Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)


Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1691 dnia: Listopada 24, 2012, 23:58:41 pm »
Wierzbowski, Achrem, Kowal i Bednaruk ("Czasami tak się zdarza, że dostaje się w ryj") o dzisiejszym meczu i nie tylko: http://www.youtube.com/watch?v=jzKRj200tU4

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1692 dnia: Listopada 26, 2012, 19:24:16 pm »
www.s-w-o.pl/index.php/schops-specjalnie-dla-s-w-o-pl-w-zeszlym-roku-georg-sprawil-iz-rok-ten-byl-naprawde-niesamowity/

Fajny wywiad. Kiedyś spotkałam Jochena i Paula na mieście na kolacji. Paul się już do tego przyzwyczaił, że kibice go zaczepiają, ale speszenie Jochena bezcenne :D

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1693 dnia: Listopada 26, 2012, 19:48:53 pm »
www.s-w-o.pl/index.php/schops-specjalnie-dla-s-w-o-pl-w-zeszlym-roku-georg-sprawil-iz-rok-ten-byl-naprawde-niesamowity/

Fajny wywiad. Kiedyś spotkałam Jochena i Paula na mieście na kolacji. Paul się już do tego przyzwyczaił, że kibice go zaczepiają, ale speszenie Jochena bezcenne :D

Chyba się przyjaźnią bo kiedyś w Częstochowie tez spotkałem Paula i Jochena na mieście.


kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1694 dnia: Listopada 26, 2012, 20:32:08 pm »
haha na kawe Jochen wychodzi z Igłą ;D dobre dobre ;D
W końcu.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316

NiceMan

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1696 dnia: Listopada 26, 2012, 21:04:18 pm »
Taki jest sport, czasami brutalny, swoją drogą nie oczekiwałem że powie, tak po prostu byłem za słaby.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1697 dnia: Listopada 26, 2012, 21:30:24 pm »
haha na kawe Jochen wychodzi z Igłą ;D dobre dobre ;D
Co w tym śmiesznego ?  ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1698 dnia: Listopada 26, 2012, 22:12:51 pm »
Taki jest sport, czasami brutalny, swoją drogą nie oczekiwałem że powie, tak po prostu byłem za słaby.

Moim zdaniem nie był za słaby pokazał się z dobrej strony, kiedy grał. Dziwi mnie to, że w Skrze to prezes ściąga zawodników. Czy to nie trener powinien budować zespół?  Na pewno po tej akcji z rozwiązywaniem kontraktów w połowie sezonu wielu przede wszystkim zagranicznych zawodników zastanowi się dwa razy zanim zdecyduje się grać w Skrze...

NiceMan

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1699 dnia: Listopada 26, 2012, 22:19:46 pm »
Zawodnik przychodząc do danej drużyny patrzy przede wszystkim na wypłacalność, a z tym Skra nie ma problemu.