?
Szukałem definicji siatkówki halowej, ale nie znalazłem. Możesz mi pomóc?
A jak nazwać odmianę "siatkówki halowej" rozgrywanej na powietrzu?
Z tego co czytałem początki były właśnie na powietrzu, ale nie mam gdzie sprawdzić.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2012, 19:14:19 pm wysłana przez madlark »

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1659 dnia: Listopada 09, 2012, 19:16:10 pm »
do wszystkiego można się przyczepić "choć" lepiej brzmi.
Skąd pomysł, że Kuba jest profesjonalnym dziennikarzem, już nie wspominając o jego współpracowniczkach?
Szukałem definicji siatkówki halowej, ale nie znalazłem. Możesz mi pomóc?

Dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd, już poprawione. Ale myślę, że nie był on tak poważny, jak źle napisane nazwisko (i to wielokrotnie) bądź co bądź znanej osoby, która jest tematem wypowiedzi. Jeżeli chodzi o siatkówkę halową, to faktycznie znaczy to samo co odmiana klasyczna, ale nigdy nie spotkałam się z określeniem ,,siatkarz klasyczny" zwykle używa się zwrotu ,,siatkarz halowy". Nie wiem, może nie mam racji niech mądrzejsi się na ten temat wypowiedzą.