Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1741 dnia: Stycznia 06, 2013, 02:32:53 am »
No ubaw po pachy, Piotrze nie ma się z czego śmiać tylko zasuwać na treningu i pracować nad zagrywką. W przeciwieństwie do tych kibiców Ty bierzesz niezłą kasę za grę, w tym za puszczanie takich baloników również. To powód do wstydu a nie do śmiania się. Wyobrażacie sobie lekarza który śmieje się że pierwszy lepszy przechodzień zrobi lepszy masaż serca od niego?  :o

Wez wyluzuj dziewczyno. Zdanie dalej mówi o tym, że musi nad tym pracować na treningach, bo wiemy, że potencjał to on ma w tym elemencie. Gość pół żartem pół serio odpowiada, a Ty siejesz zamęt.

A i porównanie - pierwsza klasa :D brawo za kreatywność :)

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1742 dnia: Stycznia 06, 2013, 12:39:25 pm »
No ubaw po pachy, Piotrze nie ma się z czego śmiać tylko zasuwać na treningu i pracować nad zagrywką. W przeciwieństwie do tych kibiców Ty bierzesz niezłą kasę za grę, w tym za puszczanie takich baloników również. To powód do wstydu a nie do śmiania się. Wyobrażacie sobie lekarza który śmieje się że pierwszy lepszy przechodzień zrobi lepszy masaż serca od niego?  :o

Nie chcę Cię obrazić, ale powinnaś zmienić swój Nick na Linka 18, bo do 20 to jeszcze Ci daleko....


Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1743 dnia: Stycznia 06, 2013, 13:32:35 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2013-01-06-michal-ruciak-mozna-bylo-dalej-grac

Zawodnicy z Kędzierzyna długo nie mogli dojść do siebie po ostatnim gwizdku sędziego. Debatować można nad tym, czy ta druga żółta kartka była konieczna. - Prawda jest taka, że nie przystoi przy takim meczu, trzech godzinach walki, gdzie zawodnicy zostawiają tyle zdrowia na boisku, kończyć meczu żółtą kartką. Rozumiem tę pierwszą kartkę, która nie miała ostatecznego wpływu na wynik, ale żeby w końcówce wyciągnąć drugą i stracić punkt bez akcji? Nie przystoi to w meczu na takim poziomie - zastanawiał się Michał Ruciak.

No kur..chenka. Panie Ruciak, gdyby sędzia nie dał kartki Rouzierowi, naraziłby się na zarzut niekonsekwencji. Między Bogiem, a prawdą, sędzia powinien przyłożyć "żółtko" jeszcze Castusiowi. Wtedy znowu kędzierzyńskie płaczki miałyby problem, że Olsztynianie zdobyli o 1 punkt więcej   ;D.  Byłby powód do powtórzenia meczu   :P.
Sędziowie zaczynają temperować buractwo w "firmowych teamach Polsatu" . Dość już płaczów. Są wideo-weryfikacje, są przepisy, które mówią czego robić nie wolno. Wszystko jasne. Mam nadzieję, że zrozumieją to także gwiazdeczki. Wyjdzie im to tylko na dobre. Nie sztuką jest wysyłać sędziów na kursy doszkalające z przepisów. samemu należałoby się trzepnąć w pierś, a przede wszystkim w łeb. Łatwiej się będie wtedy grało samym zawodnikom, sędziowało arbitrom, a kibicom oglądało mecze, a nie puste pyskówki.


Kasju mam prośbę zmień zdjęcie pod swoimi wiadomościami. Nie jest ono ani higieniczne, ani śmieszne.  ;)  Wygląda jakby Michał był po imprezie i miał kłopoty zdrowotne. Oczywiście zrobisz jak uważasz. Osobiście, przez to zdjęcie, mi się ciężko  czyta, twoje wypowiedzi. Wizualnie mnie od nich odrzuca (nie komentuję treści tych wiadomości).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 13:54:28 pm wysłana przez rayan11 »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1744 dnia: Stycznia 06, 2013, 13:58:08 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2013-01-06-michal-ruciak-mozna-bylo-dalej-grac

Zawodnicy z Kędzierzyna długo nie mogli dojść do siebie po ostatnim gwizdku sędziego. Debatować można nad tym, czy ta druga żółta kartka była konieczna. - Prawda jest taka, że nie przystoi przy takim meczu, trzech godzinach walki, gdzie zawodnicy zostawiają tyle zdrowia na boisku, kończyć meczu żółtą kartką. Rozumiem tę pierwszą kartkę, która nie miała ostatecznego wpływu na wynik, ale żeby w końcówce wyciągnąć drugą i stracić punkt bez akcji? Nie przystoi to w meczu na takim poziomie - zastanawiał się Michał Ruciak.

No kur..chenka. Panie Ruciak, gdyby sędzia nie dał kartki Rouzierowi, naraziłby się na zarzut niekonsekwencji. Między Bogiem, a prawdą, sędzia powinien przyłożyć "żółtko" jeszcze Castusiowi. Wtedy znowu kędzierzyńskie płaczki miałyby problem, że Olsztynianie zdobyli o 1 punkt więcej   ;D.  Byłby powód do powtórzenia meczu   :P.
Sędziowie zaczynają temperować buractwo w "firmowych teamach Polsatu" . Dość już płaczów. Są wideo-weryfikacje, są przepisy, które mówią czego robić nie wolno. Wszystko jasne. Mam nadzieję, że zrozumieją to także gwiazdeczki. Wyjdzie im to tylko na dobre. Nie sztuką jest wysyłać sędziów na kursy doszkalające z przepisów. samemu należałoby się trzepnąć w pierś, a przede wszystkim w łeb. Łatwiej się będie wtedy grało samym zawodnikom, sędziowało arbitrom, a kibicom oglądało mecze, a nie puste pyskówki.


Kasju mam prośbę zmień zdjęcie pod swoimi wiadomościami. Nie jest ono ani higieniczne, ani śmieszne.  ;)  Wygląda jakby Michał był po imprezie i miał kłopoty zdrowotne. Oczywiście zrobisz jak uważasz. Osobiście, przez to zdjęcie, mi się ciężko  czyta, twoje wypowiedzi. Wizualnie mnie od nich odrzuca (nie komentuję treści tych wiadomości).

Widzisz a mnie ono zawsze poprawia humor jak wchodzę na to forum :D Ale mogę zmienić jeśli Ci ono przeszkadza ;) Grzegorz może być? :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 14:03:04 pm wysłana przez Kasja »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1745 dnia: Stycznia 06, 2013, 14:12:04 pm »
Szkoda Michała, zabawny był ;D
W końcu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1746 dnia: Stycznia 06, 2013, 14:43:53 pm »
Droga Linko nie ma lepszego czy gorszego masażu, lecz czy jest on skuteczny lub nie, to wszystko. Jak zauważył Patrikos, porównanie takie sobie (delikatnie mówiąc). Co do apelu Janka...., ja nie byłbym aż tak złośliwy drogi Janku walący pałą :D

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1747 dnia: Stycznia 06, 2013, 17:02:20 pm »
O obrońcy uciśnionych, uwielbiam to!

Janku dziękuje Ci bardzo za to, że chcesz mi sprawić komplement, bo rozumiem że ujmowanie kobiecie lat do tego zmierza, ale wiesz co? Może tak za jakieś 40/50 lat? Teraz nie trzeba. Dobrze, że mamy tu Ciebie, dojrzałego Janka, który nadrabia za innych, uff.

Drogi majerze jest coś takiego jak nieumiejętnie prowadzony masaż który np. może spowodować połamanie żeber albo być po prostu nieskutecznym-20 oddechów + 1 ucisk klatki. Da się? Da.


Edit

Janku jak masz do mnie jakieś żale to jest coś takiego jak PW. Dziękuje, do widzenia.


« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 18:10:08 pm wysłana przez Linka20 »

Janek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 305
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1748 dnia: Stycznia 06, 2013, 17:28:02 pm »
O obrońcy uciśnionych, uwielbiam to!

Janku dziękuje Ci bardzo za to, że chcesz mi sprawić komplement, bo rozumiem że ujmowanie kobiecie lat do tego zmierza, ale wiesz co? Może tak za jakieś 40/50 lat? Teraz nie trzeba. Dobrze, że mamy tu Ciebie, dojrzałego Janka, który nadrabia za innych, uff.


Jeśli lubisz prowokować to napisz następnym razem na innym forum!!!
Ujmuję Ci lat, ponieważ uważam, że jesteś żałosna prowokując innych.
Bez odbioru!

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1749 dnia: Stycznia 06, 2013, 18:21:41 pm »
Widzisz a mnie ono zawsze poprawia humor jak wchodzę na to forum :D Ale mogę zmienić jeśli Ci ono przeszkadza ;) Grzegorz może być? :D
Tylko po co?
Tobie poprawia, a reszcie psuje. O to chodzi?
Nie wystarczy jak ustawisz ten obrazek w swoim kompie jako wygaszacz?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 18:47:07 pm wysłana przez madlark »