Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555180 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1750 dnia: Stycznia 06, 2013, 20:34:25 pm »
Bez przesady... nikt wcześniej nie zgłaszał zastrzeżeń...  ::) i będę sobie ustawiać co mi się podoba

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1751 dnia: Stycznia 06, 2013, 21:26:56 pm »
Droga Linko widocznie za krótko żyjesz na tym świecie, lub nie widziałaś poszkodowanych po reanimacji lekarzy. Ja mam w rodzinie (przepraszam, to rodzina żony- szwagier-czyli mąż siostry mojej żony)ofiarę masażu serca wykonanego przez lekarza. Właśnie ów lekarz złamał żebra podczas ratowania życia. Nie mów mi takich pierdoł, bo wiem co mówię i powtórzę to jeszcze raz, nie ma lepszych czy gorszych masaży serca, są skuteczne albo nie. Nieprzypadkowo podałem przykład z rodziny, bo masaż serca robi się aby ratować życie, a nie po to aby czasem nie pognieść koszuli lub złamać nawet parę żeber. Zapytaj lekarza, czy przerwie reanimację gdy zdarzy się, że żebra komuś nie wytrzymają...., jestem pewien, że znasz odpowiedź. Zwróciłem tylko uwagę na niefortunne porównanie, a Ty od razu z grubej rury. Nie masz nawet pojęcia ile jest nieskutecznych masażów serca wykonanych przez lekarzy, pomimo, że były robione właściwie, no może to ratowany nie chciał wrócić do świata żywych za żadne skarby i pewnie nie dowiemy się ile masaży było skutecznych,wykonanych nie zawsze udolnie przez przypadkowych ludzi (piszę tu o kierowcach, bo tu mam doświadczenie), proszę więc nie generalizuj.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2013, 21:35:01 pm wysłana przez majer »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1752 dnia: Stycznia 06, 2013, 23:14:26 pm »
Widocznie mnie na kursach pierwszej pomocy uczono inaczej. Przecież nie mówię o pogniecionej koszuli, czy siniaku na klacie. Jak ktoś nie ma żadnej wiedzy na temat reanimowania i podejdzie do takiego poszkodowanego i przykładowo raz uciśnie a 30 razy będzie bawił się w dostarczanie powietrza to masaż takowy będzie do niczego, źle zrobiony i nieskuteczny. A zdarzają się delikwenci którzy cierpią na brak wiedzy elementarnej.
Albo inny przykład, podchodzi taki delikwent i wali poszkodowanego piąstką w żebra uznając to za masaż bo się Ostrego dyżuru czy Doktora Housa naoglądał.


dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1753 dnia: Stycznia 06, 2013, 23:22:42 pm »
Czy to forum medyczne do diaska? Na PW sobie gadajcie o czym chcecie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1754 dnia: Stycznia 07, 2013, 11:18:12 am »
Jak będę chciał pogadać, to zapewne zrobię to na pw, tym czasem ja tylko wrzuciłem jeden przykład i to wszystko. Dk91 trochę wyluzuj, utrzyj jajeczko i szykuj gardło na mocny doping i nie zawracaj sobie głowy bzdurami. Pokaż choć jeden wątek, w którym nie odchodzi się od tematu, nie zauważyłem abyś z tego powodu wznosił jakieś larum. Moderatorzy są od pilnowania porządku na forum, jeśli usuną moje wpisy nie na temat nie obrażę się, ale po co od razu zarywać sobie nockę, aby wyłapywać jakieś wrzutki nie na temat. Brakłoby Ci czasu kolego, gdybyś chciał je wszystkie wychwycić. ;)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1755 dnia: Stycznia 07, 2013, 14:18:31 pm »
Zacznijmy mecz z Lube od glosnego "Mistrz Mistrz Resovia!" to taki fajny akcent jak cala hala zalapie.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1756 dnia: Stycznia 07, 2013, 14:48:42 pm »
Zacznijmy mecz z Lube od glosnego "Mistrz Mistrz Resovia!" to taki fajny akcent jak cala hala zalapie.
Rozciągnięte "I love Sovia" i przy tym "Mistrz Mistrz RESOVIA!" - to było by piękne :) Będzie się działo!!

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1757 dnia: Stycznia 07, 2013, 14:52:09 pm »
Tak :)
Prawda jest taka że jak będziemy przegrywali to nikt dopingu prócz KK i częsci hali nie pociągnie, a na początku to kto wie :)
Zresztą chyba wtedy wszyscy sie dolącza.
A Lube niech sie boi :) a nasi niech czuja wsparcie.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1758 dnia: Stycznia 07, 2013, 15:08:42 pm »
Cytuj
Aż do tradycyjnej jajecznicy czwórka zawodników godnie reprezentowała trenera. Oprócz Marcina Możdżonka pojawili się także Michał Ruciak, Michał Kubiak i Krzysztof Ignaczak. Na Bal przybył także Mariusz Wlazły z żoną. Wszyscy brylowali na parkiecie ze swoimi partnerkami, a najwytrwalszym tancerzem okazał się Ignaczak. Wspólnie z Ruciakiem zaprezentował na scenie układ choreograficzny do hitu ?Ona tańczy dla mnie", który z boisk siatkówki plażowej trafił do siatkarskich hal. Bawili się także m.in. prezes PZPS Mirosław Przedpełski, mistrzowie olimpijscy ? Tomasz Wójtowicz i Ryszard Bosek ? oraz trener Ireneusz Mazur.?
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/Mistrzowie-Sportu-Reprezentacja-Polski-siatkarzy-Druzyna-Roku-w-78-Plebiscycie-Przegladu-Sportowego,artykul,155372,1,845.html

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1759 dnia: Stycznia 08, 2013, 12:28:31 pm »
http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Video/WUW-zbyszek-bartman-021243298314071
Mam nadzieje, ze wczesniej nie pojawil sie ten link ;)
Zibi o Rzeszowie w samych "superlatywach" :D milo!
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::